‘من, منبع, قدرت من’: دوستان به یاد داشته باشید Montgomery County کارمند که درگذشت از covid-19

حسن نیت ارائه میدهد از دانا میلر

مایکل میلر و همسرش دونا میلر.

مایکل میلر 60 بود با خال خال به ندرت به تنهایی.

در نه سال او در بهار نقره ای, اتوبوس, انبار, او اغلب دیده می شود در “جمعیت fellas” پینوشت: شب گذشته بسکتبال بازی یا بحث در مورد یک نام تجاری از سیگار برگ گفت: همکاران. در تعطیلات آخر هفته تابستان او میزبانی کباب در تمپل هیل صفحه اصلی, بازی, ’70s موسیقی در حالی که کباب دنده شد که مشهور در میان دوستان و خانواده خود را.

چیزی وجود دارد که خوشحال میلر مطلب گفت: همسرش دونا میلر از دیدن مردم در اطراف او با داشتن یک زمان خوب است.

در هفته گذشته اما, Michael Miller تنها بود زمانی که او گرفته شده بود به جنوب مریلند مرکز بیمارستان در Prince george’s County است. او به تنهایی به عنوان او تلاش می کرد در برابر تهاجمی coronavirus که آلوده هزاران نفر در واشنگتن در منطقه و کشته شدن بیش از 800 نفر است. و در مارس 15, میلر تنها بود هنگامی که او درگذشت تبدیل شدن به اولین Montgomery County کارمند دولت به از دست دادن به زندگی خود به این بیماری است.

“سخت ترین بخشی از این کل چیزی بود که نه قادر به دیدن او گفت:” مادرش, درد, میلر, 93. ساعت قبل از مرگ او یک پرستار قرار داده و یک تلفن را به گوش خود را به طوری که بستگان می تواند به او صحبت می کنند.

“ما گفت که ما او را دوست داشتم که ما در دعا برای او و آن را درست به حرکت در,” درد, میلر گفت. “این یکی از چیزهایی است که به ما کمک کرده است همه را از طریق این. که ما قادر به خداحافظی.”

حسن نیت ارائه میدهد از دانا میلر

مایکل میلر است که در تصویر با یکی از نوه خود را.

متولد در سترودسبورگ Pa. میلر یک نوع اما “افراطی” پسر مادرش گفت: chuckling. او با تقسیم دوران کودکی خود را در میان مریلند و پنسیلوانیا است. او بعدها به ارتش پیوست و در آلمان مستقر شد.

در 1990s او دانا و حل و فصل کردن با او در Prince george’s County, جایی که آنها مطرح شده دو پسر جاشوا و جاناتان و استقبال سه نوه. در سال 2011 او پیوست Montgomery County بخش حمل و نقل به عنوان یک موتور استخر همراه که شامل چک کردن و نگهداری اتوبوس ها به عنوان آنها را به انبار.

میلر همیشه “حال شوخی و خنده” در حالی که او مشغول به کار بود گفت: بهار نقره depot رئیس Andre لوکاس و او نمی گله هنگامی که ساعت شد ،

هر سال برای آماده شدن برای بخش “بدهد و سوار هفته” که در آن مسافران اهدا nonperishable مواد غذایی در ازای سواری به صورت رایگان میلر خواهد آمد به انبار آخر هفته قبل به شخصا لباس 140 اتوبوس با کیسه های برای کمک های مالی. میلر ساخته شده در آن ماموریت خود را برای بررسی کیسه در طول هفته و پشتکار جمع آوری کمک های مالی برای منطقه بانک های مواد غذایی.

“این خود طبیعت” لوکاس گفت: “به بیرون رفتن از راه خود را.”

خارج از کار میلر بود به شدت درگیر در برادرانه سازمان شاهزاده سالن ساختمانی و Shriners که از طریق آن او به طور داوطلبانه در آشپزخانه سوپ و کمک به میزبان رویدادهای خیریه. و زمانی که او نیاز به استراحت او را سر به جنگل — با دانا.

“که به زمان ما,” او گفت: از سفر کمپینگ خود را. “برای استراحت دور از همه چیز.”

در اواخر ماه مارس میلر شروع به تجربه علائم سازگار با covid-19 و متوقف رفتن به محل کار. او تست شده در مارس 31 و دریافت نتایج آزمون یک هفته بعد اما در آن زمان وضعیت خود را به حال به طور قابل توجهی بدتر شده است. او به طور مداوم سرفه و مشکل در تنفس همسر خود را به یاد می آورد.

“در 30 سال من تا به حال هرگز دیده می شود او را که بیمار و یا می ترسم که” او گفت:. “تماشای او بود که ترسناکترین بعد من تا به حال در تمام زندگی من.”

در مارس 7, میلر بود بستری در بخش مراقبت های ويژه, که در آن او هشت روز بعد ،

دوستان و خانواده می گویند آنها به عقب گرفته شده توسط چگونه به سرعت در حال او رو به وخامت گذاشته و مطمئن نیستید که در آن او ممکن است قرارداد این ویروس — او تا به حال هیچ سفر اخیر سابقه شناخته شده و یا تماس با هر کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

در حال حاضر دانا میلر گفت: او در تلاش است به تمرکز بر روی آنچه اهمیت به شوهر و فرض کنیم نقش خود را به عنوان محافظ پدر خود دو پسر و سه نوه. اما در دراز مدت او مطمئن نیست که چگونه برای پر کردن فضای او در زندگی خود.

“من — من کمی از دست داده در حال حاضر. من نمی دانم آنچه که من قصد دارم برای انجام این کار بدون او,” او گفت:.

“او منبع من” او افزود: “قدرت من است.”

ادامه مطلب:

یک مریلند معلم می شود مدرسه را دومین قربانی coronavirus

سی نوجوانان اصلاحات افسر درگذشت covid-19 متعهد شد به جوانان

فرستاده شده از بیمارستان به خانه با یک پنومونی تشخیص درگذشت او روز بعد از covid-19

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im