حتی وجود داشته باشد واجد شرایط برای این رویداد بر خلاف دیگر مسابقات نسکار برنامه ریزی شده از طریق ژوئن 21. برای حفظ تیم دور از تجمع در این مسیر تا آنجا که ممکن است هر چند مقدماتی برگزار خواهد شد یکشنبه چند ساعت قبل از مسابقه در جریان است.

Precooled مراسم شامل ادای احترام به نیروهای مسلح با یک روگذر مدرن و جت های جنگنده و آدرس از راه دور توسط وزیر دفاع Mark T. Esper.

“در حالی که همه گیر است و ما مجبور به تغییر زیادی در مورد آنچه باعث می شود آخر هفته روز یادبود بسیار ویژه یک چیز را نمی توانم تغییر است ما حل و فصل به افتخار کسانی که فداکاری کردند برای ما آزادی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ادامه مبارزه امروز” شارلوت موتور جاده سریع السیر اجرایی گرگ والتر در بیانیه ای گفت.

چهار مسابقه برنده شد توسط دنی Hamlin, که همچنین پیروزی در مارس در دیتونا 500. کوین Hoffman برنده اولین مسابقه در دارلینگتون پس از نسکار از سر گرفته و برنامه های آن در حالی که جوی afton wagner برنده دو بار قبل از همه گیر مجبور وقفه با الکس بومن نیز در بازدید از پیروزی لین در ماه مارس است.

پس از کوکا کولا 600, جام سری در اطراف چوب شارلوت برای چهارشنبه Alsco 300 و سپس سر به بریستول دنیاست. پنجم آن مسابقه در 15 روز مواد غذایی شهرستان 500, on May 31. تیم سپس یک هفته قبل از اجرای دو مسابقه در کوتاه جانشینی در ژوئن 7 و 10 در همپتون Ga., و Martinsville, Va., بود.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد 61 در حال اجرا از کوکا کولا 600.

وقتی: یکشنبه 6 p. m. شرقی.

که در آن: شارلوت موتور جاده سریع السیر, Concord, N. C.

جریان: FoxSportsGo.com و روباه برنامه ورزشی (ارائه دهنده کابل ورود مورد نیاز). فاکس ارائه شده است در تعدادی از جریان خدمات از جمله زنجیر, YouTube, TV, Hulu با زنده تلویزیون Fubo و AT&T تلویزیون در حال حاضر.

آب و هوا: پیش بینی calls برای بیشتر شرایط ابری با احتمال رگبار و رعد و برق با یک روز بالا و در حدود 86.

دفاع از قهرمان: مارتین Truex جونیور

قطب-نگهدار: TBD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im