نسکار جمهور استیو فلپس مشترک این یافته ها پنج شنبه در یک کنفرانس تلفنی اعلام کرد که ورزش کرده بودند به این نتیجه رسیدند تحقیقات داخلی خود از این حادثه که اف بی آی مشخص شد نه یک جنایت نفرت اما با اینحال محوری سهام-ماشین مسابقه به زشت ملی ویژه و roiled آن پایه فن.

لحظات قبل از فلپس صحبت با خبرنگاران در مورد نسکار را یافته و مراحل آن را به رفتن به جلو نسکار منتشر شد یک عکس از طناب دار گرفته شده توسط کارکنان امنیتی آن در تحقیقات.

“همانطور که شما می توانید از عکس طناب دار واقعی بود به عنوان نگرانی ما برای بابا” فلپس گفت.

فلپس با شور و نشاط در دفاع از ضرورت نسکار را پاسخ گفت و او نیز همین کار را انجام دوباره و اضافه کرد که در حقیقت او باید با استفاده از کلمه “ادعا” در بیانیه اولیه خود را محکوم کردن آنچه که او به عنوان یک “عمل شنیع” ساعت پس از کشف طناب دار گزارش شد توسط یک عضو والاس مسابقه تیم بعد از ظهر یکشنبه.

“پس از یادگیری و دیدن طناب دار ما واکنش اولیه بود برای محافظت از ما راننده” فلپس گفت. “ما در حال زندگی در یک بسیار شارژ و بار هیجانی. آنچه ما شاهد نمادی از نفرت بود و تنها در حال حاضر در یک منطقه از گاراژ: که از 43 ماشین بابا والاس.

“…. بر اساس شواهد و ما تا به حال ما احساس کردند که یکی از رانندگان ما شده بود تهدید کرد — راننده ای که شده بود بسیار شجاع اخیر خود در کلمات و اعمال است.”

فلپس که سخنان آمد و دو روز پس از FBI بسته تحقیقات خود را بدون آوردن اتهامات فدرال پس از تعیین که طناب دار شده بود که به غرفه پس حداقل اکتبر 2019 زمانی که نسکار آخرین مسابقه در آلاباما. به عنوان یک نتیجه اف بی آی به این نتیجه رسیدند آن را نمی تواند در نظر گرفته شده به عنوان یک نماد در جهت والاس به خاطر هیچ می تواند شناخته شده اند والاس امر اختصاص داده شده است که غرفه. به عبارت دیگر FBI نتیجه آن یک تصادف بود.

با اینحال نسکار ادامه داد: با خود پروب نگران نباشید چرا طناب دار داشت در یکی از گاراژ خود را اصطبل در وهله اول. در میان حاکم بر بدن سوال: چگونه طناب دار وجود دارد ؟ بود هر کسی یک هدف در نظر گرفته? این یک کد از انجام تخلف? در حال nooses در حال حاضر در جای دیگر گاراژ که در آن مسابقات NASCAR?

نسکار تحقیقات به این نتیجه رسیدند طناب دار شد “ایجاد شده در برخی از نقطه” طی ماه اکتبر 2019 مسابقه آخر هفته بر اساس عکاسی و فیلم برداری با شواهدی وجود دارد که حاکی از آن بود آویزان توسط درب گاراژ در آخر هفته شروع شد اما در پایان تعطیلات آخر هفته.

والاس تیم به پایان رسید تا در این غرفه در روز یکشنبه — یکی از 44 در آلاباما گاراژ — تحت نسکار سیاست است که اختصاص اصطبل با توجه به تیم در جدول رده بندی این فصل طولانی امتیاز مسابقه است. تحت ورزشی coronavirus پروتکل که سیاست بهینه سازی شده است به جای multicar مسابقه تیم کنار, که, حوصلگی والاس تیم و سپس 20 در جدول رده بندی بیشتر در گاراژ از آن به طور معمول می شده اند.

در اکتبر 2019 نژاد غرفه اختصاص داده بود چوب برادران نسکار قدیمی ترین عامل به طور مداوم در جام حذفی تیم, در تاسیس استوارت, Va., در سال 1950. اعضای برادران جنگل تیم که در حال حاضر در زمینه های شماره 21 فورد رانده شده توسط مت DiBenedetto مورد مصاحبه قرار گرفتند توسط FBI فلپس گفت, همراه با تیم مسابقه پرسنل از چند تیم نسکار مقامات آهنگ آتش و ایمنی پرسنل و پیگیری وادار سازد کارکنان.

“با توجه به این که زمان و گاراژ دسترسی سیاست ها و روش در زمان [قبل از coronavirus پروتکل های محدود گاراژ دسترسی] ما متاسفانه قادر به تعیین با قطعیت گفت که این طناب گره خورده است به این شیوه و یا چرا آن را انجام داده بود” فلپس گفت.

نسکار بسته شدن از این حادثه به احتمال زیاد نمی خواهد سرکوب تنش های نژادی که ratcheted تا روزانه پس از فلپس اعلام کرد 10 ژوئن که این ورزش به ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در آن racetracks برای ارسال پیام است که همه طرفداران خوش آمدید در وقایع آن است.

در روز پنج شنبه فلپس روشن ساخته است که نسکار نمی خواهد عقب نشینی از سیاست که با وجود تلخ پوش بک از یک بخش از آن پایه فن که نمایش پرچم به عنوان نماد شدید با افتخار میراث.

“ما در حال رفتن به از که سیاست” فلپس گفت. “ما ساخته شده این بیانیه و ما قصد داریم به دنبال از طریق و به کمال آن است.”

بسیاری از زهر از طرف طرفداران کارگردانی شده است در Wallace, 26, یک, آلاباما, مادری که تا به حال نام در نسکار به ممنوعیت نمایش پرچم برای ارسال یک پیام از ورود به مطالعه. که وکالت به حال ساخته شده او را به یک هدف ورود نسکار ژوئن 21 مسابقه در آلاباما این رویداد برای اولین بار در آن پرچم ممنوعیت خواهد بود اجرا به عنوان ورزش به تدریج پدیدار می شود از قرنطینه اعتراف 5,000 تماشاگران آن روز.

از لحظه ای نسکار اعلام کرد کشف طناب دار یکشنبه شب یک گروه آوازی از conspiracists متهم والاس در مرحله صحنه — حتی اگر نه او و نه هیچ یک از 39, دیگر جام, سری درایور دسترسی به آلاباما گاراژ تحت ورزشی coronavirus پروتکل های.

فلپس اذعان کرد او آشفته و سر در گم توسط بی اساس سولفات-laced اتهامات که منفجر شد در رسانه های اجتماعی. “من فقط برای پیدا کردن آن فوق العاده نگران کننده است و کسانی هستند که در خارج وجود دارد که فقط احساس نیاز به گسترش نفرت و یا به گسترش نادرست همه چیز,” او گفت:. “من — من آن را درک نمی کنند من واقعا نمی.”

دیگران ناودان نسکار اف بی آی و روزنامه نگاران برای استفاده از اصطلاح “طناب دار” برای توصیف آنچه آنها اصرار دید نهان بود معمولی طناب بکشد که معمولا استفاده می شود برای بسته درب گاراژ یا پایین پله اتاق زیر شیروانی.

عکس منتشر شده توسط نسکار روشن می سازد که طناب کشش موجود در آلاباما شماره 4 غرفه از مد افتاده بود به طناب دار با شور و مشورت است.

فلپس نمی خواهد حدس و گمان در این هدف در پشت آن.

“ما هیچ ایده چه چیزی قصد داشت در همه وجود دارد که آیا هر گونه کینه توزی در آن و یا اینکه آیا آن را فقط از مد افتاده به عنوان یک طناب دار برای یک قرقره,” او گفت:. “ما نمی دانیم که.”

او همچنین اشاره کرد که بسیاری از گاراژ اعضا باید گذشت با طناب دار, آیا در پاییز گذشته و یا در روز یکشنبه بدون توجه و یا اظهار نظر کرده است که او را متقاعد کرد تا دستور که همه نسکار اعضای تحت حساسیت و ناخودآگاه-تعصب آموزش.

“ما نتیجه گیری نهایی برای این بررسی این است که به اطمینان حاصل شود که این هرگز دوباره اتفاق می افتد که هیچ یک پیاده روی با طناب دار و بدون شناخت پتانسیل آسیب آن می توانید انجام دهید” فلپس گفت.

در پایان به او پیشنهاد نهایی در مورد فکر والاس.

“بابا انجام داده است چیزی جز نشان دادن این ورزش با شجاعت و عزت و او ایستاده بود بلند برای آنچه که او معتقد است” فلپس گفت. “و همه ما نیاز به ایستادن با او. من می دانم که من هستم رفتن به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات