عرفا چشم پوشیدن از هر دو آنها در سال 2020 پیش نویس میدارد قبل از WNBA فهرستی مهلت

لیگ تصمیم هفته گذشته به تیم های خود را تر و تمیز فهرست اسامی 12 بازیکن و یا کمتر توسط سهشنبه و شروع به پرداخت این بازیکنان که باقی می ماند ژوئن 1.

Agnew, 24 کلی انتخاب در ماه گذشته پیش نویس بود و شرقی و بازیکن سال این فصل برای کریقتن. رو به جلو رهبری Bluejays در نقاط (20.8), قیمت (6.3) کمک (3.3) و بلوک (1.0) در هر بازی. او پرتاب آزاد تیراندازی درصد (95.0 درصد) رهبری این کشور است.

“او می داند آنچه که او را در راه رفتن به” عرفا مربی و مدیر کل مایک Thibault گفت: پس از تهیه پیش نویس. “او را تماشا تیم ما بازی کند. او را برای رفتن به جنگ جانبازان برای یک نقطه در این تیم اما من فکر می کنم او تا به چالش.”

ساتون یک نگهبان از تگزاس گرفته شده است با 36 و انتخاب نهایی از پیش نویس.

عرفا ساخته شده خود را در بزرگترین کسب offseason قبل از پیش نویس زمانی که آنها فرود آمد هفت بار all-star مرکز Tina Charles در یک تجارت است که فرستاده گارد Shatori واکر-Thu, واشنگتن 2020 دور اول انتخاب کنید و هر سه آن 2021 میدارد به نیویورک آزادی. Thibault شوخی پس از آن که عرفا در حال حاضر بدست بهترین بازیکن در این پیش نویس است. چارلز 31 رتبه 10 در WNBA را تمام وقت به ثمر رساند لیست بود که در سال 2012 MVP لیگ است که دو بار در المپیک مدال طلا و دو زمان NCAA قهرمان در کانکتیکات است اما هنوز هم به دنبال او اولین WNBA عنوان.

اگر فصل قادر به شروع عرفا را جفت چارلز با حاکم MVP النا Delle Donne برای ایجاد یک غالب frontcourt در تلاش خود را برای دومین مستقیم عنوان.

جزئیات بیشتر در WNBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im