Myles گرت دوباره متهم ماسون رودلف نژادی لکه دار کردن: ‘او به من به نام یک احمق n-word.’

گرت اعتراض خود را تعلیق و او برای اولین بار ادعا رودلف استفاده از لکه دار کردن در طول Nov. 20 جلسه با لیگ. کارفرمایی و سپس صادر غضبناک انکار خود را از طریق نماینده تیموتی جوان و NFL آن گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از گرت را ادعا می کنند.

در طول ESPN مصاحبه گرت اصرار داشت که “چیزی بود که گفت:” صرف نظر از این که آیا NFL می خواهد به آن ایمان نیاورند.”

“وقتی که او گفت: [این لکه دار کردن] آن نوع از برانگیخته چیزی” گرت گفت: “اما من هنوز هم سعی کردم به آن اجازه دهید بروید و هنوز هم راه رفتن دور. اما هنگامی که او آمد آن هم از نوع پرسیده این وضعیت است.”

NFL دست از 33 جریمه برای سطوح مختلف مشارکت در نزاع و جدال. این تیم جریمه شد 250.000 دلار در هر. در علاوه بر این به گرت تعلیق — که او را هزینه $1.14 میلیون نفر در حقوق از دست رفته علاوه بر $45,623 خوب — استیلرز offensive lineman Maurkice Pouncey به حالت تعلیق در آمد برای دو بازی (پس از سه بازی ممنوع کاهش می یابد در دادگاه تجدید نظر) و Browns دفاعی lineman لری Ogunjobi داده شد ممنوعیت یک بازی.

رودلف که دریافت $50,000 خوب گفت در ماه نوامبر از گرت اتهام “آن را کاملا نادرست و من می توانم آن را باور نمی کند و من نمی توانستم باور او را که در مسیر پس از این واقعیت است.”

“اما آن است که آنچه در آن است,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم من نقل مکان کرد.”

در ESPN مصاحبه گرت گفت: “من می دانم آنچه اتفاق افتاده است, من می دانم آنچه که من شنیده ام. … او گفت: آن بود که سه چهار ماه پیش و من ترک که در پشت.”

که تکرار گرت زبان در یک بیانیه نوشته شده است او صادر شده پس از اخبار بی خانمان که او ساخته شده بود اتهام خود را در طول ماه نوامبر درخواست تجدید نظر شنوایی.

“من می دانم آنچه من شنیده ام” گرت در این بیانیه گفت که او ارسال شده به توییتر. “آیا من حریف نظر متولد شد و از نا امیدی و یا جهل من نمی توانم بگویم. اما اقدامات او نیست ببخشید من عدم محدودیت در لحظه و من واقعا تاسف تاثیر این تا به حال در لیگ براونز و ما طرفداران اختصاص داده شده.”

گرت شماره 1 انتخاب کنید در سال 2017 پیش نویس همچنین ابراز ترس در این بیانیه که اتهام خود را به حال به بیرون درز در آنچه که او به نام “فرصت را به صحبت می کنند آشکارا و صادقانه در مورد این حادثه که منجر به تعلیق.”

“این نبود که برای انتشار عمومی,” او نوشت: “و نه آن را مناسب تلاش برای توجیه اعمال و یا بازگرداندن تصویر من در چشم کسانی که من نا امید کرد.”

پرسیده شده توسط ESPN در مورد آن نظرات گرت پاسخ داد: “من نمی خواهم به استفاده از آن به عنوان توجیهی برای اعمال و رفتار من به دلیل وجود دارد هیچ چیز را توجیه کنند. هیچ چیز وجود دارد که من می توانم بگویم یا انجام برای توجیه آنچه من در آن روز.

“من نمی خواهم به آن را نژادی چیز, راستش,” او اضافه شده است. “آن را بیش از من و من کاملا مطمئنم که آن را بیش از برای ماسون, بنابراین ما فقط می خواهم به گذشته حرکت می کند و نگه داشتن در بازی فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im