رانندگان نسکار و کارکنان تیم را همراهی بابا والاس و ماشین خود را به پایین گودال خط آلاباما SuperSpeedway – درست یک روز پس از طناب دار داشت در گاراژ خود را متوقف.

آقای والاس ماشین بود تحت فشار قرار دادند پایین گودال خط و به دنبال آن جمعیت زیادی از رانندگان و تیم کارکنان در حمایت از 26 سال قبل از این مسابقه در روز دوشنبه.

یک ویدیو از صفوف آپلود شد به توییتر توسط نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور, Steve o’donnell که زیر نویس فیلم “کلمات” زیر پست خود از “#IStandWithBubba” پیش از آن در روز.

آقای والاس اول وقت آفریقایی راننده نسکار شده است و آوازی حامی از زندگی ماده (پل) جنبش در هفته های اخیر در میان ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر آمریکا موجب مرگ جورج فلوید.

ماه گذشته او با موفقیت تحت فشار قرار دادند نسکار کارفرمایان به ممنوعیت استفاده از مؤتلفه پرچم در مسابقه و رقابت با یک ماشین است که تا به حال BLM رنگ و طرح در طی یک رویداد در Martinsville Speedway در ویرجینیا.

پس از پیاده روی را از حمایت آقای والاس ارسال شده در یک فیلم کوتاه به Instagram که نشان داد رانندگان پشت سر او و که او زیر نویس: “با هم.”


دوشنبه مسابقه که برگزار شد در آلاباما اولین باری بود که به طرفداران اجازه داده شده در داخل یک نسکار محل از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با وجود نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم, پس, آقای والاس درخواست سی ان ان گزارش داد که کنفدراسیون یادگاری فروخته شد در این مراسم بیش از آخر هفته.

یک هواپیما که انجام مؤتلفه پرچم و یک پیام است که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” نیز پرواز در طول مسیر در روز یکشنبه.

پس از طناب دار داشت در آقای والاس گاراژ غرفه بیش از آخر هفته نسکار مقامات منتشر شد بیانیه ای که در آن آنها تایید آنها در حال بررسی این حادثه است.

“ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی چگونه به طور جدی ما را به این عمل شنیع” بیانیه بخوانید.

“ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است.”

نسکار اضافه شده که این حادثه: “تنها تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….”


در توییتر آقای والاس نوشته شده: “این عمل نفرت از نژاد پرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژاد پرستی.

“به من گفت:” من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما” ، ” 26 ساله نوشت. “این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.”

روز دوشنبه وزارت دادگستری گفت: هنوز در حال بررسی این حادثه شد اما مطمئن نیستید اگر فدرال اتهامات را می توان به ارمغان آورد اگر یک مقصر پیدا شده است.

“ما وکیل دفتر منطقه شمال آلاباما اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش در حال بررسی وضعیت اطراف طناب دار که داشت در بابا والاس گاراژ برای تعیین اینکه آیا وجود دارد نقض قانون فدرال” ما وکیل E Jay شهر گفت.

“صرف نظر از اینکه فدرال اتهامات آورده می شود می تواند این نوع از عمل هیچ جایی در جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات