در طول جریان زندگی می کنند که برجسته دیگر رانندگان نسکار و می تواند بازدید عموم لارسون پرسید: “شما نمی توانید مرا می شنوید؟” سپس او گفت: “هی [n-word].”

دیگر رانندگان گفت لارسون که صدای او شنیده میشد ،

“بله ما شنیده ام که” iRacing راننده آرن MacEachern اضافه شده است.

“وای” IndyCar راننده کونور دالی گفت.

لارسون عذرخواهی دوشنبه در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود را.

“من فقط می خواستم بگم من متاسفم” او گفت:. “تاریخ و زمان آخرین شب من ساخته شده است یک اشتباه و گفت: کلمه ای که نباید هرگز توان گفت و هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن را فقط افتضاح چیزی برای گفتن و من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است. من درک آسیب است که احتمالا unrepairable و من خود را به آن. اما من فقط می خواستم به شما اجازه همه می دانیم که چقدر متاسفم هستم.”

Chip Ganassi مسابقه اعلام کرد در اوایل روز شنبه که آن را به حالت تعلیق لارسون بدون پرداخت.

“ما بسیار نا امید با چه کایل گفت: شب گذشته طی یک iRacing رویداد” این مسابقه تیم گفت: در بیانیه ای به Motorsport.com. “کلماتی که او تصمیم گرفت به استفاده از تهاجمی و غیر قابل قبول است. از این لحظه ما در حال تعلیق Kyle بدون پرداخت در حالی که ما کار را از طریق این وضعیت با تمام احزاب مناسب.”

لارسون 27, به شش برد از او عرضه در نسکار بالا سری در سال 2013 و او ششم به پایان رسید در سال گذشته سری جام, جدول رده بندی. مادر او ژاپنی آمریکایی و لارسون صعود از طریق سهام-ماشین مسابقه را از طریق صفوف در نسکار “رانندگی برای تنوع” برنامه.

با NASCAR در وقفه میان رمان coronavirus همه گیر درایور آن شده اند به رقابت در برابر یکی دیگر از راه دور از طریق iRacing, یک بازی ویدیویی است که تقلید معامله واقعی است. حوادث در حال پخش در سراسر کشور توسط Fox با برخی از نژادها نقشه کشی بیش از یک میلیون بیننده. نژاد روز یکشنبه بود و فقط برای تفریح و نه رسما تحریم.

در اوایل این ماه راننده بابا والاس غرق در اوایل یکی از شبیه سازی مسابقات و ترک رقابت در موعد مقرر.

“خانواده خوبی داشته باشد یک. که در آن است. این است که چرا من این را نه به [expletive] جدی” والاس گفت: بلافاصله پس از خراب است. “Peace out!”

یکی از والاس حامیان درد و التهاب به نام آبی-Emu, کاهش یافته است, او پس از فوران.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات