Mulan bellwether یک بیماری همه گیر است خاموش دیزنی تقویم در حال حاضر

این حرکت در می آید سه روز پس از برادران وارنر گفت: صبر کنید حداقل چند هفته به انتشار آن می رود فیلمهای “شعار” و تنها چند ساعت پس از AMC, بزرگترین زنجیره ای از تئاتر گفت: این امر به تعویق انداختن آن برنامه ریزی شده بازگشایی به اواسط ماه اوت و بسته جدید باز تاریخ برای انتشار “مولان” و “شعار.” به “مولان” تاخیر می تواند فشار تئاتر زنجیره ای صبر کنید تا آخر هفته روز کارگر, هنگامی که پارامونت — در حال حاضر برنامه ای برای انتشار “یک محل آرام بخش 2.”

در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر ماه مارس “مولان” یکی بود و یا عمده تصاویر به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و به عنوان یک bellwether از هالیوود عدم اطمینان کرد که در پی آن. پس از چندین تاخیر این فیلم تا به حال فرود در اواخر ماه اوت که در آن چشم انداز تابستان انتشار ارائه شده برخی از اطمینان صنعت را حداقل از دست دادن نیست دو فصل پر از آنجا که از virus.

اما موج در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا ساخته شده اند از جمله یک نسخه به طور فزاینده ای غیر عملی است. دیزنی مدیران نیز از نزدیک eyeing بسته شدن تئاتر در پکن با توجه به شیوع بیماری وجود دارد; با ستاره ها و مکان “مولان” انتظار می رود که برای تولید تعداد زیادی از جعبه اش در آن کشور است. این کشور را آغاز کرده است برای بازگشایی تئاتر در پایتخت اما تنها در کم خطر مناطق.

هنوز هم در مقایسه با رقبا از جمله, جهانی, دیزنی متوقف ساخت تغییرات عمده فروشی پنج شنبه که پیشنهاد آن را داده است تا در سال 2020 به عنوان یک زمان از توده moviegoing. هر چند آن را تحت فشار قرار دادند یک سری از فیلم های ردیف بالا “آواتار” و “جنگ ستارگان” franchises برای 2021 و 2022 را نگه داشته مارول “بیوه سیاه” و پیکسار را “روح” هر دو برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر در تقویم.

و آن را به یک 2021 تاریخ به “مولان” را به عنوان آن را به آسانی می تواند منجر کارشناسان به این باور دیزنی هنوز به انتشار این فیلم در سال 2020 است.

اعلام کرده بود از نوع کم کیفیت کلید انعکاسی از چگونه مشترک قطعیت تبدیل شده است در کسب و کار آمریکا در طول coronavirus عصر. در مقابل اخیر “مولان” تاخیر یک ماه پیش زمانی که استودیو رؤسای آلن شاخ و آلن برگمن به بیانیه ای که این بیماری همه گیر “تغییر نکرده است ما اعتقاد به قدرت از این فیلم و پیام خود را از امید و پشتکار” دیزنی اعلام کرد که تغییر روز شنبه به سادگی به عنوان بخشی از یک لیست طولانی از برنامه حرکت می کند برای طیف گسترده ای از فیلم است.

این شرکت نیست و در عین حال آن را می گویند در حال حرکت بود گفت: “جهش” یک بحرانزده فیلم X-Men سری است که می تواند اقامت در تقویم برای Aug. 28 و در قرعه کشی حداقل پراکنده علاقمندان به سینما در شهرهای آمریکا که در حال باز کردن پس از آن. تئاتر صاحبان شده است تقاضاهای مصرانه برای نسخه های جدید از استودیو به عنوان آنها به دنبال درآمد یک دلار گرسنگی 2020 و جدید “جهش” می تواند حداقل به طور موقت سیر که از گرسنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net