نادال (اسب) بازنشسته شوند. طرفداران نادال (تنیس بازیکن) دمدمی مزاجی.

“او بازنشسته شکست نخورده. او بازنشسته, تشکر از خدا در یک به زودی به بهبود است. او به ما چهار مسابقات بزرگ.”

این “نادال بازنشسته” عناوین به طور طبیعی ایجاد می شود برخی از بهت و حیرت در میان طرفداران تنیس که نگران بودند که رافائل نادال 19-زمان گرند اسلم تک آهنگ قهرمان شد حلق آویز کردن راکت خود را در سن 33.

Baffert گفت: نادال (اسب) تا به حال عمل جراحی موفقیت آمیز پس از گرداننده متوجه چیزی شد و اندکی پس از تمرین.

“او آمد از کمی کار کردن پس ما او بررسی می شود و وجود یک خط کوچک [در X-ray],” Baffert گفت. “او تا به حال آغاز یک شکستگی. آن می توانست بدتر, اما ما آن را قبل از آن.”

نادال (اسب) به رهبری Kentucky Derby امتیاز مسابقه اخیرا برنده آرکانزاس دربی در مارس 2, و به عنوان یک مدعی برای 20 ژوئن بلمونت استیکس که در این سال خواهد بود که اولین مسابقه از تاج سه گانه از آنجا که با برنامه متزلزل کردن با رمان coronavirus بیماری همه گیر. در این سال Kentucky Derby سپتامبر است. 5 با Preakness Stakes به دنبال Oct. 3.

نادال (تنیس بازیکن) است که بازگشت به تمرین برای ورزش خود بازگشت و قطعا نه بازنشسته:

به عنوان زمانی که نادال و همکار خود را حرفه ای بازگشت به مسابقات تنیس روی آن باقی می ماند یک سوال باز است. ATP تور معلق بازی از طریق پایان ماه ژوئیه به دلیل همه گیر که در حال حاضر باعث شده است که ویمبلدون برای لغو می شود و باز فرانسوی به نقل مکان به سپتامبر. در اوایل این ماه نادال گفت: روزنامه اسپانیایی ال پایس که او نگران این ورزش ممکن است بازگشت کامل تا سال آینده.

“من امیدوارم که ما قادر به بازگشت این سال, اما من فکر نمی کنم ما,” او گفت:. “متاسفانه من ثبت نام به صورت آماده برای 2021 — امیدوارم.

“من بیشتر نگران Australian Open [ژانویه] از در مورد آنچه اتفاق می افتد بعد از این سال. من سال 2020 به عنوان عملا از دست داد. من امیدوارم که قادر به شروع سال آینده آرزوی موفقیت می کنم.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>