من گوشه ای از لندن شروع به بیدار کردن از مستند کما

من با توجه به دیدن قاتلان آخر هفته آینده. من یک فن بزرگ از لاس وگاس گروه فرفره بود و تقریبا به معنای واقعی کلمه در آستان من در باشگاه فوتبال آرسنال را در ورزشگاه امارات. متاسفانه همه گیر است و تاخیر در این کنسرت تا سال آینده. اما وجود دارد جنبشها در میان دیگر کسب و کارهای محلی که من خوش زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی و یا حداقل چیزی شبیه به آن.

من زندگی می کنند, درست کردن هالووی جاده اصلی به بزرگراه به سمت شمال لندن که وضعیت مندرج در آن طبقه بندی رسمی به عنوان A1. من بارها محلی — این Horatia ویکتوریا میخانه و رز همه کمتر از پنج دقیقه پیاده روی دور — در حال توقیف به عنوان نزدیک خشک, پاک کننده آرایشگری و ناخن سالن. محلی از eateries هر چند به آرامی در حال بازگشت به زندگی است.

پنج سال پیش سه برادر در زمان بیش از یک فروشگاه تخفیف در 60 هالووی جاده به نام “پوند Baazar” (یک غلط املایی که هرگز موفق نشد به من لبخند). نیک urban socialites و کش Ukaj در اصل از کوزوو تغییر نام داد و آن را “انبار غله” مرمت آن با یک روستایی چوبی داخلی ساخته شده و پر رونق کافه خدمت لذیذ قهوه خانه پخته کیک و شیرینی و یک روز صبحانه و ناهار منو.

پس از آن در ماه مارس, urban socialites جوانترین از سه نفر در 32 رو آنفولانزا علائم مرتبط با کروناویروس و مجبور شد به خود منزوی کردن در اتاق خواب خود را. کسب و کار که بسته به مدت شش هفته تنها فقط بازگشایی وعده غذای آماده قهوه و کیک. هفتگی درآمد که در زمان خوب می تواند از 6000 پوند ($7,400), رها خواهد شد به یک زن و شوهر از صد پوند در بهترین حالت می گوید نیک برادر ارشد در 38.

نیک است در این بازی رستوران برای 20 سال از جمله نانامی به بازی در Gaucho و قهوه ناهار خوری زنجیر. به عنوان یک کسب و کار کوچک او 10,000 پوند از کمک های دولت در طول مستند. اما حتی اگر او می تواند باز کردن به طور کامل در چند هفته آینده او به مبارزه اگر او تا به تنظیم مجدد جداول به رعایت دو متر اجتماعی فاصله کاهش تعداد را پوشش می دهد از 60 کافه در حال حاضر می تواند ارائه دهد. “شش ماه با بیست نفر من نمی توانم زنده ماندن,” او می گوید.

بنابراین او در حال برنامه ریزی برای گسترش خود ساعت و درآمد بالقوه با باز ماندن در شب و خدمت به شراب tapas و پنیر تخته. اما این به این معنی زمان کمتر با خانواده اش بود که بخش بزرگی از انگیزه خود برای راه اندازی خود را در وهله اول.

فقط تا خیابان در 193 هالووی جاده تراشه مسافرخانه ماهی نوار در خدمت سنتی ماهی و چیپس. مدیر Mahut شده است, سرخ کردن ماهی و ضرب و جرح سوسیس برای 12 سال گذشته. تصمیم خود به بازگشایی در روزهای اخیر پس از furloughing کارکنان خود را به مدت شش هفته شده است برجسته از من مستند. او همچنین دریافت 10000 پوند از کمک های دولت و همه کارکنان خود را در حال حاضر پشت در محل کار.

دو درب از ماهی-و-فروشگاه تراشه در طرف دیگر از یک بسته ناخن سالن های هالووی مواد غذایی اکسپرس باز برای کسب و کار چند هفته پیش با یک براق جدید و نما و نشانه اعلام “تحت مدیریت جدید است.” حتی همه گیر نیست به اندازه کافی برای از خط خارج Gurcam Killi به طرح جدید راه اندازی فروشگاه — کسب و کار او خریداری شده از پسرعموهای خود را که تا به حال رو به وخامت بوده است برای نزدیک به یک دهه.

فروشگاه های راحتی بزرگ شده است برندگان در طول مستند. مستقل فروشنده و گوشه مغازه در انگلستان دیدم اوج فروش بیش از 60% در سه ماه آوریل تا 17 با توجه به خرده فروشی و تحلیل شرکت Kantar. Gurcam می گوید که او از دست رفته اولیه پشت سر هم از وحشت خرید که همراه مستند اما این فروش در حال بهبود روز به روز. “شما نیاز به شور و شوق به خوبی انجام,” او می گوید.

در طول جاده ها, کوکی ها و جیغ شده است فروش gluten-free, وگان, کیک های شکلاتی, پیراشکی و کلوچه از 130 هالووی جاده را برای چهار سال گذشته. کسب و کار آغاز شده در سال 2010 در کامدن (آرکانزاس) بازار; نه طولانی پس از Holloway کافه باز آتش نابود اصلی و محوطه.

پس از بسته شدن فقط برای یک هفته در شروع مستند نانوایی بازگشایی با یک مشتری در یک زمان سیاست به فروش غذای آماده مواد غذایی و نوشیدنی در پنج شنبه, جمعه و شنبه است. مدیر کین پاپ می گوید آن را سخت به برآورد چقدر این فروشگاه درآمد کاهش یافته است. “آن را همه حق است,” او می گوید. “بسیاری از مردم در اطراف. اما بازگشایی به طور کامل احساس می کند یک راه طولانی به دور است.”

در تراشه مسافرخانه ماهی نوار Mahut همچنین دارای یک سیاست سختگیرانه تنها اجازه می دهد یک مشتری در یک بار با بقیه مجبور به صف در خیابان خارج است. به عنوان یک نتیجه حتی با لندن جوابی نیامد و در آب و هوای خوب است که امتداد به شب او reckons گردش مالی پایین در حدود 40% از او گرفت ، اما او مصمم به جلو و از طریق. “ما تا به اینجا بوده است از سال 1962” او می گوید: با افتخار با اشاره به نشانه شهادت به عمر کسب و کار. “ما زنده بماند.”

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

علامت گیلبرت یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مدیریت دارایی ها. او قبلا در لندن دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران ، او همچنین نویسنده از “همدست: چگونه حرص و آز و تبانی ساخته شده بحران وام و اعتبار غیر قابل توقف است.”

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>