نانسی پلوسی نمی دانم تهمت خواهد بود تا حساس بودن به نام ‘چاق’

نانسی پلوسی گفته است که او “تا به حال هیچ ایده” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با عصبانیت واکنش نشان می دهند به عنوان “چاق”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دموکرات یک “زن بیمار” روز چهارشنبه پس از او تمسخر تصمیم خود را به مصرف هیدروکسی کلروکین دارو برای جلوگیری از Covid-19 رغم وجود دارد که بدون اثبات به عنوان به اثر بخشی دارو در درمان coronavirus.

در نظرات به CCN خانم پلوسی گفت که او نگران بود در مورد رئیس جمهور ایالات متحده را وزن و آن را به معنای مصرف مواد مخدر بود: “یک ایده خوب نیست”.

“من نمی دانم که او خواهد بود بسیار حساس” خانم پلوسی گفت: MSNBC در روز چهارشنبه. “او همیشه صحبت کردن در مورد افراد دیگر وزن است.”

که آمد ساعت پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “پلوسی یک زن بیمار. او بسیاری از مشکلات بسیاری از مشکلات روحی و روانی.”

“ما در حال برخورد با افرادی که به عمل خود را با هم به خوبی از این کشور” اضافه کرد که در دفاع از تصمیم خود برای استفاده از مواد مخدر است.

مجلس افزود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اعلام هیدروکسی کلروکین بود صرف “حواس پرتی” از ما تلفات عبور 90,000 این هفته است.

او ادامه داد: “من فکر می کنم او باید تشخیص کلمات خود را وزن یک تن. به جای گفتن مردم قرار داده Lysol به ریه های خود را و یا گرفتن یک دارو که تایید شده به جز تحت شرایط خاص”.

رئیس جمهور اصرار داشت که هیدروکسی کلروکین منتقدان متمرکز در یک “بد مطالعه” با وجود گسترده علمی مشاوره در برابر استفاده از آن در Covid-19 موارد است.


سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است نه مجاز دارو استفاده فراتر از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به مشکوک خطرات اما آقای ترامپ حفظ آن امن بود برای او را به انجام این کار.

هنوز مطالعات نشان داده اند که افزایش خطر در میان افراد مسن که در زمان مخدر است.

آقای ترامپ که 73 ساله شد طبقه بندی شده به عنوان “چاقی” در آخرین بهداشت را بررسی کنید تا در 2019.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>