خیلی از زندگی به وقفه می آید به عنوان مرزهای نزدیک

Guillermo آریاس خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ماشین خط در San Ysidro عبور از مرز به عنوان آنها صبر کنید برای ورود به ایالات متحده از تیخوانا, مکزیک, در روز پنج شنبه.

اروپایی رانندگان کامیون در گیر مایل طولانی پشتیبان گیری. پناهجویان سرگردان در مکزیک است. شهرها و ایالات متحده در داخل کشور — از ریو دو ژانیرو به تاسمانی — آب بندی خود را از بقیه خود را به سازمان ملل.

در یک جهان که در آن یک بار ثابت مارس جهانی شدن ضربه سر قوی بادها در سال های اخیر از ملی, دولت, رمان coronavirus همه گیر شده به طور ناگهانی متوقف و معکوس مفهوم باز و به راحتی عبور مرزهای شاید از هر رویداد دیگری در تاریخ مدرن است.

تاثیر به اقتصاد جهانی خواهد بود شدید. در عین حال بزرگتر سوال ناشی از خالی فرودگاه بین المللی و حمایت کردن مرزهای زمینی ممکن است مسافت های طولانی اثر این بیماری همه گیر در همه چیز از آزادی حرکت به ادعای پناهندگی به تجارت.

“سوال این است که زمانی که بحران بهداشت و درمان فروکش می شود که شش ماه یک سال یا دو سال از هم اکنون می خواهیم به حمایت از اقدامات مربوط به بهداشت و درمان بحران فروکش کردن بیش از حد ؟” گفت: استفانی سگال سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول و یک عضو ارشد در واشنگتن مستقر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “قطعا آنها خواهد شد اما آنها تا به حال بازگشت به precrisis سطح؟”

در ضمن این بیماری همه گیر است تابنده مسافران و upending همه چیز از پناهندگان جریان برای مراسم عروسی.

در آمریکای جنوبی و هنوز هم کمتر نهفته نسبت به دیگر مناطق بسیاری از کشورها در حال تلاش برای آن را نگه دارید که راه با تحمیل برخی از دقیقترین کنترل مرز در جهان است. پرو و بولیوی را به حالت تعلیق پروازهای بین المللی محدود گذرگاه مرزی در مرزهای زمینی و اعزام پلیس و ارتش در خیابان.

به عنوان نگرانی در مورد توانایی های بحران زده ونزوئلا برای کنترل بیماری همه گیر همسایگان خود را مهر و موم شده از مرزهای خود. این تعطیلی را مطرح ترس از تنگنا است که می تواند نیروی مهاجران — به عنوان به خوبی به عنوان ونزوئلا که رفتند به کلمبیا برای خرید یا فروش مواد غذایی و لوازم دیگر زندگی به خطر خطرناک سفر در سراسر عبور غیر قانونی از کنترل گروه های مسلح و چریکی شدند.

Schneyder مندزا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پلیس جلوگیری از ونزوئلا از ورود کلمبیا در روز یکشنبه.

Vianney Durán یک بیکار 22 ساله قانون زندگی دانشجویی در ونزوئلا شهرستان مرزی لا فریا یکی از بسیاری از کسانی که عبور به طور منظم به کلمبیا برای خرید مواد غذایی و دارو است. او نیز جان سالم به در کردن حواله از بستگان کار در خارج از کشور که او تنها قادر به جمع آوری در طرف دیگر مرز.

در حال حاضر که راه نجات بسته است.

“اگر ما در حال کشته شدن توسط coronavirus مردم را از گرسنگی مردن به مرگ اگر آنها چیزی را انجام نمی” Durán گفت.

ایالات متحده اعلام کرد که آن را نزدیک مرزهای این کشور با مکزیک و همچنین کانادا برانگیخته فوری اعتراض بر سرنوشت هزاران نفر از پناهجویان برگزار شد در جنوب مرز.

“من آماده ام برای من شنیدن اما در حال حاضر من نمی دانم اگر این اتفاق خواهد افتاد” گفت: Daniel a 20-year-old ونزوئلا پناهندگی سالک مبتلا به HIV که کاهش یافته است را به نام و نام خانوادگی خود به خاطر ترس از پیامدهای از مقامات. دانیل که گیر کرده بود در پیدرس نگرس مکزیک به ایالات متحده پناهندگی جلسه برنامه ریزی شده برای 31 مارس است. “با من سیستم ایمنی بدن من نیاز به بسیار مراقب باشید.”

در قاره اروپا و رهبران نگهبانان با عجله به reoccupy طولانی متروکه پست مرزی برای شروع به چرخش به دور nonresidents.

کامیون حمایت کردن برای ده ها تن از مایل در هر دو طرف از لهستان که تحمیل به خصوص سختگیرانه قرنطینه در هر کسی وارد این کشور منجر به ترس که دیگر بخش هایی از اروپای شرقی به زودی اجرا از منابع.

“در حال حاضر وجود دارد بسیار قوی احساسات” گفت: خارجه لتونی, وزیر Edgars Rinkevics که کشور گرفتار شد از طرف جدا شده از لهستانی محاصره. “یکی” بیایید نزدیک کردن همه چیز است.’ دیگری است ” یک دقیقه صبر کنید ما دیده ما بیش از حد به هم پیوسته است.’ “

زنده به روز رسانی: ایلینویز کالیفرنیا و نیویورک و فلوریدا افزایش محدودیت به دلیل coronavirus

E. U. رهبران در بروکسل نقل مکان کرد و به سرعت اجازه می دهد تا کامیون حمل و نقل به ادامه, از ترس این که کمبود تجهیزات پزشکی می تواند در بدتر شدن بیماری همه گیر. اما در پایان هفته هنوز هم وجود دارد pileups در مرزهای سراسر این قاره است.

در کشورهای جنوب صحرای آفریقا گسترده محدودیت های مسافرتی رفته اند به اثر با وجود تنها 353 موارد تایید شده در سراسر آن 48 کشور جهان از روز شنبه با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تقریبا هر کشور تحمیل کرده است کل یا نزدیک به کل مطلب محدودیت در غیر ساکن خارجی و به حالت تعلیق در صدور ویزا. بیش از یک دوجین بسته اند فرودگاه برای پروازهای بین المللی.

Yasuyoshi چیبا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارکنان محلی سازمان های غیر دولتی درخشان امید برای جوامع (SHOFCO) نشستن بر روی یک موتور سیکلت در مقابل خود را به تازگی نصب شده دست شویی ایستگاه در کیبرا فقیرنشین نایروبی در روز جمعه.

کارن Mwalo, 34, برنامه ریزی شده بود زناشويی مراسم با شوهرش شناخته شده به عنوان “itara” در مارس 18 که در آن Mwalo خانواده خواهد بازدید حیاط از شوهر و پدر و مادر در غرب کنیا. برخی از اعضای خانواده بودند که از آنجا که دانمارک و هلند.

“ما نمی توانیم پیش رو” گفت: Mwalo که گفت: آنها به تعویق افتاد برنامه های خود را حداقل تا جولای. آن است که “خوب نیست به خطر می اندازند مردم است. شما هرگز نمی دانید. آن را در حال حاضر یک زمین پرورش اینجا.”

برزیل که حداقل 700 موارد تایید شده از رمان coronavirus تا کنون آمریکای لاتین بیشتر است در نظر گرفتن یک رویکرد آرام تر که باعث شده است تا دولت های محلی به عمل می کنند. آغاز روز شنبه, ایالت ریو دو ژانیرو را به طور موثر به مهر و موم خود را از بقیه کشور و شهر ریو را مهر و موم خود را از بقیه دولت است.

“این یک روند دردناک را به دخالت در این راه با مردم زندگی می کند اما لازم است” گفت: Wilson Witzel, فرماندار, Rio de Janeiro دولت است.

ماروین Recinos

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مسافران باقی می ماند سرگردان در فرودگاه بین المللی در سن لوئیس Talpa السالوادور در روز دوشنبه.

در خاورمیانه و اردن و عراق و لبنان و عربستان سعودی متوقف پروازهای بین المللی طی هفته گذشته و مهر و موم شده خود را در مرزهای زمینی. کشورهای دیگر در منطقه را به شدت محدود و پرواز و امارات متحده عربی است که اجازه ورود تنها به تعداد کمی از مردم که در حال شهروندان امارات متحده عربی.

پس در ابتدا تنها محدود کردن سفر از آلوده ترین نقاط جهان — چین هوبئی استان و مناطق در کره جنوبی, ایران و ایتالیا — ژاپن به طور ناگهانی تغییر چرخ دنده ها.

در اوایل این ماه در ژاپن لغو شد 3 میلیون ویزا صادر شده به چین و کره جنوبی برای بازدید کنندگان آن گفت: هر کسی که از این کشورها خواهد بود معرض 14 روز در قرنطینه. روز چهارشنبه نخست وزیر شینزو آبه گفت: مسافران از اروپا و مصر و ایران را به خود قرنطینه به مدت 14 روز و خودداری از استفاده از حمل و نقل عمومی.

Coronavirus باعث می شود تاخت و تاز به بالاترین رده های جهانی

هند دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور است به تدریج مهر و موم شده خود را از جهان به عنوان بحران تشدید کرده است. در روز پنج شنبه آن را تبدیل به بزرگترین کشور اعلام یک هفته ممنوعیت شروع 22 مارس در ورود تمام پروازهای تجاری از خارج از کشور.

برای افرادی مانند روپا Subramanya, 40, دیوار مجازی آینده در سراسر جهان ارائه شده اند زندگی خود را غیر قابل تشخیص است. در دهه گذشته Subramanya و همسرش هر دو از اقتصاددانان را تقسیم وقت خود را بین هند و کانادا, سفر به عقب و جلو حدود چهار بار در سال است. اما زمانی که او اقدام به پرواز از بمبئی به اتاوا در مارس 19, او مواجه می شوند یک پیچ و خم از موانع از جمله دروازه عوامل گفتن او را که او برآورده نمی کانادا محدودیت های جدید در ورود حتی اگر او انجام داد.

بمبئی به طور معمول شلوغ فرودگاه شد “متروک” او گفت:. ایستاده در نزدیکی خالی ترمینال “بود که در یک انسان زنده فیلم,” او گفت:. او از دست رفته او پرواز به کانادا, اما او دوباره سعی خواهد کرد در پایان ماه مارس اگر هند گسترش ممنوعیت آن. “چه کسی می گویند [بان کی مون] است و نه رفتن به آخرین طولانی تر است ؟” او پرسید. “این برای تلفن های موبایل مضحک اما همه چیز که من فکر کردم مضحک است که اتفاق می افتد.”

Divyakant Solanki

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

تنها تعداد کمی از رانندگان سوار بر یک بزرگراه در بمبئی در روز جمعه.

حداکثر Bearak در نایروبی, Kevin Sieff در مکزیکو سیتی, Michael Birnbaum در بروکسل جوانا اسلاتر در دهلی جدید آنا Herrero در کاراکاس ترنس مک کوی در Rio de Janeiro, Simon Denyer در توکیو و لیز حیله گر در بیروت کمک به این گزارش.

به 2 میلیارد نفر از مردم جنوب شرق آسیا می تواند آینده coronavirus نقطه داغ

نقشه گسترش به کروناویروس در آمریکا و سراسر جهان

چرا coronavirus گسترش نمایی و نحوه صاف منحنی’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی