نسکار اخراج کردن آن موتورهای یکشنبه, امید به سرب ورزشی ” بازگشت از قرنطینه

روز یکشنبه هنگامی که نسکار بازگشت به رقابت بدون طرفداران در grandstands در کارولینای جنوبی دارلینگتون Raceway بهترین سناریو این است که آن را مجذوب خود یک خانه نشین مخاطبان است که گرسنگی برای زنده ورزشی, برنامه نویسی, پس از بیش از دو ماه از خود انزوا در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

بدترین سناریو این است که در تبدیل شدن به اولین عمده ایالات متحده ورزشی مدار برای راه اندازی مجدد و با یک واکسن جایی در افق نسکار احتیاطی برای شرکت کنندگان در پاییز کوتاه باعث شیوع در میان رانندگان و ضروری پرسنل که خدشه دار زندگی می کند و به مجموعه جدول زمانی برای تمام رشته های ورزشی به بازگشت.

پس از مشورت با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و فدرال و ایالتی و محلی مقامات بهداشت نسکار الزامی اقدامات متعدد برای جلوگیری از دومی از جمله محرومیت طرفداران برای آینده قابل پیش بینی. همه حساب هر کس درگیر در نسکار بازگشت از راست-تایر عقب-تعویض به جلو در حال اجرا ستاره است که در هیئت مدیره با محدودیت.

نسکار جمهور استیو فلپس گفت: نبود نسکار هدف اصلی برای اولین بار اصلی ورزش برای بازگشت به رقابت به عنوان کشور به تدریج بازگشایی برای کسب و کار. اما پس از مشاوره با کارشناسان او به این نتیجه رسیدند سهام-ماشین مسابقه می تواند انجام این کار با خیال راحت با مناسب پادمان.

“این مطلب در مورد ‘آیا ما باید برنامه ریزی در محل که در حال رفتن به نگه داشتن رقبای ما و کسانی که در ارتباط با اجرای مسابقه بی خطر است؟’ “فلپس گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما نمی خواهد ایمنی از کسانی خواهد بود که در مسیر مسابقه در رد پای دارلینگتون در خطر است.”

همه چشم خواهد شد در این ورزش از جمله کسانی که از دیگر نرم افزار لیگ انتظار می رود که نمایندگان در سایت برای مشاهده نسکار پروتکل های ایمنی آنها به عنوان طرح های خود را reopenings.

“همه ما درک اهمیت آنچه که ما در حال انجام” گرگ Zipadelli رقابت مدیر در Stewart-هاس مسابقه گفت: در یک تبادل ایمیل. “آن را در مورد بهداشت و سلامت کسانی که در اطراف ما. آن را نیز در مورد انجام این حق به طوری که صنعت ما می تواند یک معیار برای چه ورزش های دیگر می تواند بازگشت به عمل است.”

نگرانی ها و انگیزه

انگیزه ای برای از سرگیری رقابت های متفاوت توسط ورزش را با چالش های قرار دادن ورزشکاران در زمین بازی.

ورزشی که مشتق عمده ای از درآمد خود را از پخش معاملات مانند NFL, بزرگ, انگیزه ای برای راه اندازی مجدد با یا بدون فن. کمتر وجود دارد ضرورت به رقابت در خالی سالن های ورزشی که تکیه بیشتر بر روی دروازه رسید و در سایت حمایت مالی مانند تنیس.

فروش بلیط برای اختصاص بخش عمده ای از نسکار درآمد در آن رونق سال های 1995 تا 2005 زمانی که سوغات-خرید کثیری از 180,000 بسته بندی شده speedways از شهر ساحلی دایتونای فلوریدا., به فورت ورث به بریستول, Tenn.

اسکریپت بدبختانه به عنوان نژاد-بعد حضور و غیاب فرو برد. امروز نسکار ملی پخش معاملات رانندگی ورزشی درآمد و همه سهامداران سود تحت درآمد های طرح که هدایت حدود 65 درصد به مسابقه تیم 25 درصد برای پیگیری صاحبان و 10 درصد به نسکار. که دلیل کافی برای آتش کردن موتور برای روز یکشنبه پخش فاکس.

آن را نیز آسان تر برای نسکار به یک coronavirus خوکچه هندی از ورزش های تماسی مانند NFL و NBA که در آن عرق و تف پرواز. در میان گسترده زمانه احتیاطی نسکار گرفتن است:

  • محدود کردن 40 جام سری تیم ها به 16 نفر در مسیر هر کدام از جمله راننده و خدمه ارشد — تقریبا یک سوم از نمونه مشروط بالا-بودجه تیم.
  • چک کردن شرکت کنندگان در دماهای آنها وارد گاراژ و نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش و حفظ فاصله اجتماعی اجرا توسط بالقوه جریمه از $10,000 $50,000 یا امکان خروج.
  • در مرحله بعدی آن هفت جام مسابقه را از طریق 10 ژوئن در آهنگ در رانندگی فاصله از اکثر تیم شارلوت-منطقه مرکزی برای جلوگیری از شرکت کنندگان از نیاز به هیئت مدیره پرواز. علاوه بر این به دلیل استاندارد مسابقه آخر هفته در حال فشرده به یک روز صرف نظر کردن از این عمل مرسوم و جلسات مقدماتی در اجرا بدون نیاز به اقامت در هتل ها.

به عنوان فلپس اشاره کرد اجتماعی فاصله و دنده محافظ اساسی به موتورسواری.

“ما برخی از مزایای که بسیاری از رقبای ما در حال حاضر به پوشیدن لباس های محافظ و دنده, کلاه, جوراب, آتش, مناسب, دستکش و مانند” فلپس گفت.

گلف سهام ذاتی نفع طبیعی فاصله میان رقبا و این که چرا بخشی از PGA Tour در حال برنامه ریزی برای از سرگیری ژوئن 11 در فورت ورث. PGA Tour کمیسر جی موناهان است که در میان مدیران ورزشی که در تماس با نسکار در مورد پروتکل های خود را برای از سرگیری رقابت است.

باریک عملیات

نسکار نظم نوین جهانی در واقع شروع هفته پیش: کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر (D) در آوریل 23 طبقه بندی شده نسکار تیم به عنوان ضروری کسب و کار که به معنای مکانیک می تواند به سر کار در مسابقه مغازه های ارائه شده آنها نگهداری اجتماعی فاصله.

برای اطمینان از مناسب فاصله برخی از تیم ها تقسیم کارکنان که ساخت racecars ایستاده تقریبا در طول سال به روز و شیفت شب. تیم های دیگر مانند Hendrick Motorsports, مبهوت شیفت نه با ساعت اما در امتداد روز به ارائه گردش کار تداوم.

اما بسیاری از تیم کارکنان از جمله هفت بار قهرمان جام خدمه رئیس چاد Knaus کار از خانه از طریق کامپیوتر. در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در هفته گذشته Knaus گفت: او را دیدم او شماره 24 گودال خدمه پنج شنبه برای اولین بار پس از نسکار زد آن مسابقه قبلی 8 مارس در فینیکس Raceway; او را تماشا از داخل خودرو به عنوان تیم خود را تمرین خشمگین باله 20-دوم گودال متوقف می شود.

همانطور که برای شورلت کامارو که ویلیام بایرون را نژاد پنج شنبه, Knaus تا به حال هنوز به چشم بر روی آن نهاده — تکان دهنده برای هر خدمه ارشد و به خصوص به عنوان جزئیات گرا به عنوان Knaus.

“من را دیده اند این racecar در همه,” او گفت:, خندان. “جواب منفی نیست آن را دیده یا لمس آن. هیچ چیز.”

به عنوان مسابقه تیم های آماده ماشین برای فصل سرگیری بسیاری از رانندگان دامن زده رقابتی خود را آتش مسابقه آنلاین. خردمندترین میان آنها را نیز در بر داشت راه برای حفظ تناسب قلبی عروقی با توجه به پایدار نیروهای گرانشی و گرمای سوزان که در انتظار در چهار ساعت پس از سفید بند انگشت مسابقه در دارلینگتون.

روز یکشنبه 400-miler خواهد بود که برای اولین بار چهار جام رقابت ها در 11 ماه — دو در دارلینگتون, پس از دو بار در شارلوت موتور جاده سریع السیر. که دیوانه وار, کلیپ, اما آن را به بهترین و امن ترین راه در نسکار نظر به شروع ساخت تا برخی از نژادها از دست رفته در طول وقفه و ارائه آن وعده داده شده 36-مسابقه برنامه به طرفداران و حامیان و پخش.

برای آینده قابل پیش بینی نسکار مسابقه را بدون تماشاگران و رسانه ها مشروط شده است کاهش داد. روباه که پخش نیمه اول جام حذفی فصل مجاز است تنها یک استخوان کارکنان در دارلینگتون: سایت مدیر کسری از سرنشین دار دوربین های عادی مستقر شده اند و تنها یک گودال خبرنگار (راننده سابق ریگان اسمیت) به جای آن از حد معمول چهار.

دیرین گوینده مایک شادی خواهد شد و فراخوان این مسابقه از راه دور با چهار بار در جام حذفی قهرمان سری جف گوردون از استودیو فاکس در شارلوت. مناسب فاصله آنها را به عمل در 85 اینچ صفحه نمایش پانوراما است که آنها را قادر می سازد برای دیدن کامل 1.366 مایل بیضی شکل است.

فقط چهار خبرنگاران اجازه خواهد داشت در مطبوعات جعبه مشرف به پیگیری و آنها را منع از چهره به چهره تعامل با رانندگان و خدمه است. حدود 640 شرکت کنندگان (40 مسابقه تیم 16-عضو نیروها) هستند که نیاز به ضبط خود را در تعاملات و نگهداری در مورد آنها توسعه coronavirus علائم و تماس با ردیابی مورد نیاز است.

اما تحت نسکار پروتکل های ایمنی نه رانندگان و نه خدمه خواهد شد تست شده برای این ویروس به عنوان تماس های ورزشی قطعا نیاز خواهد داشت. در طول تلفنی با خبرنگاران 2014 سری جام قهرمان کوین Hoffman گفت که او معتقد است تست نسکار رقبای لازم نیست.

“من قصد ندارم به پانچ در صورت توسط هر کس دیگری می شود و یا قرار دادن در یک ضربه و یا به طور مستقیم در تماس با هر یک از دیگر رقبای بنابراین من فکر می کنم آن را به شدت وضعیت های مختلف گفت:” Hoffman که در علاوه بر این به رانندگی شماره 4 فورد موستانگ برای استوارت-هاس صاحب یک مدیریت ورزشی شرکت که نشان دهنده دیگر ورزشکاران حرفه ای از جمله گلف باز Vaughn تیلور و دونالد “کابوی” Cerrone از UFC. “زمانی که شما در دستورالعمل ورود و خروج و متوسط چک در طول هفته و تمام سیاهههای مربوط و چیزهایی که در آن مردم هستند و آنها در تعامل با, من فکر می کنم ما باید انجام آنچه که ما نیاز به انجام این کار از آنچه که متناسب با ورزشی ما بهترین است.”

گفت: جام درایور مورد نیاز خواهد بود به ماندن در زمین زیر کشت موتور خانه تا آن زمان به صعود خود racecars ایستاده است. بهترین-بودجه تیم های مانند Hendrick Motorsports’ شماره 24 باشگاه نیز باید مرتب برای کل رشته دوم از خدمه و کمک راننده بود و از نظر پزشکی تایید توسط نسکار و در آسان طیف وسیعی از دارلینگتون در مورد شرکت کنندگان اصلی بیمار می شود.

و هنگامی که روز یکشنبه پرچم شطرنجی مگس وجود خواهد داشت نه هر بالا-سپاس یا گروهی در آغوش پیروزی لین طبق قوانین ایمنی جدید. مانند تقریبا همه چیز را در طول این بحران بهداشت عمومی و حتی تجلیل خواهد شد انفرادی.

پدال پایین

در حالی که تصمیم به راه اندازی مجدد فصل در دارلینگتون حس می کند از لحاظ جغرافیایی و سیاسی — آهنگ دو ساعت از شارلوت و کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر (R) است مشتاق نسکار تقویت کننده — آن را مسلما بیشتر از لحاظ فنی دشوار است و خواستار پیگیری در این مدار به دلیل تخم مرغ شکل طرح و چندین دهه عیوب.

“دارلینگتون یکی از سخت ترین آهنگ های این برنامه به دلیل لبه شما باید به فشار ماشین به” گوردون که برنده جام هفت مسابقه در دارلینگتون قبل از بازنشستگی در سال 2016 گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “شما اینچ به دور از دیوار; گرفتن شروع می شود اما می افتد واقعا سریع به دلیل سایش تایر. وجود دارد برخی از برجستگی که خیلی شدید از تبدیل 2. و هر دو به پایان می رسد از پیگیری های مختلف هستند.”

که چالش خواهد بود بسیار مرکب یکشنبه هنگامی که رانندگان بند به racecars ایستاده هرگز آنها را رانده را رد کرده و حتی یک عمل دامان پس از 10 هفته وقفه از رقابت بر آنچه می رود به یک بعد از ظهر سوزان. بدون بهره مندی از عمل, مهندسین مکانیک و تنها می توانید حدس بزنید در راه اندازی ایده آل از چشمه و شوک. آگاه از هرج و مرج است که ممکن است در امدن نسکار برنامه ریزی شده است احتیاط پرچم در دامان 30 تا رانندگان می توانند اردک به چاله برای تنظیمات.

با توجه به مخاطرات بالا و هزاران متغیر Zipadelli های استوارت-هاس رقابت گفت که او امیدوار است رانندگان را نشان می دهد خویشتن داری — حداقل در ابتدا.

“اول از همه, آن را دارلینگتون” او اشاره کرد. “وجود دارد بیشتر ماشین که smacked حق خود طرف در دارلینگتون از هر کس دیگری ما مسابقه. این یک خائنانه شدید با سرعت بالا محل. من انتظار اکثر مردم سعی خواهد کرد به گام بیش از آن لبه در که برای اولین بار اجرا کنید و سپس تنظیمات خود را بر این اساس.”

چهار دهه پیش در آستانه نسکار اول زندگی, پرچم به پرچم تلویزیون پخش 1979 دیتونا 500 a blizzard با چکش سواحل شرق, خروج میلیون ها نفر از snowbound آمریکایی ها مشتاق برای انحراف از انبار-ماشین مسابقه و ضرب طرفداران جدید در این فرآیند است. نژاد روز یکشنبه می تواند مشابه تلویزیون-مخاطب بالقوه است. با حتی بالاتر ریسک کردن آهنگ, بقیه متحده ورزشی جهان قطعا توجه.

“بدیهی است که رقبای ما و خدمه ما بچه ها و هر کس که در مسیر مسابقه نیاز به یادآوری خود را زمانی که آنها را ترک خانه های خود را [یکشنبه صبح] که جهانی است و کشور ما به خصوص در حال تماشای” Hoffman گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما همه را به راست حرکت می کند.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>