ناسا رونمایی قوانین جدید برای هدایت رفتار در فضا و بر روی سطح ماه

ناسا را از امضای توافق یک نیاز برای کشورهای متحد برای شرکت در آن قمری برنامه اکتشاف. پیشنهاد برخی از جنبه های است که برای اولین بار توسط رویترز گزارش شده که “به هیچ وجه تغییر 1967 فضا پیمان” ممنوع است که سازمان ملل از تخمگذار ادعا به ماه و دیگر اجرام آسمانی گفت: ناسا مدیر جیم Bridenstine.

بلکه مجموعه ای از اصول را دنبال اصول پیمان و “ترویج مقاصد صلح آمیز” است که اجازه می دهد سازمان ملل “را به شرکت با خیال راحت در فضای بیرونی” Bridenstine در مصاحبه ای گفت:.

این پیمان در حال حاضر اجرا به مقاومت از سر روسیه فضایی آژانس Dmitry Rogozin که آنها را به نام حمله که منجر به یکی دیگر از “عراق یا افغانستان است.”

ناسا گفت: این امر می تواند “نارس به انتشار” توافق پیش از به اشتراک گذاری آنها را با سازمان ملل متحد. اما یک کپی به دست آمده توسط واشنگتن پست گفت: احزاب مورد نیاز خواهد بود برای عموم آزاد “تا چه حد و به طور کلی طبیعت از عملیات در حال وقوع در” امنیت منطقه “در حالی که با توجه به مناسب حفاظت از کسب و کار محرمانه امنیت ملی و صادرات و کنترل اطلاعات است.”

طرفین همچنین توافق می کنید برای استفاده از مناطق “در یک شیوه ای را تشویق می کند که کشف علمی, تکنولوژی, تظاهرات, و همچنین به عنوان امن و کارآمد برای استخراج و استفاده از فضا و منابع است.” آنها همچنین می تواند مورد نیاز برای عموم آشکار “تا چه حد و به طور کلی طبیعت از عملیات در حال وقوع در” مناطق.

معرفی پیمان می آید به ناسا است فشار برای دیدار با کاخ سفید دستور به بازگشت انسان به ماه برای اولین بار از سال 1972 تحت چه آن را فراخوانی آرتمیس برنامه. ناسا در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک حضور دائمی در قمری مدار و بر روی سطح. آن است که به طور خاص علاقه مند در ماه قطب جنوب که در آن وجود دارد که آب را در قالب یخ.

هنوز ناسا امیدوار است که روسیه در آن شریک طولانی مدت در ایستگاه فضایی بین المللی خواهد بود یک امضاء Bridenstine گفت. توافق فقط در حال نورد از, او گفت:, و ناسا با روسیه و همچنین بسیاری از کشورهای دیگر.

“ما را تشویق روسیه به بخشی از آرتمیس توافق,” Bridenstine گفت. “و ما فکر می کنم این امر می تواند خوب برای همه جهان به توافق برسند به رویکرد مناسب به صورت مسالمت آمیز در فضا.”

چین که در سال گذشته فرود یک مریخ نورد در سمت دور ماه نیز می خواهد برای رسیدن به قمری قطب جنوب. ناسا باید در کنگره تصویب قبل از همکاری با چین در فضا است که مشارکت خود را در این توافق دشوار است. Bridenstine گفت: ناسا را “پیروی از قانون 100 درصد است.” اما او گفت که تنظیم استاندارد رفتار می تواند کمک به نفوذ در این راه کشورها عمل در فضا حتی اگر آنها را امضا کرده اند ،

در تلاش برای توافق, Bridenstine با اشاره به صرف چینی موشک مرحله است که میزان به زمین این هفته و آن را یکی از بزرگترین کنترل نشده اشیاء به سقوط از مدار زمین کم در حدود 30 سال است. روستا در غرب آفریقا یافت می شود آنچه آنها باور دارند که به باقی مانده از موشک. اما Bridenstine گفت: تا به حال در این مرحله دوباره وارد جو قبلا “به آن می تواند ضربه نیویورک.”

“من فکر می کنم هیچ مثالی بهتر از چرا ما به آرتمیس توافق,” او گفت:. “آن را حیاتی برای ایالات متحده به رهبری و ایجاد هنجارهای رفتاری در برابر چنین فعالیت های غیر مسئولانه. اکتشاف فضا باید الهام بخش امید و تعجب می کنم که نه از ترس و خطر است.”

برایان Weeden, مدیر برنامه ریزی برای جهانی امن و بنياد شده بود که در جریان توافق گفت: ایجاد ایمنی در مناطق اطراف معدن سایت نمی خواهد منجر به ملت ادعا کنترل قمری خاک. “این مناطق برقرار نیست مالکیت” او گفت:. “این است که بیشتر در مورد ایجاد ایمنی و هماهنگی و است که واقعا مهم است.”

اندازه و دامنه از این سایت ها را در فعالیت هایی را که گفت: Mike طلا اقدام دانشیار مدیر برای ناسا کار بین المللی و روابط بین, که تا به حال نقش مهمی در تهیه پیش نویس توافق.

“ما می خواهیم برای جلوگیری از درگیری ما می خواهیم به تشویق ارتباطات” طلا گفت. “این مهم است که آمریکا به رهبری نه تنها در تکنولوژی بلکه در سیاست و چه آرتمیس توافق هستند. آن را در ایالات متحده تخمگذار از اصول است که نه تنها به نفع ناسا و متحدان آن بلکه کل جهان است.”

توافق نیاز به امضا کنندگان به پایبندی به اصول گذاشته شده توسط ایالات متحده کمک خواهد کرد که به ارائه یک چارچوب برای رفتار قابل قبول در فضا است.

امضا کنندگان خواهد باید به توافق برسند به عنوان مثال برای کمک به ارائه کمک های اضطراری در مورد یک مجروح فضانورد. آنها همچنین توافق می کنید برای محافظت از مکان های تاریخی مانند آپولو 11 منطقه فرود و به اشتراک گذاری داده های علمی.

“اگر شما به یک کشور, و شما می خواهید برای شرکت در Artemis برنامه بازگشت به ماه این است که این توافق نامه شما باید به نشانه” Weeden گفت. “ایالات متحده با استفاده از این پیمان به اعلام برخی از هنجارهای خاص از رفتار با توجه به فضای فعالیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>