نسکار در بیانیه ای گفت که طناب دار کشف شد در اواخر بعد از ظهر در یک روز زمانی که آن جام سری مسابقه در آلاباما اول به هر گونه طرفداران در حضور و غیاب از آنجا که سازمان ممنوع همه نمایش از مؤتلفه پرچم پس از والاس تحت فشار قرار دادند برای این حرکت. رعد و برق مجبور به تعویق افتادن مسابقه تا 3 بعد از ظهر به وقت شرق دوشنبه با طناب دار حادثه در حال حاضر تحت الشعاع قرار داده نژاد.

برخی از بزرگترین نامها در مسابقه و در سایر رشته های ورزشی حیرت زده شد توسط حادثه. آن را به سمت چپ دیل Earnhardt جونیور با یک آرزو. “امید بابا برنده آن” او توییتی در اوایل صبح روز دوشنبه. و ریچارد پتی نسکار افسانه که شرکت اجرا می شود که Wallace درایوهای خواهد بود در آلاباما روز دوشنبه برای نشان دادن حمایت برای والاس. خرده کرده است با حضور در هیچ مسابقه در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع,” نسکار گفت. “ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است. به عنوان ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….”

جی E. شهر آمریکا وکیل برای منطقه شمال آلاباما گفت: در بیانیه ای که روز شنبه دفتر اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش “در حال بررسی وضعیت اطراف طناب دار که داشت در بابا والاس گاراژ برای تعیین اینکه آیا وجود دارد نقض قانون فدرال است. صرف نظر از اینکه فدرال اتهامات آورده می شود می تواند این نوع از عمل هیچ جایی در جامعه ما است.”

در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی والاس اعلام این عمل نشان می دهد که “چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی است.”

“در طول چند هفته گذشته من غرق شده اند حمایت از مردم در سراسر نسکار صنعت از جمله دیگر رانندگان و اعضای تیم در گاراژ,” او اضافه شده است. “با هم ورزش ما ساخته شده است یک تعهد به رانندگی تغییر واقعی و دفاع از یک جامعه است که پذیرش و استقبال از همه.

“هیچ چیز مهم تر است و ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت. به من گفت: “من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما.’

“این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین” ادامه داد والاس 26. “من ادامه خواهد داد تا با افتخار ایستاده برای آنچه که من به آن معتقدم.”

ESPN گزارش داد که والاس را دیدم هرگز طناب دار و آن را بلافاصله گزارش نسکار مقامات پس از آن کشف شد توسط یک عضو والاس تیم. این پست را لیز کلارک که به طور گسترده تحت پوشش نسکار اشاره کرد که چگونه از نزدیک این سازمان را محدود می کند دسترسی حتی زمانی که وجود ندارد یک بیماری همه گیر. آن را “کنترل ورود به آن گاراژ,” او نوشت. “نه فقط هر کسی می تواند به یک گاراژ غرفه خاص داده شده شدیدا کنترل دسترسی در میان همه گیر.” جاده سریع السیر به حال اظهار نظر در این حادثه که از صبح روز دوشنبه و روشن نیست که آیا وجود دارد دوربین های امنیتی در این منطقه است.

تنها 5,000 طرفداران بستری شد یکشنبه به آلاباما Superspeedway به عنوان NASCAR در زمان یک گام به سوی بازگشت به اقدام در پی این بیماری همه گیر. پس از بستن در ماه مارس به عنوان تقریبا تمام ورزشی لیگ در سراسر جهان نسکار شروع به مسابقات مرحله دوباره در مدت کوتاهی قبل از اینکه فیلم جدیدی از جورج فلوید مرگ است.

این رویداد موجب تظاهرات گسترده در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس و والاس سوار ماشین مزین با هشتگ #BlackLivesMatter در یک مسابقه این ماه است.

“من گام بعدی خواهد بود برای خلاص شدن از شر همه متفق پرچم” والاس گفت: در آن زمان. “باید وجود داشته باشد هیچ فردی ناراحت کننده است که نشان دادن به رویدادهای ما به یک زمان خوب با خانواده خود را احساس می کند که برخی از انواع راه در مورد چیزی که دیده می شود یک شی را دیده اند و پرواز. هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار است. پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها.”

نسکار در پاسخ به سرعت گسترش آن ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم است که در حال حاضر به تمدید آن تیم و پرسنل شرکت به طرفداران در آن حوادث و خواص.

“حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما” نسکار گفت: ژوئن 10, در بیانیه ای. “آوردن مردم با هم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزش خاص است.”

والاس گفت: در پی تماس خود را برای نسکار به ممنوعیت پرچم او دریافت پیام های پشتیبانی از جمله از برخی از افرادی که می گویند آنها پس از ورزش برای اولین بار. او نیز موضوع قابل توجهی خشم و حتی تهدید به او گفت واشنگتن پست به تازگی.

“آنها من را به عنوان کسی که پاره کردن میراث خود” والاس گفت: از کسانی که عصبانی در مورد ممنوعیت. “اما ما در حال تلاش برای بستن درب بر شما; ما در حال باز کردن درب به بسیاری از دیگران که می خواهند به بخشی از این ورزش است.”

در حالی که های نسکار بیانیه ای در مورد کشف طناب دار سری جام راننده Michael McDowell توییتی گفت: “خدا به ما کمک کند. این سطح از شر آن طول می کشد به انجام چیزی شبیه به این است که نفرت انگیز است. این است enraging و دلخراش را همه در همان زمان.”

Jimmie Johnson توییتی که او نمی تواند “شروع به درک درد این عمل باعث شده است. I stand with you, @BubbaWallace.”

راننده ویلیام بایرون به نام خبر از طناب دار “وحشتناک” و اضافه کرد: “نمی توانم باور کنم که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد و نفرت است که یکی باید به انجام این کار. من دعا که بهتر است که ما از این #IStandWithBubba.”

مایکل Waltrip تکرار است که برچسب و Earnhardt امید. “خدا ما را برابر است. من هرگز درک خواهد کرد که چگونه برخی از مردم باور نمی کنم که. احمق hatefulness که دیروز اتفاق افتاده است منزجر کننده است. من می دانم @نسکار خواهد سرنگونی این ادم سفیه و احمق. به پیروزی امروز @BubbaWallace. من تشویق شما را در. #IStandWithBubba.”

رایان Blaney توییتی که والاس است که “برادر من است و همیشه خواهد بود. اجازه ندهید افرادی که پایین تر از زندگی به سعی کنید به شما را پایین بیاورد. آنها نمی خواهد شما را بترساند چرا که شما قوی است. من با شما رفیق. برای همیشه.”

LeBron James در زمان به توییتر برای تماس عمل “مشمئز کننده,” گفتن والاس: “می دانم که شما نمی به تنهایی! من در اینجا با شما به عنوان به خوبی به عنوان هر ورزشکار دیگر. من فقط می خواهم برای ادامه به می گویند که چگونه افتخار من از شما برای ادامه به موضع برای تغییر در اینجا در امریکا و ورزش!”

آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey را محکوم کرد این حادثه گفت: در بیانیه ای که روز شنبه او “شوکه شده بود و وحشت زده به شنیدن از دیروز بد اخلاق عمل” و عذرخواهی به والاس.

“بابا والاس یکی از ما; او یک بومی از تلفن همراه و به نمایندگی از همه Alabamians من عذر خواهی به بابا والاس و همچنین به خانواده و دوستان خود برای صدمه زدن به این اتحاد ایجاد شود و پشیمانی علامت این برگ در دولت ما.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات