ابر اعلام کرد او در نظر گرفتن زمان به تمرکز بر عدالت اجتماعی است. ساندرز تا به حال مسائل پزشکی در گذشته است. تصمیم گیری های خود را ترک عرفا که اضافه سابق MVP Tina Charles در ماه آوریل بدون دو بازیکن کلیدی آنها به عنوان تلاش برای دفاع از خود WNBA عنوان.

“این شده است یکی از سخت ترین تصمیمات زندگی حرفه ای من اما من خواهد بود فوق 2020 WNBA فصل” ابر گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است. “وجود دارد بسیاری از عوامل است که منجر به این تصمیم اما یکی از بزرگترین است که من بیشتر از یک ورزشکار. من مسئولیت خودم را به جامعه و به فرزندان آینده من به مبارزه برای چیزی که بسیار بزرگتر از خودم و بازی بسکتبال. من به جای ادامه مبارزه برای اصلاحات اجتماعی, زیرا تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع تمام زندگی می تواند مهم نیست.”

ابر که به طور متوسط 9.0 امتیاز 5.6 کمک و 2.5 ریباند فصل گذشته تبدیل به یکی از WNBA بزرگترین فعالان در خشونت اسلحه در منطقه و مبارزه با نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون است. گارد نقطه به تازگی برای اولین بار زنان بازیکن بسکتبال به ثبت نام در یک کفش مقابله با صحبت اما او قرار داده اعلام پس از جورج فلوید کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس مارس 25. او نوشت: یک مقاله برای بازیکنان تریبون که به چالش کشیده مردم را به پیوستن به این علت و به صراحت گفت: “اگر شما خاموش من نمی f— با شما دوره است.”

“منظورم این است که [مسائل],” ابر, گفت واشنگتن پست در این ماه. “منظورم این است که از اعماق روح من. اگر شما در حال خاموش در طول این زمان شما در حال بدست گرفتن این سمت از ظالم. شما به من گفتن که در زندگی من مهم نیست و مقدار بی شماری از سیاه آمریکا زندگی می کند مهم نیست. و برای که شما مرده اشتباه به عنوان یک انسان.”

عرفا مربی/مدیر کل مایک Thibault گفت: این تیم که در پشت ابر است.

“ما احترام و حمایت ناتاشا تصمیم به اولویت بندی زندگی خود و اهداف” او در بیانیه ای گفت. “او تعهد به عدالت اجتماعی مسائل از اهمیت به او و در نتیجه به عرفا سازمان است. ما ادامه خواهد داد به همکاران با او و همه بازیکنان ما در تعهد خود را به عدالت اجتماعی اصلاحات به عنوان ما رفتن به جلو به این فصل و فراتر از آن.”

ساندرز تشخیص داده شده است با کم خونی که ناشی از او را به دست زمان در سال 2018 بود اما مشخص نیست که آیا او در نظر گرفته شده است در معرض خطر. رو به جلو به طور متوسط 6.1 امتیاز و 5.5 ریباند سال گذشته او پنجم با عرفا.

“این نه یک انتخاب آسان برای ساخت اما پس از فکر زیاد و مکالمه من معتقدم آن چیزی که برای من سلامت و خانواده” ساندرز در بیانیه ای گفت. “من آرزو می کنم هم تیمی های من و تمام عرفا خانواده بهترین این فصل و من ادامه خواهد داد برای تماشا و حمایت از آنها.”

گفت: Thibault: “ما درک و احترام LaToya تصمیم و به دست او هر دو در و خارج از دادگاه است.”

به WNBA قصد دارد برای بازی در 22 بازی فصل در محوطه IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا. تیم خواهد گزارش در اوایل ماه جولای و موضوع را به bubblelike محیط زیست برای حفاظت از بازیکنان و اعضای کادر از coronavirus. تاریخ شروع مشخص نشده اما پیشنهاد اخیر به اتحادیه بازیکنان است و آن را برای تنظیم جولای 24.

اوایل روز دوشنبه به جلو Jonquel جونز سابق ریوردیل باپتیست و جورج واشنگتن standout که به طور متوسط 14.6 امتیاز و 9.7 ریباند فصل گذشته در حالی که پیشرو کانکتیکات خورشید به WNBA نهایی اعلام کرد او را انتخاب کردن خارج از فصل و همچنین.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات