“همانطور که شما می توانید از عکس طناب دار واقعی بود به عنوان نگرانی ما برای بابا” فلپس گفت.

به عنوان بخشی از آن داخلی بررسی فلپس گفت: نسکار انجام کامل رفت و برگشت از گاراژ مناطق از 29 آهنگ های سراسر کشور که در آن نژادها. در میان 1,684 گاراژ اصطبل آن بررسی آن در بر داشت که 11 تا به حال pull-down طناب گره در گره است. از آن 11 تنها یک گره خورده بود در یک طناب دار — یکی که گزارش آویزان در گاراژ اختصاص یافته به بابا والاس No. 43 تیم.

“ما واکنش اولیه بود برای محافظت از ما راننده است. ما در حال زندگی در یک بسیار شارژ و بار هیجانی. بر اساس شواهد و ما تا به حال ما احساس کردند که یکی از رانندگان ما شده بود تهدید کرد — راننده ای که شده بود بسیار شجاع در سلام های اخیر کلمات و اعمال است.”

والاس 26 به نام به حال در نسکار به ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم به کمک همه مردم احساس خوش آمدید در وقایع آن است.

فلپس گفت که در حقیقت او باید با استفاده از کلمه “ادعا” در بیانیه خود با محکوم کردن آنچه که او به عنوان یک “عمل شنیع” یکشنبه شب پس از طناب دار گزارش شد.

فلپس اعلام نتیجه این تحقیقات مربوط به این حادثه اگر چه او روشن ساخته ورزش نیاز به حساسیت های آموزشی برای شرکت کنندگان آن.

فلپس که سخنان آمد و دو روز پس از اف بی آی اعلام کرد که هیچ فدرال نفرت و جنایت مرتکب شد چرا که طناب که اف بی آی در بیانیه ای به عنوان یک طناب دار شده بود که در همان گاراژ غرفه پس حداقل اکتبر 2019 زمانی که نسکار آخرین مسابقه در آلاباما.

اما در نسکار بسته شدن در این حادثه به احتمال زیاد نمی خواهد سرکوب تنش های نژادی که roiled ورزش و افزایش روزانه پس از فلپس اعلام کرد 10 ژوئن بود که ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در آن racetracks به عنوان بخشی از هدف خود از ارسال یک پیام است که همه طرفداران خوش آمدید در وقایع آن است.

“ما در حال رفتن به عقب که سیاست” فلپس گفت.

نسکار بزرگترین و سریعترین مسیر 2.66-mile high-banked آلاباما Superspeedway است و متعلق به اداره ورزش خود را بخشی از نسکار 13-پیگیری مجموعه که شامل Daytona International Speedway, دارلینگتون (S. C.) Raceway و آهنگ در میشیگان ریچموند و جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات