نسکار در مسیر برگشت به عنوان کوین Hoffman برنده در یک تماشاگر-رایگان دارلینگتون

با دست بر قلب خود و ماسک محافظ پوشش چهره خود رانندگان نسکار بود در گودال جاده سخاوتمندانه فاصله بین آنها را به عنوان Darius Rucker خواند سرود ملی از یک مکان از راه دور.

هنگامی که در داخل خود racecars ایستاده 40 رانندگان تعویض ماسک خود را به صورت کلاه و اخراج کردن موتورهای خود را برای اولین بار در 10 هفته.

قبل از خالی grandstands یکشنبه در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی نسکار در زمان این کشور اولین گام به سمت نشان می دهد که بزرگ زمان ورزش می توانند رزومه میان رمان coronavirus همه گیر — ورزشی است که در آن ورزشکاران نمی آیند نزدیک به یک دیگر حداقل.

کوین Hoffman برنده جام سری مسابقه لقب قهرمانان واقعی 400 به افتخار خط مقدم بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران پیشرو 159 از 293 دور در 1.366 مایل به شکل تخم مرغ بیضی شکل است.

Hoffman جشن کشیدن خود شماره 4 فورد به توقف در مسیر مقابل کشش و چرخش تاندربرد عقب پایان در دود خارج می گردند دوناتها به مخاطبان به هیچ وجه.

وجود دارد هیچ handshakes بالا-سپاس یا گروهی آغوش پس از آن. همه از آن ممنوع شد توسط نسکار بسیاری از اقدامات احتیاطی برای محافظت در برابر انتقال ویروس در میان 640 رانندگان و خدمه بود ،

نتیجه این بود وهم آور تابلو از پوچی و خویشتن داری در ورزش است که برای دهه ها ساخته شده آن پس در بیش — تر از زندگی شخصیت های با سرعت بالا تصادفات و پرشور مشت پمپاژ طرفداران.

[نسکار آتش سوزی تا آن موتورهای یکشنبه, امید به سرب ورزشی ” بازگشت از قرنطینه]

پس از بالا رفتن از ماشین خود و از بین بردن خود را محافظ آتش جوراب و کلاه Hoffman اذعان هر دو شادی و eeriness روز به فاکس تنهاست گودال خبرنگار سابق راننده نسکار ریگان اسمیت برگزار شد که تمدید میکروفون برای رسیدن به Hoffman بدون نقض این رویداد فاصله مورد نیاز است.

“من فقط می خواهم به همه تشکر می کنم از نسکار و همه تیم ها برای اجازه دادن به ما انجام آنچه ما انجام می دهیم” Hoffman گفت: اسکن خالی می ایستد که در غیر این صورت برگزار کرده اند تا به 47,000. “من فکر نمی کنم آن خواهد بود که بسیار متفاوت و پس از آن ما برنده این مسابقه و این سکوت مرده را در اینجا. ما از دست این طرفداران است. . . . آن را عجیب و غریب فقط به خاطر اینکه هیچ کس وجود دارد.”

الکس بومن دوم به پایان رسید در یک Hendrick Motorsports کامارو ارائه استوارت-هاس مسابقه را Hoffman با بزرگترین چالش بعد از ظهر. اما Hoffman کشف و ضبط سرب در اواخر راه اندازی مجدد و دور کشیده بیش از نهایی 30 دور.

اما 44 ساله Hoffman تا به حال بهترین ماشین و boatloads تجربه بیشتر دفع تمام comers به ادعای 50 خود را حرفه ای ،

این نسکار امید که در پیشرو ورزشی ” بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون به عنوان کشور به آرامی پدیدار از جداسازی آن می توانید شارژ خود هسته فن پایه و تبدیل یک نسل جدید از پیروان.

اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا پخش ماشین هدایت می شود تا حد زیادی بیچهره رانندگان رفتن در اطراف در محافل خالی speedways را اسیر مخاطبان تلویزیون در هفته های آینده.

نژاد روز یکشنبه برای اولین بار از چهار جام نسکار حوادث خواهد شد که در کهنه 11-بعد پنجره در تلاش برای ارائه کامل 36-مسابقه فصل وعده داده شده به Fox و NBC: یکی دیگر از مسابقه در دارلینگتون برنامه ریزی شده است برای شنبه شب و پس از دو بار در شارلوت موتور جاده سریع السیر, the Coca-Cola 600 on May 24 و قابل توجهی کوتاهتر رویداد مارس 27.

نژاد روز یکشنبه برگزار شد تحت شرایط بی سابقه ای.

بیشتر برای حفاظت از ایمنی از شرکت کنندگان در این مسابقه تیم بودند محدود به خدمه 16 از جمله راننده.

این عمل مرسوم و مقدماتی جلسات روز قبل لغو شد بنابراین کل “مسابقه آخر هفته” می تواند صحنه در یک روز. که راه هتل باقی می ماند لازم بودند.

قبل از ورود به این مسیر که حدود دو ساعت رانندگی از بیشترین نسکار تیم ستاد در منطقه شارلوت, همه شرکت کنندگان مورد نیاز برای ارسال به متوسط چک با نقاب دار بهداشت و درمان کارگران در حالی که نشسته در اتومبیل های خود را.

[Ryan Newman, یک پیاده روی معجزه’ در زمینه نسکار بازگشت در دارلینگتون]

و رانندگان مجبور به جدا باقی می ماند در موتور خانه تا احضار به اتومبیل های خود را برای precooled جشن که شامل یک نیایش تحویل داده شده توسط یک کشیش از یک مکان از راه دور و فرمان شروع به موتورهای تحویل از طریق تقسیم صفحه نمایش تصویری از یک آمیزه ای از مراقبت های بهداشتی کارگران است.

دارلینگتون Raceway در نظر گرفته شده است سخت ترین مسیر در نسکار مدار به دلیل ناقص طرح و نامنظم سطح. برای اجرای سریعترین دامان رانندگان باید در اینچ از دیوار بتنی و بیش بدون از دست دادن تمرکز بیش از سه ساعت است.

هیچ کدام تا به حال شده است در یک racecar پس از 8 مارس. و هیچ کدام تا به حال حتی آزمایش خود را دارلینگتون ماشین قبل از پرچم سبز پرواز کرد.

جای تعجب نیست که در این زمینه حتی نمی تواند کامل اولین دامان قبل از اینکه یک راننده چرخید روی سیرجهت مخالف مبداء مسابقه و ضربه به دیوار آوردن اولین احتیاط از روز است.

بقیه از این رویداد بود که تا حد زیادی یک و دو ماشین رژه متوقف شده توسط گاه به گاه تک ماشین می چرخد و درگیری با دیوار بتنی.

نمی توان آن را پاک کردن و برای هفته ها از دوره, آیا نسکار بسیاری از اقدامات ایمنی و توسعه در رابطه با بهداشت عمومی مقامات و یک متخصص بیماری های عفونی واقعا محافظت در برابر انتقال ویروس است.

اما بازده فوری در نسکار مسابقه اول بازگشت مثبت بودند. در حالت ایده آل در نسکار پروتکل که شامل برگزاری همه نژادها در رانندگی فاصله از شارلوت از طریق ژوئن 10 و محرومیت طرفداران برای آینده قابل پیش بینی خواهد شد ارائه یک الگو برای سایر رشته های ورزشی به مطالعه و انطباق آنها به عنوان طرح های خود را از سرگیری.

ادامه مطلب: Kyle Larson حقوق است اما به عنوان یک جام نسکار راننده نیست یکی از آنها فلفل راجرز هرگز متناسب با مربی فوتبال قالب و نمی سعی کنید به. ساخته شده است که او بزرگ است. جری Brewer: صحبت از فوتبال خالی در دانشگاه ها می گذارد لخت کالج ورزشی’ craven سیستم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>