اگر چه “اسطوره ای تلاش” نمی شیرجه رفتن به عمق چگونه بازی ساخته شده است آن رفتار بازیگران آن با relatable تن است که هر کسی با یک رئیس می تواند درک از طریق اختلافات و درگیری شخصیت. با انجام این کار, آن را humanizes بسیاری از چهره یک تیم توسعه از QA تست به مدیران خلاق.

“اگر ما در حال صحبت در مورد روند که اتفاق می افتد در داخل گیم پلی, من مطمئن هستم که مخاطبان عام خواهد فهمید که” یوبی سافت سر از فیلم و تلویزیون Jason آلتمن که تن به تن را نشان می دهد مفهوم گفت واشنگتن پست. “اما اگر ما آن را در یک سرگرم کننده زمینه من فکر می کنم آن را اجازه می دهد تا مردم واقعا درک می کنم که کمی بهتر و خنده در آن است.”

آلتمن شده است یک تولید کننده بازی برای 15 سال بیشتر با یوبی سافت (که همچنین در پشت این نشان می دهد) هر چند او نیز مشغول به کار در اکتیویژن و راه اندازی. او تولید می شود همه چیز را از مبارزه با بازی های Just Dance کند و در وسعت گسترده ای از تجربه است که او در نهایت به ارمغان می آورد به نشان می دهد. با بازی های ویدئویی غوطه وری را به جریان اصلی درخواست تجدید نظر او این بار به معرفی بازی توسعه فرهنگ به صفحه نمایش بزرگ.

“اسطوره ای تلاش” را پوشش می دهد مجادلات مانند بحران جنسیتی نابرابری سمی جوامع و مشکل کسب درآمد. آن pokes در این مسائل توسط آنها را relatable مانند زمانی که دو شخصیت مرد بازگشت از یک کنوانسیون و آمد تا با یک “درخشان” ایده حتی اگر نا امید سرب حال ابراز آن را برای اولین بار. در مثال دیگری از یک شخصیت است awoken با یک تماس FaceTime از همکاران فریاد او را به آمدن به دفتر با وجود این که 2 صبح است.

“ما به یوبی سافت خیلی زود و گفت:” ما نمی خواهد انجام این کار نشان می دهد اگر شما نمی اجازه می دهد تا ما را به کشف این مناطق'” تهیه کننده اجرایی Rob McElhenney, که همچنین به عنوان ستاره ‘یان’ در این نمایش گفت. “و بدون حتی یک لحظه تردید آنها گفت:” کاملا. این است که بخش مهمی از صنعت و شما باید برای کشف این مسائل.'”

آلتمن به عقب نگاه کرد و در بسیاری از شخصیت او را با کار در توسعه بازی و احساس آن خواهد بود جالب برای ریختن به نور در مورد نحوه تعامل مردم هنگامی که مقابله با آشفته با شدت بالا پروژه مانند بازی های ویدئویی ایجاد شده است.

“تمام این انواع مختلف از مردم کار هم پس از نزدیک ایجاد بسیاری از شخصیت های بزرگ, برخورد,” او گفت:. “بنابراین من فکر کردم شما می دانید چه ؟ باید چیزی وجود دارد که وجود دارد. من فقط فکر کردم این بود که واقعا زمینه مناسبی برای ایجاد یک کمدی برای تلویزیون است.”

“اسطوره ای تلاش” ندارد بسیاری از خنده-از-با صدای بلند لحظات اما شخصیت برخورد عنصر وجود دارد — و آن را یکی از نشان می دهد بهترین کیفیت. نشان می دهد شروع می شود سنگی تکیه به کلیشه اما در می یابد آن جای پا که بازیگران رشد می کند به نقش خود. ایجاد این شخصیت ها طول می کشد زمان و جوک های زمین بهتر که سایه های مختلف برای هر یک از شخصیت خود را نشان دادند.

تماشای فشار و کشش از مدیر خلاق ایان را دید که منجر مهندس خشخاش, برای مثال, موثر ترین زمانی است که ما درک می کنیم که آنها چه کسانی هستند. ایان است که یک عاشق و خشخاش است در پایان شوخ طبعی به عنوان آنها نبرد مضحک شرایط در استودیو (مانند سفید supremacists overrunning بازی یا زمانی که آنها چالش یک هکر به یک در بازی دوئل). از طریق همه آنها را به نگه داشتن یک تیم کامل و خود را با هم.

“من فکر می کنم زمانی که شما ببینید افرادی که ناقص و دشوار است و خودشیفتگی و خود پسندی بلکه بخشنده و مهربان و شیرین در بعضی لحظات شما در حال دیدن انسان واقعی” McElhenney گفت.

با کمال تعجب “اسطوره ای تلاش” بهترین قسمت خنده دار نمی باشد در تمام و نه آن است که تلاش می شود. با عنوان “تاریک مرگ آرام” آن عقب دهه به گذشته و تمرکز بر روی یک جفت از شخصیت های کاملا مجزا از بازیگران اصلی. اما رنگها تغییر نیست نامطلوب — در واقع, آن را خوش آمدید — به ویژه هنگامی که نقطه اتصال و شما درک چگونه آن را متناسب به موضوع عمده نشان می دهد.

این قسمت در مورد یک زن و شوهر جوان که kickstart یک بازی حق رای دادن با هم. هنگامی که آنها در رسیدن به حیاتی موفقیت, اما, اولیه خود را دید می شود پیچانده شده توسط خواسته های روند بازار و ارزش تجاری.

“این شروع ابتدا با ما صحبت کردن در مورد انجام کاری با بازاریابی در بازی های ویدئویی و چگونه آن را در طول سال تغییر و فشار از جلو, شما می دانید, تجاری منافع در مقابل منافع خلاق,” تهیه کننده اجرایی مگان Ganz گفت. “چگونه گاهی اوقات آنها را نشان می دهد گیم پلی در تجاری که وجود ندارد در این بازی و اینکه آیا دروغ گفتن به مخاطب است.”

که ایده احساس خشک به نوشتن تیم و آنها چرخد و نسبت به ساخت آن نه تنها یک داستان در مورد بازاریابی, اما یک داستان در مورد یک رابطه عاشقانه. در تاریکی آرام مرگ زن و شوهر یکدیگر را دوست دارم اما بیشتر از هر چیزی آنها عشق خود را ایجاد. قسمت هوشمندانه humanizes یک موضوع جذاب با به تصویر کشیدن این ویدئو بازی مانند یک کودک بین squabbling پدر و مادر که Ganz گفت: “اختلاف نظر دارند بر سر اینکه چگونه است که کودک باید مطرح شود.”

McElhenney گفت: این تیم در باره امکان به تصویر کشیدن یک شخصیت های خارجی که تحت فشار قرار میدهد اما در پایان آن را احساس طبیعی تر به نگه داشتن آن بر محور دو نفر از آنها.

“ما همه بحث در مورد آن و ما متوجه درست شیاطین باید از درون و نباید برخی از خارج نیروی” McElhenney گفت. “این چیزی است که باید باشد ، باید وجود داشته باشد یک سرطان در داخل این ارتباط است.”

محدود کردن که درگیری به طوری که آن را بیشتر بین دو کاراکتر چیزی بود McElhenney احساس به شدت در مورد او به دلیل تجربه های شخصی خود در صنعت سرگرمی است.

“من می بینم که اغلب در صنعت ما مردم سرزنش افراد دیگر, مدیران, عمومی, خود وکلا مناسب در زندگی خود را که خراب کرده اند چیزی که خود” او گفت:. “اما در نهایت این تقصیر آنها نیست. این تقصیر شما نیست. اگر شما خراب شده و چشم انداز خود را بسیار به جلب رضایت مردم دیگر ایده از آنچه در آن باید باشد, سپس آن را ممکن است غمگین و ممکن است آن را غم انگیز است.”

“اسطوره ای تلاش” در حال حاضر تمدید توسط شرکت اپل برای فصل دوم و آن را در مراحل اولیه نوشتن با توجه به McElhenney و Ganz. به عنوان تیم راند و نشان می دهد به یک فصل تازه آنها طرح را به شیرجه رفتن عمیق تر به جنگ از معماران و طراحان و برخورد غرور و همچنین به عنوان را به یک چشم بحرانی به مسائل است که طاعون صنعت است.

“بسیاری وجود دارد آشکار عناصر مثبت به کل صنعت و پس از آن وجود دارد برخی از بسیار واضح منفی عناصر” McElhenney گفت. “ما می خواستیم به آمار هر دو چون در غیر این صورت اگر ما تسلیم به هر دو طرف بیش از حد ما را تا پایان pandering. و اگر ما می دانیم چیزی در مورد صنعت بازی یکی از چیزهایی که جامعه نمی کند مانند این است که pandered به.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im