من ساعت قطع شده است با توجه به کروناویروس کردند اما حجم کار من نیست

Karla: شروع با یک تماس تلفنی برای تایید قصد خود را که در آن شما باز به آرامی تکرار کرد و محدودیت در ظرفیت خود را: “HR به من گفت که من مجاز به فراتر از X ساعت. آن را ممکن است برای من به پایان تمام این موارد در آن زمان است.” از وجود من دو امکان نیاز به روش های مختلف:

سناریو 1: او نشان می دهد او فقط شما ارسال وظایف به عنوان او فکر می کند آنها دانستن آنها نمی خواهد تمام انجام می شود. در این مورد شما می تواند پاسخ “البته من به پایان برسد تا آنجا که من می توانید, اما شما می توانید به من کمک کند اولویت بندی بنابراین من می تواند به تمرکز بر روی مهم ترین موارد برای اولین بار؟”

اگر شما می توانید انعطاف پذیر که در مورد ساعت کار شما شاید ارائه یک “شکستن شیشه ای” گزینه بنابراین شما می توانید کامل وظایف فوری حق دور — اما مطمئن شوید که برای پیگیری آن زمان و آن شامل در ساعات کار رسمی برای این هفته است.

سناریو 2: او از او انتظار دارد که شما به همه چیز انجام می شود حتی اگر آن را به معنی کار بدون مزد ساعت. در این مورد, شما نیاز به زدن توپ: “می تواند ما را در راه اندازی یک تماس با منابع انسانی و ببینید اگر آنها را در نظر اجازه من باید بیشتر ساعت؟” که تعبیر روشن می سازد شما مایل به انجام این کار برای او اما دست های خود را گره خورده است. هر انسانی می تواند به او هشدار می دهند که او با قرار دادن این شرکت در معرض خطر نقض حقوق و دستمزد و قوانین ساعت و یا او می تواند متقاعد کردن آنها است که شما در حال انجام کار ضروری است که نیاز به پرداخت بیشتر در ساعت است. اگر او حاضر به صحبت کردن در ساعت با آنها صحبت کنید تا اقدامات خود را در تاریخ ثبت است. اگر او را نگه می دارد هل دادن بیطرفانه به یاد او هر زمان که درخواست خود را قرار داده و شما خود را فراتر از محدودیت زمانی — و سند همه چیز.

با توجه به آنچه دولت کار می کنند و چقدر از قطع پرداخت شما گرفته شده است, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تقاضا برای مزایای بیکاری از دولت خود را. حتی اگر شما بیکار خود را کاهش کار و پرداخت می تواند شما واجد شرایط برای بخشی از مزایای. و اگر شما واجد شرایط برای منافع دولت شما نیز ممکن است واجد شرایط برای پول اضافی تحت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. مراقبت عمل گسترش می یابد تعریف که واجد شرایط برای مزایای بیکاری و پا زدن های اضافی 600 $در هر هفته برای مزایای دریافت کنندگان بدون هیچ هزینه اضافی به کارفرمایان در ایالات متحده است که بر روی ثبت نام در فدرال طرح است.

هشدار داده می شود که بیکاری سازمان در سراسر کشور در حال تفنگ متحده معیارهای واجد شرایط بودن تغییر و دولت فدرال تنها به تازگی صادر راهنمایی در اجرای مراقبت عمل می کنند بنابراین “هر کس در تلاش برای ایجاد حس از همه چیز” و زمان پاسخ با تاخیر می گوید: Edgar Ndjatou, مدیر اجرایی, کارمند, گروه حمایت از محیط کار و انصاف. هنوز هم آن را به استفاده از در حال حاضر برای رزرو جای خود را در صف.

Ndjatou توصیه می کند پر کردن آنلاین که ممکن است به جای تلاش برای دریافت از طریق این ماجرا خطوط تلفن; تدوین کامل سوابق خود سابقه کار ساعت و درآمد; و نگه داشتن نسخه از همه چیز شما فایل.

نرم افزار نکته: اگر شما در حال کار بر کاهش برنامه های خود را تنظیم ایمیل خودکار پاسخ و پست صوتی به رئوس مطالب خود را در دسترس و پیش بینی زمان پاسخ و چوب به آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im