مایرون Rolle, در حال حاضر یک دکتر درمان coronavirus بیماران تساوی در فوتبال سابقه در بحران

Rolle داوطلب شده است برای تغییر در covid-19 خروش درمانگاه در بوستون بیمارستان عمومی ماساچوست یک وظیفه است که خرس بیش از گذراندن شباهت به backpedaling در دفاع در NFL. اما کمبود ماسک? هیچ کس است که آموزش دیده برای مقابله با آن است.

همه نوع از همه چیز و مردم در حال repurposed در ماساچوست عمومی پیشرو در بیمارستان در یک دولت است که در برخورد با تقریبا 12000 موارد از ویروس و ممکن است 10 بار که بسیاری در هفته های آینده. Repurposing واقعا همه Rolle تا به حال انجام می شود و همیشه از او ایمنی در ایالت فلوریدا با دو اهداف ساخت آن را به NFL و تبدیل شدن به یک جراح مغز و اعصاب.

“من تا به حال خوب عمل در آن مطمئن,” او می گوید.

یک هفته او در تلاش برای متوقف کردن تیم Tebow و بعد او مطالعه extratemporal برداشتن. او را دیدم هرگز مقدار تناقض بین این دو چون هر دو آنها مورد نیاز همان خونسردی. آزار دهنده سوال برای بسیاری از بازیکنان فوتبال است که آیا جنگ-بدون-مرگ بازی واقعا می آموزد هر چیزی مفید در مورد انجام در شرایطی است که معنی واقعی زندگی و مرگ است. Rolle می داند آن را ندارد. رفتار خود را به عنوان مغز و اعصاب مقیم می آید مستقیما از میدان.

“کاملا صد در صد” او می گوید. “لحظاتی وجود دارد در یک بازی که در آن تیم بر شما بسته است و بسیاری از چشم ها در حال تماشای شما. آن را به یک چهارم پایین و ما را متوقف و آن را بارانی و پر سر و صدا و حواس او را پرت ها همه جا هستند و این بازی در ESPN و قلب خود مسابقه است.”

چه اتفاقی می افتد زمانی که بیمار شروع به خونریزی در حین عمل جراحی یک تومور مغزی? چه نشانی از او پیدا خونریزی و یا کاهش سرعت آن ، آیا او با استفاده از فشرده سازی و یا انعقاد? “شما را از یک نفس صبر کنید دو یا سه رگ و بازگشت به اصول” Rolle می گوید. شما را به عنوان خوانده شده خود را دنبال کنید. “که مفید در فشار لحظه.”

اما coronavirus ارائه یک روش کاملا جدید و متفاوت در نوع فشار به دلیل دلسردکننده عدم وجود تجهیزات حفاظتی. بوستون و بیمارستان شروع به استفاده مجدد از ماسک دو هفته پیش به دلیل کمبود. ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) از دست داده و سه محموله که قرار است برای از بین بردن خود را در بیمارستان ها به دولت فدرال ذخایر هرج و مرج است. New England Patriots صاحب رابرت کرافت swooped با حمل و نقل در حدود 1.2 میلیون ماسک از طریق تیم هواپیما از چین که وارد جمعه. اما در این میان بیش از 600 کارمند در ماساچوست و بیمارستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله بیش از 100 در ماساچوست به طور کلی بسیاری از آنها در هفته گذشته.

بیماران در آمده ترس و سرفه و یا سوزش و پزشکان و پرستاران در درمان آنها احساس فقط به عنوان ترس و آسیب پذیر دانستن که با هر نفس کشیده ویروس ممکن است پریدن پایین خود را در گلو.

“این مانند در اختیار داشتن برای مقابله با 240 پوند در حال اجرا به عقب و بدون هر شانه پد و یا کلاه ایمنی” Rolle می گوید. “نداشتن تجهیزات مناسب برای مراقبت از بیماران و انجام کار خود را به عنوان یک حرفه ای است که می تواند مانع اعتماد به نفس خود را.”

Rolle فقط یک عضو از یک نقل و انتقال تلاش در بیمارستان. او صرف این آخر هفته گذشته انجام 24 ساعته شیفت در جراحی مغز و اعصاب جمعه و یکشنبه. بی خوابی و صحبت کردن با تلفن بین شیفت صبح روز شنبه او را توصیف کل طبقه کارآمد تبدیل به کروناویروس واحد در میان هوشیار تلاش برای حفاظت کارکنان از عفونت است. با شروع این هفته او را به نوبت به عنوان یک داوطلب در افزایش درمانگاه triaging بیماران را در خیابان در کنار دیگر داوطلبان از تمام گوشه و کنار این بیمارستان از همکار جراحان به OBGYN متخصصان است. او نیز در زمین و در هر طبقه از بیمارستان که ضعف است.

“من قادر به پوشش هر ICU یا بخش اورژانس و اگر لازم است,” او می گوید. پرسید که آیا او آگاه از عفونت اعداد در میان بوستون پرسنل پزشکی او پاسخ آرامش “Mmmmm-hmmmmm.”

که داوطلبانه ریشه دوانده بود توسط پدر و مادر خود ویتنی و بورلی. “خود زندگی است نه فقط خود” آنها به او گفت. در 1980s آنها مهاجرت از باهاما به نیوجرسی به پنج تا بچه ها بهتر از آموزش. Rolle تنها در کلاس پنجم زمانی که او خوانده بن کارسون را “استعداد دست” و تصمیم برای تبدیل شدن به یک جراح مغز و اعصاب. اما در زمان او به پایان رسید دبیرستان او همچنین 6-پا-2 با یک جهش عمودی از 36 اینچ و تا به حال بیش از 50 بورس تحصیلی ارائه می دهد به بازی فوتبال کالج است. او تصمیم گرفت ایالتی فلوریدا به دلیل آن را به حال یک دانشکده پزشکی در دانشگاه و اول مربی در بابی Bowden که سوگند یاد او نمی خواهد اجازه دهید این بازی با دخالت پزشکی خود را با جاه طلبی.

به نحوی در فضای فقط 2½ سال Rolle موفق به مدرک کارشناسی برنده یک بورس تحصیلی رودز و تبدیل شدن به یک پیش بینی NFL دور اول پیش نویس انتخاب همه در همان زمان. او تصمیم گرفت برای قرار دادن بازی فوتبال برای یک سال به مطالعه انسان شناسی پزشکی در آکسفورد — تصمیم گیری که احتمالا هزینه او مهم تر طرفدار فوتبال حرفه ای. هنگامی که او در نهایت وارد این پیش نویس در سال 2010 او به دور ششم قبل از او انتخاب شد تنسی تیتان و مربیان خود را هرگز کاملا مورد اعتماد است که او را از فوتبال برای اولین بار. پس از سه سال بازنشسته شد برای رفتن به پزشکی. در سال 2017, او شروع اقامت خود را در دانشکده پزشکی هاروارد و ماساچوست به طور کلی.

“شما را به تصمیم گیری نیست که فقط شما واجب بودن اما مردم در اطراف شما,” او می گوید. “شما افزایش یابد اما اجازه می دهد دیگران به افزایش است. … اگر شما باید انتخاب بین رفتن به آکسفورد و تبدیل شدن به یک پیش نویس انتخاب شما را انتخاب کنید آکسفورد نه تنها به این دلیل که شما در حال دستیابی به سرمایه فکری برای خودتان اما از آنجا که شما اجازه می دهد مردم دیگر برای دیدن داستان خود را به طوری که آنها فکر می کنم ” من می تواند یک رودز محقق ، “

وظایف خود را در افزایش درمانگاه نیاز به او را به نشان می دهد تطبیق پذیری بیشتر از او تا به حال برای او به رسمیت می شناسد. در یک گفتگو در مورد بحران خود را با لحنی خونسرد با وجود سرعت در حال تشدید شرایط.

“این موضوع که قادر به تنظیم و تطبیق در محیط های مختلف,” او می گوید. “زمانی که من در فوتبال در رختکن وجود دارد یک نوع زبان مورد استفاده و مکالمه با حال بود. سپس در آکسفورد ما صحبت در مورد اقتصاد جهان است. و سپس در دانشکده پزشکی آن را به زبان دیگر دوباره صحبت کردن در مورد سیستم های بدن. و سپس در دانشگاه هاروارد و ماساچوست به طور کلی آن بوده است مغز و ستون فقرات آسیب شناسی و تومورها است. بنابراین اقشار مختلف از زندگی من نیاز به تنظیم و تا حدودی جذب می کند.”

چه آرام در مورد مردم مانند Rolle در این لحظه است که خود را مطلق تخصص و توانایی برای رفتن در مورد کار با متانت در یک لحظه در سراسر جهان فاجعه در حالی که بسیاری از ما veer شدید در سراسر نقشه. اگر شما نمی لرزاند و افسرده در حال حاضر شما توجه نمی کند. این برآورد و شایسته مردم از جامعه پزشکی نیست باید لوکس دادن به آن است.

پزشکان خوب هستند مانند خوب ورزشکاران و یا سربازان خوب است که آنها توانایی انجام چه George S. Patton را به خوبی شرح داده شده: “در حال حاضر اگر شما در حال رفتن به برنده هر نبرد شما را مجبور به انجام یک چیز” او گفت:. “شما را به ذهن اجرای بدن. هرگز اجازه بدن بگویم ذهن چه باید بکنید.” Rolle و همکار خود پزشکان تخصص در ساخت ذهن اجرای بدن.

هنوز coronavirus می تواند بسیار آموزش دیده و متخصص احساس می کنم مثل یک مبتدی دوباره. “این رمان جدید و ریسک بسیار بالا” او می گوید. اگر او گیر میکنه در اطراف موج درمانگاه تلاش برای کشف چگونه به تناسب اکسیژن تجهیزات بیش از چهره کسی او خود می گوید: “آنها را به من آموخت و من باید یاد بگیرند که برای انجام آن است.” جانباز فشار عملکرد او می گوید: “ماندن و آرام گرفتن کار انجام می شود و خارج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de