ناسا SpaceX راه اندازی زندگی می کنند: فضانوردان آماده به شلیک گلوله به فضا از خاک آمریکا در اولین بار در یک دهه

ناسا و اسپیس ایکس در حال ساختن تاریخ با راه اندازی اولین فضانوردان از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی.

راه اندازی را ببینید فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس Hurley فرستاده شده به ایستگاه فضایی بین المللی در هیئت مدیره یک موشک SpaceX در یک همکاری است که می تواند مجموعه ای از تن برای آینده اکتشافات فضایی.

این اولین بار است که یک شرکت خصوصی ارسال فضانوردان به فضا است. و این اولین بار است که ناسا بوده و قادر به ارسال آن فضانوردان به فضا از خاک خانه خود از آن شده است مجبور به قرض گرفتن صندلی از روسیه و آژانس فضایی برای رفتن به بین المللی Spacae ایستگاه.

ماموریت شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 است به طور رسمی نهایی آزمون SpaceX کرافت خدمه اژدها کپسول آن خواهد شد نصب شده در بالای یک موشک فالکون 9. آن در نظر گرفته شده است تا نشان دهد که Elon Musk فضایی شرکت قادر به کشتی فضانوردان به فضا و سپس آنها را دوباره به خانه.

ناسا امیدوار است که چنین همکاری با شرکت های خصوصی کمک خواهد کرد که قدرت آن برنامه های بلند پروازانه برای سال های آینده که شامل بازگشت به ماه به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ریزی شده سفر به مریخ است.

شمارش معکوس روش

SpaceX وب سایت بزرگ مختصر و مفید از آنچه اتفاق می افتد در 45 دقیقه قبل از راه اندازی به عنوان فضانوردان منتظر بود رو به آسمان. (این را همه شروع در مورد 8.45 ساعت زمان انگلستان, اگر راه اندازی پیش می رود امروز.)

و در اینجا چیزی است که بخش های مختلف این فضاپیما را بعد از آن انجام دهید:

SpaceX را افزایش می دهد $350 میلیون از بودجه یک روز قبل از راه اندازی

ایلان SpaceX گفت: در آن مطرح $346.2 میلیون نفر در دور جدید از بودجه یک روز قبل از آن راه اندازی دو فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی.

خصوصی موشک شرکت راه اندازی اولین crewed ماموریت در روز چهارشنبه از ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا را برای پایان دادن به آژانس فضایی آمریکا نه سال وقفه در پروازهای فضایی انسان.

راه اندازی خواهد شد که با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار مهم است برای مشک SpaceX و ناسا.

موفق پرواز را علامت گذاری نقطه عطفی در تلاش برای تولید فضاپیمای قابل استفاده مجدد است که می تواند به فضا سفر مقرون به صرفه تر. مشک بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی SpaceX و مدیر عامل شرکت تسلا, Inc.

از جمله آخرین دور این شرکت مطرح شده بیش از $567 میلیون و با ارزش در حدود 36 میلیارد دلار با توجه به CNBC گزارش.

آکسفورد ستاره شناس کریس Lintott می گوید شما باید قادر به دیدن فضاپیما از انگلستان آن را به عنوان پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دنبال:

تبلیغات

SpaceX برای تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی برای قرار دادن مردم در فضا – ضرب و شتم تقریبا در هر کشور

اگر SpaceX موفق است که امروز از آن خواهد شد اولین شرکت خصوصی تا کنون به قرار دادن انسان به فضا است. چنین feat شده است به دست آمده توسط سه کشور: آمریکا, روسیه و چین است.

این شرکت شده است ارسال محموله به ایستگاه فضایی بین المللی پس از سال 2012 است. اما گفته است که فرستادن انسان کاملا متفاوت پیشنهاد.

“این یک گام بزرگ بدیهی است که رفتن از محموله … به راه اندازی دو نفر هستند که پدران ما به عنوان آنها تماس بگیرید و خانواده, کودکان, همسران,.,” گفت: Hans Koenigsmann یک SpaceX معاون رئیس جمهور.

“من متوقف خواهد شد در یک ضربان قلب اگر شما می خواهید من به

دیروز ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: از مرکز فضایی کندی که هر دو آژانس فضایی و SpaceX شده اند سخت کوش در مورد ساخت مطمئن شوید که هر کس در راه اندازی حلقه می داند که آنها برای متوقف کردن شمارش معکوس اگر وجود دارد یک نگرانی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس انتظار می رود در کندی برای برنامه ریزی 4:33 p. m. پرتاب اما “بالاترین اولویت ما” باقی خواهد ماند فضانوردان’ ایمنی با توجه به Bridenstine.

Bridenstine گفت: او texted دو فضانورد دوشنبه و به آنها گفت: “اگر شما می خواهید من برای جلوگیری از این چیزی که به هر دلیلی می گویند ، من متوقف خواهد شد آن را در یک ضربان قلب اگر شما می خواهید به من.’ هر دو آنها آمد و به آنها گفت: “ما در حال رفتن برای راه اندازی.’ “

هانس Koenigsmann یک SpaceX معاون رئیس جمهور گفت: دوشنبه شب که او و دیگر کارگران شرکت باید تصور خود را در فضانوردان’ کفش در روز راه اندازی — “یا کلاه خود.”

“است که تغییر معادله بسیار چشمگیری است.”
 

آب و هوا به دنبال

شانس قابل قبولی از راه اندازی آب و هوا بهبود یافته سهشنبه به 60 درصد. اما که نمی عامل در شرایط همراه اژدها مسیر به مدار.

SpaceX نیازهای نسبتا آرام امواج و باد در ایالات متحده و کانادا حاشیه و در سراسر اقیانوس اطلس شمالی به ایرلند, در مورد فضانوردان هرلی و Behnken نیاز به ایجاد یک فرود اضطراری.

اگر SpaceX راه اندازی نشده در طول چهار تقسیم دوم پنجره بعدی سعی خواهد شد شنبه.

تبلیغات

   center no-repeat #999999;cursor:pointer;background-size: 10px 9px;top:-8px; border-radius: 2px;”>↵

خوش آمدید به فرهنگ مستقل را پوشش SpaceX و ناسا راه اندازی این شب است. پرتاب در 9.30 pm انگلستان یا 4.30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im