رئیس من است خسته از من آوردن فرزند من به کار

رئیس من دریافت یک چک حفاظت از برنامه وام. من از او پرسیدم در مورد اورژانس پرداخت می شود ترک تحت خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند اما او گفت: ما چهار نفر شرکت معاف از این قانون است. او گفت: اگر من می خواهم به درخواست برای مزایای بیکاری من خوش آمدید به استعفا. او همچنین گفت: اگر من رفته برای بیش از حد طولانی و او را به استخدام شخص دیگری او ممکن است آن شخص.

من مطمئن هستم که آنچه که من باید انجام دهید. من احساس می کنم مثل من در حال سقوط از طریق ترک.

Karla: داستان خود را و بسیاری از آن نشان می دهد که چگونه با وجود سریع گرفتن اقدامات انجام شده در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که “این چهل تکه از حفاظت است که فقط کافی نیست” با توجه به جیم کاتز یک کار وکیل با نیزه Wilderman. مراقبت عمل “تا چند سوراخ در آن از پنیر سوئیسی می گوید:” کاتز و با آن گسترده معافیت خانواده اولین عمل “برای اکثریت کارگران در این کشور خالی است وعده” حتی با پرداخت آن را برای پدر و مادر از کودکان در سن مدرسه.

در ضمن مثل همیشه آن را در کارگران, کارفرمایان و جوامع به جمع آوری بقای خود برنامه. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر رئیس خود در تلاش است به کار با شما, بنابراین من می خواهم درمان بیکاری به عنوان آخرین چاره بعد از شما خسته از همه تلاش برای مذاکره به یک راه حل را پوشش می دهد که هر یک از نیازهای اساسی خود را.

برای مثال شما می توانید در شدید ترین ساعت روز و استفاده از تعطیلات و مرخصی برای بقیه ؟ می تواند به شما در تعویض برخی از وظایف با دیگر کارگران ؟ شما می توانید به کار, تماس, فرستاده, و یا چک کردن پست صوتی از تلفن شخصی خود را? می توانید خود را فقیر بچه دوخته در آن سن بین نیازها و مسئولیت — موافق به انجام “کار” او فقط برای چند ساعت در حالی که شما در حال انجام شما پس از آن وقت و توجه خود را همه او?

و در حالی که من می دانم بیش از حد viscerally عذاب تعویق انداختن در حال حاضر بیش از حد-به ندرت بازديد با دور عزیزان شما باید تجدید نظر چگونه شما قصد استفاده از تعطیلات و مرخصی این سال است. این زمان فوق العاده ای و همه ما نیاز به تغییر ما معمول برای برنامه های کوتاه مدت برای محافظت از خودمان و کسانی که عزیزان خود را در دراز مدت.

و در حال حاضر یک مشکل در محل کار از پایان مقابل از بدبختی طیف:

خواننده 2: تیم ما شده است و مجدانه در گیر و با وجود اینکه تحت فشار قرار دادند به حداکثر ما را کشیده اند و از طریق برآورده مهم برنامه ریزی نقطه عطف. اعضای تیم خسته و سوخته و بیهودگی خواهد انجام شگفتی برای روح خود را. شما می توانید فکر می کنم از هر راه دور تیم تمرینات ساختمان کمک خواهد کرد که برای بهبود روحیه?

Karla: من حدس می زنم این آخرین چیزی است که هر کسی در این همه گیر می خواهد بیشتر آنلاین گروه تعامل — اما من هنوز به شنیدن از کسی تبدیل کردن پاداش پرداخت می شود ، کارت های هدیه برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل همیشه خوب بیش از حد.

اما به من اجازه زدن توپ این به خوانندگان: آنچه را که شما را قدردانی از کارفرمای خود را به عنوان یک تشکر از شما برای هل دادن از طریق یک بحران اگر جشن در فرد است یک گزینه نیست ؟ ارسال ایده های خود را در [email protected]

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>