عروسک برهنه دار زدن با طناب دار دهید مبارزه در مسلح ضد قفل اعتراض در میشیگان

یک مبارزه شکست بین anti-مستند معترضان در میشیگان پس از یک شروع به تکان دادن یک پرچم آمریکا با یک عروسک به قطب توسط یک طناب دار به دور گردن خود.

به عنوان مسلح تظاهرکنندگان جمع شده در میشیگان دولت و کنگره برای محکوم فرماندار stay-at-home سفارشات یک مرد شروع به تکان دادن پرچم خود را با عروسک متصل در یک دست در حالی که همچنین حمل تبر ،

این زد و خورد درگرفت که یکی دیگر از معترضان تلاش برای گرفتن پرچم و عروسک دور گفت این پیام اشتباه” در حالی که یکی دیگر فریاد زد: “متمم اول قانون اساسی”.

یک درگیری می شکند در میان معترضان در طول یک تظاهرات در برابر مستند اقدامات در لانسینگ میشیگان (AP)

دو کشتی برای کنترل تبر قبل از آنها جدا شده و پلیس در صحنه وارد شدند.

یک زن خطاب به جمعیت گفت: این نمایش یک جنایتی است که نمی توان تحمل در میشیگان.

“آنچه که مرد را که به نام نفرت و جنایت. I don’t give a s*** که شما هستند. توقف” او گفت:.

“نفرت از جنایات قابل تحمل نیست در میشیگان. پایان داستان. Ok. فقط بنابراین شما بچه ها می دانید من مبارزه است که از لحاظ فیزیکی اگر من باید.”

Michigan State پلیس گفت: یک تبر متعلق به یکی از مردان گرفته شد و هیچ آسیب وجود دارد در میان 200 معترض.

“ما باید یک حادثه بین دو تظاهرکنندگان که ما در حال بررسی به طور کامل. هیچ آسیب وجود دارد هیچ دستگیری در این زمان” ایالت میشیگان پلیس اطلاعات عمومی افسر Lt برایان Oleksyk در بیانیه ای گفت: به مستقل.


سازمان دهندگان میشیگان آمریکا برای آزادی لقب رالی ‘روز داوری’ در اعتراض به فرماندار گرچن Whitmer اقامت-در-خانه-سفارش.

Ms Whitmer به تازگی تمدید سفارش تا حداقل 28 مارس آن را یکی از دقیقترین در ایالات متحده است.

در بیانیه منتشر شده قبل از این تجمع, میشیگان, ایالات برای آزادی گفت: آنها معترض بودند که “به شدت خلاف قانون اساسی و بسیار مخرب دستور اجرایی”.

“هدف ما این است که برای نشان دادن جرم مخالفت با فرماندار Whitmer را مو, از سیاست های, و ما از هر شرکت کننده به طور موثر نماینده که پیام از طریق قانونی و مسالمت آمیز تظاهرات” گروه گفت.


پیش از اعتراض Facebook حذف میشیگان آمریکا برای آزادی خصوصی گروه پس از نظرات گفته شده تهدید Ms Whitmer و قانونگذاران.

در حالی که سلاح گرم مجاز پس از میشیگان باز است حمل دولت اجرای قانون را صادر کرد و هشدار داد که هر کسی brandishing یک اسلحه گرم به قصد ایجاد ترس می تواند دستگیر شد.

“در حالی که ما تمایل به دخالت عنوان کوچک که ممکن است در تظاهرات ما اجازه نمی دهد غیر قانونی و تهدید و یا ارعاب رفتار” ایالت میشیگان پلیس سرهنگ جو Gasper در بیانیه ای گفت. “بر اساس نگرانی های ایمنی ابراز داشت زیر قبلی تظاهرات کنندگان می توانید انتظار برای دیدن یک افزایش MSP حضور.”

این سومین تجمع اعتراضی در میشیگان پس از دولت قرار داده شد در مستند با تظاهرکنندگان مسلح که قبلا از ورود به کنگره شعار “اجازه دهید ما در” در 30 آوریل.

گشت پلیس تظاهرات مردم در اعتراض coronavirus مستند اقدامات در لانسینگ میشیگان (خبرگزاری گتی ایماژ)

اعضای میشیگان آزادی شبه نظامیان منتقل شده بود در داخل ساختمان به همراه چند صد نفر از معترضان خواستار به اجازه دهید بر روی کف خانه.

این گروه همچنین در روز پنجشنبه اعتراض هر چند ساختمان کاپیتول بسته شد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>