مورانو, رستوران, نقد و بررسی: ماکارونی خیلی ارزان و خوب – شما به طور موثر در حال پرداخت به غذا خوردن وجود دارد

Last ماه من مشغول به کار در باغ کاونت و مجموعه ای از برای قسط دیگر از تلاش بی پایان برای ناهار که نمی Pret.

من هیچ خاص گوشت گاو با Pret, به خصوص از آنجایی که jambon beurre آمد اما رفتن وجود دارد همیشه احساس شکست. شما می توانید آن را در چشم مردم ایستاده در خط.

“خوب” آنها می گویند به هر یک از دیگر در سکوت و حرفه ای برای حرفه ای خود را محکم فشار خرچنگ باگت و مرطوب سالاد ظروف. “ما همه در این با هم.” جمعی استعفای لمس است. همه ما می دانیم که ما بهتر از این و در عین حال در اینجا همه ما هستند.

فقط آن را به عنوان طول می کشد ثابت هوشیاری در مرکز لندن به صرف £15 طول می کشد روزانه تلاش کشیده می شود به این کبود ستاره از شکست است که چگونه من به پایان رسید تا سکندری به تاریکی اتاق کوچک در تویستکک خیابان.

در ابتدا من فکر کردم من می خواهم یک اشتباه ساخته شده. بنابراین نور کمی نفوذ از جاده که در آن زمان من چند دقیقه کار کردن که من تا به حال به اشتباه وارد یک شعبه از کافه مورانو آنجلا Hartnett کوچک زنجیره ای از انتشار-خط trattorias.

تاپیک مناسب رستوران در کنار درب این اتاق برای صفحه اصلی خریداران و scroungers و من احساس خوش آمدید در یک بار.

در مقابل من یک دلی مقابله با فروش پوشیده با نان escalopes و سالاد از radiccio و کدو تنبل. بالا بر روی دیوار بود و یک هیئت مدیره تبلیغات پاستا به غذا خوردن در خانه.

اکثر enticingly از آن ارائه شده هفتگی ماکارونی ویژه قیمت فقط 5 پوند. پنج پوند! آنجلا Hartnett-استاندارد ماکارونی.

پیشخدمت توضیح داد که در این هفته این بود تند گوشت خوک ragu. من به سختی او شنیده می شود. رک و پوست کنده برای fiver او گفته اند که می تواند آن را خشک گه راویولی و من هنوز هم می خواهم که دستور داد دو و قرار دادن #اسم در گرم است.

من حوصلگی به آرامش بازگشت از فروشگاه که در آن چند نفر در خوردن غذا احتیاط; اعضای یک جامعه مخفی. کسی که آورده یک کوزه از آب شیر.

ناهار ویژه در آمده و بسیار مورد استقبال قیمت فقط یک fiver (مورانو)

ده دقیقه بعد پیشخدمت با قرار دادن یک گلدان مسی زیر بینی من را برداشته و درب آن با شکوفا به فاش کردن بخار کاسه پاستا و سس با داغ piggy گوجه فرنگی بوی. البته من می خواهم برخی از پارمسان با آن است.

ماکارونی بود ماهرانه پخته شده سس ساده و سخت به خطا. در هفته های پس از من تا به حال orecchiette با پستو و فرنگی لوله لوله و کوتاه با خامه و گوشت خوک چیزی mushroomy من یک عکس از; هرگز داد و بیداد کن همیشه پخته شده به همان استاندارد بالا است.

تا کنون همه باید درگیر گوشت یا کرم بنابراین من مطمئن هستم که آنچه شما انجام دهد اگر شما گیاهخوار یا وگان اما در دقیق اتاق این مسائل خواهد بود £20 در یک کاسه است.

اثر کلی این است که از غذا خوردن در کارکنان غذاخوری با سرآشپزها ضبط کردن صفحات از هر آنچه که آنها رخ می دهد را بر روی بروید. سود خود را در این باید تقریبا صفر, شاید, کمتر, که بدان معنی است که ما در اثر پرداخت به غذا خوردن وجود دارد.

بسیاری از ما واقعا نمی مانند انتخاب در موقع ناهار اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم فارغ التحصیل بهتر عادات.

من دوباره ؟ بله
شما باید بروید? بله
شما می توانید پدر و مادر خود را? بله

کافه مورانو Covent Garden, 36 تویستکک St, باغ کاونت لندن WC2E 7PB; 020 7240 3654; باز روزانه; cafemurano.co.انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>