اوریون موارد در بالاترین سطح در یک دهه به عنوان یک نتیجه از ‘anti-vax اطلاعات’ می گوید: دولت

تعداد موارد ثبت شده از اوریون افزایش یافت و به بالاترین سطح در یک دهه آمار و ارقام جدید نشان داده اند.

اوریون یک عفونت مسری است که باعث می شود غدد در کنار چهره به تورم دردناکی بیمه خدمات درمانی توضیح می دهد.

یک فرد خطر ابتلا به اوریون را می توان کاهش می یابد نمایی با داشتن یک واکسن MMR که به محافظت در برابر اوریون سرخک و سرخجه.

با توجه به موقت اطلاعات منتشر شده توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) در سال 2019 5,042 موارد اوریون تایید شد در انگلستان است.

این علائم بالاترین تعداد موارد تایید شده در 10 سال تنها با بیش از یک پنجم از این رقم (1,066) تایید کرد در سال 2018 است.

PHE هشدار داد که افزایش شیوع اوریون موارد است که به احتمال زیاد برای ادامه این سال است.

این خبرگزاری گزارش داد 546 موارد تایید شده از عفونت های ویروسی در ژانویه سال 2020 یک افزایش قابل توجه از 191 مورد تایید در سراسر کشور در ماه ژانویه 2019.

PHE اظهار داشت که “شیب افزایش موارد در سال 2019 شده است تا حد زیادی رانده شیوع در دانشگاه ها و کالج”.

“بسیاری از این موارد در سال 2019 بودند دیده می شود در اصطلاح “ویکفیلد گروه’ – بزرگسالان جوان متولد در اواخر دهه نود و اوایل 2000s که از دست رفته در واکسن MMR هنگامی که آنها را فرزندان” دولتی سازمان توضیح داد.

“این گروه در حال حاضر به اندازه کافی برای حضور در دانشگاه و به احتمال زیاد به ادامه دامن زدن به شیوع 2020.”

دکتر ونسا Saliba مشاور اپیدمیولوژی در PHE توضیح داد که”بهترین حفاظت در برابر اوریون و عوارض ناشی از آن” است که دو دوز از واکسن MMR.

“این هرگز خیلی دیر به عقب” دکتر Saliba گفت. “ما را تشویق همه دانش آموزان و افراد جوان که ممکن است از دست رفته خود را واکسن MMR در گذشته برای تماس با پزشک عمل کنید و تا به امروز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

وزیر بهداشت مت Hancock مشخص شده است که واکسن “بهترین شکل دفاع در برابر انبوهی از بالقوه بیماری های کشنده و امن تر و موثر تر از همیشه قبل از.

“افزایش اوریون موارد نگران کننده است و نمونه دیگری از آسیب دراز مدت ناشی از ضد vax اطلاعات” آقای Hancock گفت.

در علاوه بر این به تورم صورت غدد منجر به “همستر” به ظاهر دیگر علائم اوریون شامل سردرد و درد مفاصل و در دما و بیمه خدمات درمانی متحده است.

در حالی که هیچ درمانی برای درمان اوریون باید آن را ناپدید می شوند با یک یا دو هفته.

این زیر قوانین جدید مشخص شده توسط حرفه ای استانداردهای سازمان (PSA) در این هفته است که باید ممنوع هومیوپاتها از مشاوره در واکسن و یا نشان می دهد هومیوپاتی یک جایگزین برای واکسن.

به جای هومیوپاتها گفته شده به مراجعه بيماران به بیمه خدمات درمانی برای راهنمایی بیشتر در این زمینه اگر آنها می خواهند برای حفظ اعتبار حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>