“این به ما می دهد پویا سلاح های جدید در هر دو به پایان می رسد از زمین” عرفا مدیر کل/مربی مایک Thibault در بیانیه ای گفت. “داشتن مربی تینا قبل در کانکتیکات من می دانم که چه تاثیر عظیمی او می تواند در بازی هر شب. توانایی خود را به نمره در داخل و خارج ما را جرم و حتی بیشتر خطرناک است.”

چارلز هفت بار همه ستاره و 2012 MVP است که قابل توجه ترین نام برای تغییر تیم در این offseason و کنجکاو او را از زادگاهش نیویورک بود که هیچ کار کوچک است. آزادی یک مالک جدید در جو Tsai و حرکت خواهد کرد و به Barclays Center, خانه بروکلین نتس در این فصل است. پدرش کسب و کار, چارلی سوابق کمتر از دو مایل از میدان جنگ.

معامله شد اولین دو شنبه برای آزادی است که همچنین انتظار می رود به اضافه کردن اورگان محافظت سابرینا Ionescu به اتفاق آراء زنان بازیکن سال با شماره 1 انتخاب کنید در روز جمعه پیش نویس است. نیویورک نقل مکان کرد و عرفای’ 2021 دور اول انتخاب کنید و خود را 2021-دور دوم انتخاب به دالاس برای گارد Tayler تپه و بال’ شماره 9 و شماره 15 میدارد در سال 2020 است.

چارلز, 31, بازی های برگزار شده برای Thibault برای سه فصل در کانکتیکات و اتصال به احتمال زیاد نقش مهمی در مراسم. او یک فصل باقی مانده در سه سال $448,000 معامله با توجه به حقوق و دستمزد وب سایت Spotrac.com.

“تمایل او برای به اشتراک گذاشتن توپ آن را دشوار برای مخالفان به دو تیم او و یا النا یا Emma [Meesseman] و یا هر یک از ما دیگر گلزنان” Thibault گفت: در این بیانیه است. “او یکی از بهترین rebounders در تاریخ لیگ است که منطقه ای که ما شده اند به دنبال به بهبود رفتن به فصل آینده. من همچنین فکر می کنم او رقابتی آتش قدردانی خواهد شد با هم تیمی های جدید خود و او به نوبه خود رشد در محیط زیست ما است.”

چارلز المپیک مدال طلا و 2012 و 2016 و دو بار قهرمان ملی بازی برای مربی Gino Auriemma در کانکتیکات شده است به نام همه WNBA پنج برابر شد و به اتفاق آرا انتخاب rookie از سال در سال 2010. او رتبه شماره 10 در این لیگ تمام وقت به ثمر رساند لیست با 5,982 امتیاز و شماره 5 تمام وقت در ریباند (3,133). چارلز نیز به نام به همه-دفاعی تیم چهار بار. او به طور متوسط 16.9 7.5 امتیاز و ریباند در فصل گذشته شده است و بسیار با دوام در طول زندگی حرفه ای اش بازی کمتر از 30 بازی فقط یک بار (در سال 2013 هنگامی که او در بازی 29). او از دست رفته است و تنها در چهار بازی گذشته شش فصل است.

“Tina Charles یک نام است که برای همیشه مترادف با نیویورک بسکتبال” آزادی مدیر کل Jonathan کلب در بیانیه ای گفت. “بیش از گذشته شش فصل تینا سمان است خودش را نه تنها در آزادی رکورد کتاب اما در قلب نیویورک در همه جا به علت خستگی و کار فداکارانه در جامعه است. از طرف نیویورک سازمان آزادی من با تشکر از تینا و آرزو او را به خوبی در واشنگتن است.”

از دست دادن در دور اول انتخاب و در روز جمعه پیش نویس است و انتظار نمی رود به تاثیر چندانی در عمیق عرفا فهرست. واکر-Thu, یک 5-9 گارد ورود به فصل چهارم و یک ستاره سابق در مریلند به طور متوسط یک حرفه ای-بهترین 6.7 امتیاز در فصل گذشته و 17.1 دقیقه در هر بازی.

این حرکت ارائه می دهد یک پنجره روشن به تیم ذهن-مجموعه پس از برنده شدن در آن برای اولین بار WNBA عنوان آخرین فصل است. Thibault در یک تکرار که WNBA دیده نشده از لس آنجلس اسپارکس رفت و بازگشت به عقب در 2001-02. و او می داند چه چیزی در انتظار عرفا هر زمان که فصل شروع می شود.

“به یاد داشته باشید آنچه در آن بود زمانی که شما بازی در برابر قهرمان و چگونه شما با نزدیک شدن به بازی خود را” Thibault گفت: در این هفته. “شما در حال رفتن به همه بهترین شات. شما در حال رفتن به یک هدف در پشت خود را. یاد بگیرند که برای مقابله با آن و درک کنند که مردم در حال رفتن به می آیند و پس از شما هر بازی. آنها در حال رفتن به می خواهید به علامت گذاری پیشرفت خود را با آنها چگونه بازی شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات