پاسخ به اولیه نیویورک تایمز گزارش شده است به طوری دیوانه وار آن را وادار چیزی از واکنش با متخصص حشره شناس هشدار داد که وحشت بیش از یک نادر است و از نظر جغرافیایی جدا شده تهاجمی هورنت منجر به کشتار بی رویه های مفید زنبور عسل و اورلئانز در سراسر کشور.

“میلیون ها و میلیون ها نفر بی گناه بومی حشرات در حال رفتن به مرگ به عنوان یک نتیجه از این” داگ Yanega یک حشره شناس در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید گفت: لس آنجلس تایمز.

Google جستجو برای “هورنت اسپری” “هورنت تله” و “حشره کش” که رسید نشان می دهد متخصص حشره شناس مانند Yanega باید دلیلی برای نگرانی. جستجو برای “چگونه برای کشتن اورلئانز” برای مثال در حال حاضر در حال اجرا 20 تا 30 بار در سطح معمول خود را برای این زمان از سال است. به همین ترتیب جستجوها برای هورنت اسپری و هورنت تله هستند تا سه تا ده برابر است.

مثل همیشه ما باید مراقب باشید به اشتباه همبستگی با علت و معلول. اما در این مورد به نظر می رسد محتمل است که سنبله رانده شدن توسط چیزی دیگر از رسانه های محور قتل هورنت وحشت. مثلا “چگونه برای کشتن اورلئانز” شروع صعودی در مارس 3 روز پس از انتشار اولیه مقاله نیویورک تایمز.

یک نکته مهم آن است که روشن نیست چقدر افزایش علاقه آنلاین ترجمه را به دنیای واقعی رفتار مانند بیرون رفتن و خرید هورنت اسپری. اما با توجه به این که صفحات نتیجه جستجو برای عباراتی مانند “هورنت تله” و “هورنت اسپری” در اختیار e-commerce لینک وجود دارد و آن را یک کل صنعت را به خود اختصاص متقاعد کردن مردم به خرید چیزهایی که آنها را برای جستجو آن را معقول و منطقی به فرض ارتباط بین جستجو و خرید در این مورد. ما فقط نمی دانم که چگونه قوی است که همبستگی است.

“ما در حال حاضر در حال گزارش شده است که مردم مسمومیت بومی گرده چرا که آنها نگران این غول هورنت” گفت: اسکات هافمن, سیاه, رئیس جمهور Xerces جامعه بی مهرگان حفاظت ، “ما نیز بسیار نگران آن است که مردم در حال انباشت آفت کش ها. استفاده از این آفت کش ها می تواند بسیار بدتر از هر گونه مسائل ناشی از غول هورنت — حتی اگر آن را به ایجاد — است که مشخص نیست.”

در یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته در مجله بیولوژیکی حفاظت از آفت کش ها استفاده می شد به عنوان یکی از چهار بخش اصلی رانندگان در کاهش جهانی جمعیت حشرات. گوگل جستجوها نشان می دهد مردم ممکن است در نهایت قرار دادن بیشتر از این آفت کش ها به محیط های محلی خود از طریق تله ها و اسپری در تلاش برای دفع کردن یک موجودی است که تا کنون مشاهده شده است تنها در یک شهرستان در ایالات متحده است.

“اگر شما در ایالت واشنگتن لطفا دام برای غول های آسیایی hornets” دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی هشدار در آخرین پست وبلاگ. “شما عملا هیچ شانسی برای ابتلا به یک غول های آسیایی هورنت اما می تواند کشتن محلی حشرات است.”

در بسیاری از غول های آسیایی هورنت کامل ترس را برای ما در حال حاضر لحظه ای فرهنگی با بسیاری از کشور تحت دستور به ماندن در خانه به دلیل مرگبار تهدید های مختلف تهاجمی نهاد. از آن آسان است برای دیدن چگونه خشم و سرخوردگی بیش رمان coronavirus — نامرئی, نامرئی, منتشر و مرگبار — می خواهم هدایت می شوید به سمت فربه هورنت که جذاب هدف برای یک مگس کش یا اسپری.

نیز وجود دارد این واقعیت ساده است که عبارت “قتل هورنت” یک تیتر نویسنده رویا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de