Myles گرت ابقاء توسط NFL پایان دادن به تعلیق خود را به صورت قابل توجه استیلرز QB با کلاه

چهارشنبه بازگشت اعلام دو روز پس از گرت ملاقات در نیویورک با NFL کمیسر راجر Goodell و دیگر لیگ نمایندگان. لیگ پس از بررسی این که آیا گرت انطباق کامل با شرایط بازگشت خود از جمله نیاز است که او تحت مشاوره.

گرت بازگشت بدان معنی است که او واجد شرایط برای شرکت در offseason تمرینات با براونز در ابتدای ماه آوریل. او از دست رفته نهایی شش بازی از براونز’ 2019 فصل است.

“ما خوش آمدید Myles به سازمان ما با آغوش باز” اندرو بری, the Browns’ تازه استخدام مدیر گفت: در یک بیانیه کتبی ارسال شده در تیم سایت. “ما می دانیم که او سپاسگزار بود دوباره مشتاق به قرار گذشته را پشت سر گذاشت و همچنان به تکامل و رشد به عنوان یک رهبر. ما نگاه به جلو به داشتن خود را قوی مثبت حضور به عنوان یک هم تیمی بازیکن و فرد در جامعه ما است.”

شش-بازی تعلیق شد-طولانی ترین در NFL سابقه در زمینه حادثه است. لیگ معلق linebacker Vontaze Burfict از اظهارات اوکلند’ نهایی 12 بازی از فصل گذشته به صورت غیر قانونی آمار بر اساس Burfict بودن یک مجرم تکرار. گرت تعلیق شد بدون پرداخت و او را هزینه $1.14 میلیون دلار خود را به 3.23 میلیون حقوق و دستمزد برای این فصل است.

او همچنین دلار جریمه شده بود 45,623. تجدید نظر افسر جیمز ترش تایید هر دو تعلیق و جریمه پس از درخواست تجدید نظر شنوایی است که در آن گرت ادعا که رودلف کارگردانی نژادی لکه دار کردن در او با توجه به چند نفر آشنا با این مورد. رودلف را رد اتهام و NFL گفت: در آن زمان تا به حال هیچ مدرکی که رودلف با استفاده از یک لکه دار کردن.

غوغا رخ داده در اواخر Browns’ پیروزی Nov. 14 بیش از استیلرز در کلیولند و زمانی شروع شد که گرت آمار رودلف پس از رودلف تحویل یک پرتاب در یک بازی. با دو بازیکن بر روی چمن رودلف برداشت در Garrett کلاه و به نظر می رسد به تلاش برای کشیدن آن از گرت ، گرت موفق به جلو و رودلف کلاه از کارفرمایی سر و زمانی که بازیکنان بودند در چرخش کلاه زده و رودلف در سر با آن است.

رودلف جریمه شد $50,000 شد و در میان 33 بازیکنان منظم توسط NFL برای این حادثه. که مجموع 29 بازیکنان جریمه شد $3,507 هر یک برای ورود به یک جنگ منطقه. جریمه برای زد و خورد بالغ بر $732,422 از جمله جریمه از براونز و استیلرز از 250.000 دلار در هر. این رقم شامل نمی شود از دست رفته حقوق از سه بازیکن داده شده پرداخت نشده تعلیق توسط NFL. این Browns’ لری Ogunjobi به حالت تعلیق در آمد برای یک بازی. استیلرز’ Maurkice Pouncey او سه بازی تعلیق کاهش می یابد به دو بازی در تجدید نظر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>