مولر: گزارش دیوان عالی کشور به طور موقت بلوک انتشار نسخه کامل

دادگاه عالی ایالات متحده را مسدود کرده است کمیته قضایی مجلس از treceiving قبلا نامعلومی یافته از مشاور ویژه رابرت مولر گزارش تحقیق روسیه دخالت در انتخابات آمریکا در سال 2016.

در اوایل این ماه وزارت دادگستری ایالات متحده از دادگاه خواست تا برای توقف انتشار گزارش مواد در حالی که آن را به دادگاه تجدید نظر یک دادگاه تجدید نظر حکم که نیاز به redacted بخشهایی از این گزارش منتشر خواهد شد همراه با هیئت منصفه ریز نمرات و سایر مدارک که قبلا نگه داشته بودند تحت کاری ادامه داده اند.

روز چهارشنبه دادگاه عالی اعطا وزارت دادگستری درخواست. مقامات بخش 1 ژوئن مهلت به پرونده دادخواست به دنبال بررسی های قبلی تصمیم دادگاه است که اعطا انتشار اسناد و مدارک هر چند انتظار جلسات می تواند تاخیر در انتشار گزارش کامل تا پس از انتخابات عمومی ماه نوامبر در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش تضعیف این گزارش با توطئه هدف قرار دادن سلف خود باراک اوباما ،

خانه اعضای کمیته نوشت که redactions مهم به صورت خرس بر اینکه آیا رئیس جمهور “متعهد impeachable جرائم توسط مانع اف بی آی و مشاور ویژه بررسی به دخالت در انتخابات 2016 و ممکن است انگیزه برای انجام این کار”.

این کمیته به دادگاه گفت که با وجود رئیس جمهور نوامبر استیضاح و سنا تبرئه در ماه فوریه “کمیته استیضاح تحقیقات مربوط به انسداد عدالت مربوط به روسیه تحقیقات در حال انجام است”.

در ماه جولای سال 2019 پس از وزارت دادگستری حاضر به پیروی از یک حکم به صورت کامل unredacted نسخه از گزارش کمیته مجلس خواسته یک دادگاه فدرال فقط به افشای انتشار مواد. قاضی موافقت کرد.

وزارت دادگستری درخواست کرد و سه قاضی پنل تایید پایین حکم دادگاه.

وزارت دادگستری مقامات و سپس به دنبال مداخله در دیوان عالی کشور برای جلوگیری از انتشار مواد تا زمانی که آژانس ثبت درخواست برای بررسی که استیناف تصمیم گیری است.

خانه کمیته مختصر به دیوان عالی کشور “است بیشتر توسعه یافته در پرتو حوادث اخیر” از جمله وزارت دادگستری را آشکار نرمی در صدور حکم تهمت متحد راجر سنگ بود که به جرم شهادت دروغ و شاهد تهدید و ارعاب و همچنین به عنوان دادستان کل ویلیام Barr درخواست برای رد پرونده سابق مشاور امنیت ملی و تهمت کمپین دستیار مایکل فلین که التماس گناه به دروغ گفتن به اف بی آی است.

در آن مختصر این کمیته می گوید که “بررسی امکان اعمال نادرست و نفوذ سیاسی بر تصمیم گیری های اخیر ساخته شده در راجر استون و مایکل فلین تعقیب که هر دو آغاز شد توسط مشاور ویژه.”

“این کمیته و در ادامه به رنج می برند قبر و آسیب جبران ناپذیر هر روز اضافی دادگاه منطقه به منظور جلوگیری از رفتن به اثر” مختصر گفت. “این کمیته است محروم بودن از اطلاعات آن نیاز دارد به آن ورزش سنگین قانون اساسی مسئولیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>