‘رمز و راز شی’ در مدار اطراف زمین نشان داده شده در تصاویر جدید

دانشمندان منتشر شد تصاویر جدید از یک شی مرموز که اتحاد پیوست مدار زمین است.

هدف ایجاد شور و هیجان در اوایل این هفته بود که اعلام شد که آن را به نظر می رسد جدید “minimoon” که وارد شده بود در مدار زمین است.

اما دانشمندان می گویند آن است که بیش از حد به زودی به می گویند برای مطمئن شوید که چه رمز و راز جسم است و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

هر چند این می تواند مصنوعی شی پیشنهاد شده توسط ستاره شناسان دیگر آن نیز ممکن است یک ماهواره یا فضای باقی مانده.

“در هر صورت این یک بازی بسیار قانع کننده جسم و نیاز به داده های بیشتری برای تعیین آنچه در آن است” گریگوری Fedorets سرب ستاره شناس برای مشاهدات در بیانیه ای گفت.

در اوایل این هفته بین المللی فصل های اتحادیه جزئی سیاره مرکز اعلام کرد که شی داده شده بود تعیین 2020 CD3.

بسیاری بر این باورند جسم سنگی سیارک که آن را تنها طبیعی دوم ماهواره را خال خال در سراسر زمین غیر از ماه. تنها شیء مشابه دیگری کشف شد و در سال 2006 از سمت چپ مدار خود به دور زمین است.

به تازگی کشف ماهواره ای را نیز ترک مدار زمین در ماه های آینده, ترک ستاره شناسان تقلا برای دریافت تصاویر از جسم و درک منشاء آن.

“به دست آوردن این تصاویر بود و تقلا برای Gemini team زیرا هدف این است که به سرعت تبدیل شدن به ضعیف آن را به عنوان حرکت به دور از زمین. انتظار می رود به خارج از مدار زمین در مجموع در ماه آوریل گفت: Blakeslee سر علم در بین المللی برج رصدخانه بود که مسئول جدید تصاویر.

در تصویر جسم دیده می شود درخشان در مرکز, با ستاره های خطی در سراسر چرا که این تلسکوپ در حال حرکت بود برای ردیابی شیء به عنوان آن را در اطراف زمین است.

تصویر گرفته شده در 24 فوریه, به زودی پس از سال 2020 CD3 برای اولین بار خال خال.

ستاره شناسان امیدواریم که برای دریافت تصاویر بیشتر از جسم در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد آن.

آنها را به طور خاص به درک چگونگی آن روشن است درخشان و چه مقدار نور آن را بازتاب – اگر آن را به خصوص تار و سپس آن را به احتمال زیاد به یک سنگی بدن اما اگر آن را درخشان تر و روشن تر از آن است که بیشتر احتمال دارد به یک قطعه منعکس باقی مانده مانند استفاده از تقویت کننده موشک.

“مشاهدات اضافی برای تصحیح موقعیت خود را به ما کمک خواهد کرد تعیین این رمز و راز شی مدار و ممکن است آن را منشاء” او گفت:.

ستاره شناسان انتظار برای پیدا کردن بسیاری از اشیاء به عنوان راه های جدید از رعایت آنها را آنلاین.

این رصدخانه جمینی بخشی از NSF ملی نوری مادون قرمز ستاره شناسی آزمایشگاه تحقیقاتی است که در حال حاضر در حال آماده سازی ورا C روبین رصدخانه که اسکن آسمان از دیدن و در عین حال بیشتر اشیاء مشابه.

“ما انتظار می رود برای پیدا کردن یک جمعیت از این اشیاء پس از روبین رصدخانه عملیاتی است” گفت: آقای Fedorets در بیانیه ای. “باشید!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im