ناسا سر انسان spaceflight استعفا هفته قبل از SpaceX راه اندازی به دلیل ‘اشتباه’

رئیس ناسا بشر در فضا پرواز استعفا داد و یک هفته قبل از اولین سرنشین دار راه اندازی در خاک آمریکا در تقریبا یک دهه با استناد به یک “اشتباه” گزارش می شود بیش از با عجله به زمین بر روی ماه تا سال 2024.

گفت: او در زمان خطرات که او در حال حاضر باید تحمل عواقب داگلاس Loverro اعلام کرد استعفای خود را فقط شش ماه پس از پیوستن به آژانس فضایی منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آرتمیس داد.

این درست هشت روز قبل از 27 مارس اندازی دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی در ایلان SpaceX خدمه اژدها موشک.

کنگره Kendra شاخ که ریاست کمیته فرعی است که نظارت ناسا گفت: “ما نیاز به پاسخ”.

“من عمیقا بر این استعفای ناگهانی به خصوص در هشت روز قبل از اول برنامه ریزی شده راه اندازی فضانورد آمریکایی در خاک آمریکا در تقریبا یک دهه” Ms شاخ گفت.


در یک دست توجه به ناسا بشر اکتشاف و عملیات اداره در روز سه شنبه اولین گزارش SpaceRef آقای Loverro گفت که رهبران بودند که گاهی اوقات به نام در به خطر که معلوم می شود یک اشتباه است.

“ماموریت ما این است که قطعا آسان نیست و نه برای ضعف قلب و ریسک بخشی از شرح شغل” آقای Loverro نوشت.

“خطرات ما را, آیا ویژگی های سیاسی و یا شخصی همه عواقب بالقوه اگر ما آنها را قضاوت نادرست.

“من در زمان یک خطر در اوایل سال به خاطر من مورد قضاوت قرار آن را لازم را برای تحقق ماموریت ما است. در حال حاضر بیش از تعادل بار آن را روشن است که من ساخته شده یک اشتباه در این انتخاب که من به تنهایی باید عواقب.”

به نقل از دو نفر با آگاهی از وضعیت واشنگتن پست گزارش داد که استعفای موجب شد که آقای Loverro شکست یک قانون در طول ناسا تهیه فضاپیما با قابلیت فرود انسان بر روی ماه.

در 25 مارس, ناسا دفتر بازرس کل اعلام کرد که حسابرسی کسب استراتژی برای آرتمیس ماموریت.


این آرتمیس برنامه اعلام شد برگ برنده دولت در سال 2019 با این ماموریت به زمین فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024. جدول زمانی مورد انتقاد قرار گرفته است برای بودن و غیر واقعی است.

در اعلام استعفای ناسا مدیر جیم Bridenstine مبهم اما ستایش از آقای Loverro گفته او آمار زمین در حال اجرا و پیشرفت های قابل ملاحظه.

“خود رهبری HEO [انسان اکتشاف و عملیات] نقل مکان کرد به ما نزدیک تر به انجام هدف ما از فرود اولین زن و مرد در ماه در سال 2024,” او گفت: در یک یادداشت به کارکنان.

“هفته آینده آغاز یک عصر جدید در انسان پرواز به فضا با پرتاب فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی.”

در همکاری با SpaceX ماموریت خواهد بود که اولین بار پس از سال 2011 است که انسان رسیده مدار از خاک ایالات متحده.

آقای Loverro بود که گزارش برنامه ریزی شده منجر به نهایی فنی, نقد و بررسی, نشست روز پنج شنبه پیش از این راه اندازی شده بود آوازی حمایت از آرتمیس برنامه درست تا خروج خود را در روز دوشنبه.


بازنشسته نیروی دریایی هوانورد کن Bowersol گام خواهد شد تا به نقش بازیگری سر انسان پرواز فضایی خود را از نقش های موجود از معاون دستیار مدیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>