نسکار آماده است برای دریافت های عجیب و غریب با یک چهارشنبه شب مسابقه را پوشش می دهد که 500 کیلومتر

برخی از کسانی که رویدادهای جدید باید به سمت بهره مندی از ارائه نسکار یک فرصت را به آزمایش با مفاهیم ورزش است مورد بحث برای سال, اما هرگز از تلاش برای ترس از بیگانه هسته طرفداران و riling آهنگ صاحبان: کوتاه نژادها و در اواسط هفته سری جام حوادث.

که آزمایش می شود در جریان با چهار تویوتا 500 در کارولینای جنوبی دارلینگتون Raceway بخش دوم از doubleheader در طبقه 1.366 مایل به شکل تخم مرغ بیضی شکل است. به عنوان با نسکار مسابقه اول بازگشت, برنده پنج شنبه توسط Kevin Hoffman, هیچ, طرفداران مجاز خواهد بود در می ایستد.

تویوتا 500 نام یک بیت از بازاریابی تردستی. به جای 500 مایل از آن خواهد شد 500 کیلومتر — یا فقط خجالتی از 311 مایل است.

نسکار تضعیف دو شنبه شب 500ks به آن فشرده برنامه: روز شنبه در دارلینگتون (Fox Sports 1, 6 p. m. شرقی) و دیگری در 27 مه در شارلوت موتور جاده سریع السیر. (همچنین این برنامه برای اجرا 500 دور چهار شنبه, ژوئن 10 در 0.526 مایل Martinsville Speedway.)

در یک معنا 500ks شبیه به طرفداران کمتر حبوبات در هوشمندانه بسته بندی جعبه. اما آن را نیز ممکن است کوتاه تر مسابقه ارائه خواهد شد جذاب تر محصول بهتر مناسب برای طرفداران ورزش توجه دهانه.

و این امر یک خاردار سوال: هر زمان که طرفداران مجاز به بازگشت باید نسکار هزینه کمتر برای 311 مایل نژادها از 500-milers اگر طول ثابت می کند محبوب است ؟

در مسابقه اتومبیل رانی را در اوایل دهه وجود دارد چیزی جادویی در حدود 500 مایل است. آن را تبدیل به استاندارد تعالی و استقامت جدا سخت ترین موتورهای ضعیف است.

اما امروز در موتورهای نمی شکست با فرکانس آنها یک بار هم که شده برخی از درخشش خاموش 500 مایل رویداد. و طرفداران باید به مراتب بیشتر گزینه های سرگرمی رقابت برای وقت خود را.

چندین رانندگان باید حمایت برای کوتاه تر نژادها برای استدلال می کنند که هر رویداد در 36 مسابقه برنامه نیاز به یک ماراتن خسته کننده.

کوتاه مسابقه — که 2½ ساعت طول می کشد به جای 3½ یا چهار می تواند بیشتر فوتی و فوری است. بیش از حد بسیاری از چهار ساعت به علاوه نژاد را غیر قابل انکار مرده ورزشی در وسط که حتی طرفداران سرسخت لحن خود را به توده یونجه یا کاه چمن و یا انجام کارهای در حالی که رانندگان ورود دور تا آن زمان به نبرد نسبت به پایان.

فرمول یک مسابقه در مقابل اغلب در تکمیل 90 دقیقه. تحت این قوانین F-1 مسابقه مجاز نیست به گسترش فراتر از دو ساعت است.

هیچ کس را نشان می دهد کوتاه دیتونا 500 نسکار فوق العاده کاسه به مدت دو ساعت با حداکثر سرعت دویدن. و اکثر طرفداران مسابقه نمایش آخر هفته روز یادبود را Coca-Cola 600 که از سال 1960 به عنوان انبار-ماشین مسابقه مرد آهنین رویداد و دارلینگتون جنوبی 500 عنوان به طور مشابه مقدس.

تگزاس موتور جاده سریع السیر جمهور ادی Gossage تحسین نسکار برای اضافه کردن چهار شنبه نژادها برای کمک به ورزش پاک کردن آن عقب افتاده است.

“ما باید به برخی از تعطیلات آخر هفته او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “ما نمی هر گونه بیشتر در تعطیلات آخر هفته است, بنابراین شما باید برای قرار دادن نژادها جایی.”

و در حالی که Gossage می بیند عقل از ساخت آن پنج شنبه شب مسابقه کوتاه او را باور نمی کند طرفداران نسکار خواهد پایه برای هر گونه تقلیل در طول نژادهای موجود با استناد به یک نظرسنجی خود را پیگیری انجام شده از خریداران بلیط.

“ما آنها را پرسید که چگونه آنها می خواهم احساس در حدود 400 مایل نژاد [به جای 500] و 87 درصد گفت:” البته که نه!’ “Gossage گفت. “شما می شود جای تعجب که چگونه بسیاری از پیشنهاد آن باید 601 مایل زیرا همه چیز در تگزاس بزرگتر است.”

به طور مشابه او است و نه به نفع تغییر هر یک از رویدادهای خود را به اواسط هفته خرما گفت: به دلیل آن که قطع به درآمد تگزاس موتور جاده سریع السیر می شود از طرفداران که می رسند در کمپ و خانه های موتوری به طوری که آنها می توانند اقامت تمام آخر هفته — از روز شنبه جلسات تمرین و مقدماتی مسابقات به بعد از مسابقه نمایش با شکوه جمعه. هنوز بسیاری از طرفداران نسکار را به دردسر راه اندازی یک اردوگاه او اشاره کرد برای یک شنبه شب مسابقه.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>