کارفرمای من نیاز به یک واکسن. پزشکان می گویند هیچ.

در سال گذشته کارفرمای من گفت: من تا به حال به دیدن خود در خانه و آلرژی و ایمونولوژی متخصص که من رد کرد معافیت. من تو را دیدم دیگر آلرژی و ایمونولوژی متخصص در شهرستان شهری است که گفت: من قطعا نباید از این واکسن آنفلوانزا تا کنون. که در آن نقطه من انتخاب شد به در خطر ابتلا به آنفلوانزا واکسن یا استعفا کار من 30 سال است. متخصص من تو را دیدم در این شهر همچنین یک وکیل و او فکر کرد که چه چیزی آنها انجام می دهند غیر قانونی بود. نظر شما چیست در این مورد ؟ من احساس می کنم خطرات سنگین تر بودن از هر گونه مزایای با توجه به کم اثر نرخ واکسن آنفلوانزا.

Karla: مانند پوشیدن یک منطبق با توجه به دفتر خود را در آخرین جمله به درد نمیخورد است. با آوردن تا اثر شما دعوت بحث بر سر اینکه آیا واکسن آنفولانزا به طور کلی مفید است که کارشناسان به طور کلی موافق هستند.

بنابراین اجازه دهید به بالا و در خانه خود آمار مربوط به: چند متخصصان پزشکی توصیه شما برای جلوگیری از واکسیناسیون به دلیل سابقه پزشکی خود را. همچنین شما تاسیس یک سابقه خود را با کارفرما برای اینکه بتواند با خیال راحت به انجام کار خود را با امکانات رفاهی مناسب.

تحت قانون آمریکایی های معلول کارفرمایان باید به جای کارکنان واجد شرایط معلول است که جلوگیری از آنها را از گرفتن واکسینه مگر اینکه محل اقامت ایجاد مشکلات بی برای کارفرما با توجه به امی اپستاین Gluck, یک وکیل استخدام در FisherBroyles. ممکن است وجود دارد اتاق را برای بحث بیش از آنچه به منزله “معلول” و “مشکلات بی” اما اگر به شما اجازه کار در یک ماسک نبود سختی برای کارفرمای خود در چند سال گذشته چرا باید آن را در حال حاضر ؟

اپستاین Gluck توصیه می کند درخواست خود را متخصص برای “اسناد و مدارک کامل از نیاز پزشکی برای معافیت” و سپس ارائه آن اطلاعات خود را به کارفرما به پرونده شما را برای اقامت مناسب.

را ادا نمی کند جلوگیری کارفرما از نیاز کارکنان برای دیدن ارائه دهنده خدمات پزشکی از انتخاب آن, اما به عنوان اپستاین Gluck, یادداشت های برابر استخدام کمیسیون فرصت های هشدار در برابر کارفرما صرفا با تکیه بر که ارائه دهنده خدمات پزشکی نظر هنگامی که آن را در تضاد با کارکنان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

با توجه به سابقه شما و دکتر خود را در حمایت کارفرمای شما باید مایل به در نظر گرفتن آنفولانزا پیشگیری از گزینه علاوه بر ارسال و یا ترک. اگر نه, شما ممکن است بخواهید به مشورت با یک متخصص: وکیل استخدام.

نرم افزار نکته: حتی در یک بیماری همه گیر EEOC دستورالعمل توصیه می کنند که کارفرمایان موضوع به ادا تشویق نه نیاز کارکنان به دریافت واکسن آنفولانزا.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>