زمانی که من به ارمغان آورد که خرید هم هزینه های زیادی از زمان کار نمی کند من گفته شد این بود که هیچ یک از کسب و کار; من باید تمرکز بر روی کار من است. آن را به طور فزاینده ای خسته کننده است که کار من این است که درد و رنج بر من بار اضافی در حالی که خرید همکار چک Facebook, مرور بالقوه لباس و ماشین خرید می خواند متون ،

در چه نقطه ای است که یک همکار سرقت دستمزد “هیچ یک از کسب و کار من” — اگر تا کنون — و چگونه شما را در یک رزومه که شما به دنبال شغل دیگری چون مدیریت به نظر می رسد بیش از حد کم نور به درک چگونگی سرقت از دستمزد روحیه تاثیر می گذارد?

Karla: نمی شود یک simpering semanticist اما اگر مدیریت محتوا به پرداخت همکار خود را برای تبدیل مازاد اکسیژن به CO2 و سپس او به سختی می تواند متهم به سرقت خود حقوق و دستمزد. وجود دارد یک تفاوت بین cadging از کشوی پول و قرار دادن در یک ناظر بداند به subpar سطح از تلاش.

اما من خود را نقطه. آن از بین بردن روحیه زمانی که از کارگران خواسته شده به شانه ناعادلانه بخشی از حجم کار در حالی که آنها می توانید ببینید همکاران شل-a-lackin’. و اگر شما گمان می برند این توزیع نابرابر وظیفه سیستمیک بار کارگران از یک جنسیت خاص ، نژاد ، سن و گروه و…. این یک موضوع انسانی و یا حتی یک وکیل.

اما از آنجا که شما نگرانی های خود را مطرح و توصیه شده است به رها کردن این موضوع که دقیقا آنچه که من به شما توصیه انجام دهد. اگر آن کمک می کند شما می توانید به خودتان بگویید (و فقط خودتان) یک داستان در مورد چرا نه چندان secret shopper است که مجاز به گرفتن دور با آن. شاید او را ناخوش. شاید او کامل کار در microbursts هنگامی که شما در حال تماشای نیست. شاید او خیلی بی کفایت که اختصاص وظایف خود ایجاد کار بیشتر برای هر کس دیگری. شاید او را پارو سخت تر از این است که قابل مشاهده بر روی سطح. شاید مدیریت ساختمان مورد به اعلام خود کار برکنار شده است. آیا او یک موسسه خیریه مورد یا یک زالو هیچ یک از این حالات نیاز به مداخله بیشتر از شما. و بیشتر به شما تکیه بیش به کسب و کار شخص دیگری بیشتر نامتعادل شما تبدیل شده است.

چه کسب و کار شما و جایی که شما نیاز به مرکز تمرکز خود را, خود را از عملکرد و جبران خسارت. اگر خود را افزایش حجم کار کشیدن شما را از مدیر خود را برای کمک به شما در اولویت بندی کنید. دولت و بدون مشکل گیریم به تجویز راه حل است.

آموزش قدرت خود را از مشاهده در ردیابی خود را پیشرفت. به روز رسانی خود را مدیر و غرق Co-Worker اغلب از طریق ایمیل و پس از آن در نوشتن در مورد آنچه شما به پایان رسید. که رکورد ممکن است مفید باشد در ساخت یک مورد برای پول بیشتر می آیند نقد و بررسی زمان و یا آن را ممکن است به شما کمک کند جمع آوری یک نمونه از دستاوردهای وقتی که می آید زمان به نگاه در جاهای دیگر.

صحبت که: اگر شما تصمیم به کشف sunnier چشم انداز را نمی شید با شما. Trashing dimwits که با شما رفتار ناعادلانه با این حال توجیه به نظر می رسد تنها می گوید کارفرمایان آینده نگر است که شما ممکن است می گویند همان آنها یک روز است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im