بیشتر از اروپا است و در حال حاضر در مستند. اما می توانید این قوانین اجرا شود?

لودویک مارین خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم فروشگاه شنبه در باز هوا بازار در پاریس به عنوان یک سخت مستند جدا از بازارهای مواد غذایی و مغازه های لازم دیگر رسانه ها است, در اثر, در سراسر فرانسه است.

پاریس — برای بسیاری در فرانسه, جمعه بازار روز. و در بسیاری از بازار در سراسر کشور خاص این جمعه از این قاعده مستثنی بود حتی اگر آن را سه روز به یک دولت-اجرا مستند طراحی شده برای توقف گسترش coronavirus.

در زمانی که اروپایی ها و آمریکایی ها گفته شده به عمل اجتماعی “فاصله” و به باقی می ماند در خانه مردم هنوز هم در خارج از خانه در فرانسه و سراسر اروپا است. آنها خرید در نزدیکی در شلوغ بازار اصطبل در حال اجرا در تعداد زیادی پایین عمومی تفرجگاهها و در برخی موارد خندیدن در دولت مختلف محدودیت های طراحی شده برای نگه داشتن آنها را امن.

طی هفته گذشته تعدادی از دولت های اروپایی خواسته اند که شهروندان خود را به کروناویروس به طور جدی با تحمیل محدودیت های سفت و سخت در جنبش خارج از خانه. حال سؤال این است که دولت چگونه می تواند در واقع اجرای این قوانین با بسیاری از مردم به ظاهر حاضر به شکستن آنها.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

های مختلف دولت های اروپایی را ابداع مختلف پاسخ به این سوال با هیچ راه حل ثابت می شود کاملا موثر است.

ایتالیا — با مرگ و میر بیشتر ناشی از covid-19 از هر نقطه در جهان از جمله حداقل 793 پس از جمعه — شده است و تلاش برای اجرای آن مستند با پلیس چک و در حال حاضر به نام در نیروهای نظامی در دو منطقه: کامپانیا و سیسیل. روز جمعه ایتالیا به وزارت کشور گزارش داد که آن را هنوز هم به استناد یک رکورد مجموع 9,600 مردم در روز پنج شنبه برای نقض شرایط استفاده از lockdown.

پلیس اسپانیا اضافه شده اضافی گشت و سیلی جریمه بر مردم نادیده گرفتن سفارشات برای بیشتر ماندن در خانه. “زمان آمده است را به اجرا به طور کامل به دولت هشدار” گفت: بیانیه ای جمعه از اسپانیا وزارت کشور.

مستند قوانین به نظر می رسد به معنی کمتر در فرانسه که در آن دولت متکی بر جریمه به اجرای آن شرایط است. اما تهدید 135 یورو (160 دلار) جریمه جلوگیری نمی کند پلیس فرانسه از نیاز به توقف 70,000 مردم و fining 4,095 در 24 ساعت اول از مستند با توجه به اظهارات وزیر کشور فرانسه کریستف Castaner. او را به نام کسانی که نادیده گرفته دولت با قوانین “imbeciles.”

به عنوان آنها در تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین خود را دوست دولت باید بیشتر به اعمال اقدامات سختگیرانه تر. اما هنوز معلوم نیست که آیا شهروندان را به پاسخ بیشتر محدودیت ها یا.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز coronavirus]

در فرانسه که در آن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد یک مستند در سراسر کشور آغاز شده است که روز سه شنبه در ظهر یک extendible دوره 15 روز است که در طی آن تنها ضروری کسب و کار بودند به باز باقی می ماند — مقامات محلی شروع به گرفتن امور به دست خود.

روز جمعه مسیحی Estrosi شهردار خوب در فرانسه در ساحل مدیترانه بسته شهر معروف Promenade des Anglais های دیدنی آب نما, گردشگاه و مسیر در حال اجرا که در آن جمعیت زیادی از مردم جمع آوری شد خود را به انجام ورزش روزانه در گروه هایی که هنوز هم می تواند تسهیل انتقال coronavirus. Estrosi نیز تحمیل 8 p. m. منع رفت و آمد در تمام ساکنان شهر است.

“از 8 p. m. هنگامی که مغازه ها و داروخانه ها بسته شده و هیچ کس هیچ دلیلی برای بیرون رفتن گفت:” فرانسه Journal du Dimanche روزنامه. “بنابراین ما نمی رویم به جز کارکنان به طور خاص مجاز توسط این فرمان — پزشکی کارکنان و یا کسانی که خانه بازدیدکننده داشته است به مردم آسیب پذیر است.”

اریک Gaillard

ایسنا

افسران پلیس صحبت با یک مرد جمعه در Promenade des Anglais در نیس, فرانسه.

لودویک مارین

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دو نفر ورزش جمعه در Champs de Mars پارک در نزدیکی برج ایفل در پاریس.

مشابه اقدامات صورت گرفته در پاریس که در آن شهردار Anne Hidalgo و رئیس پلیس Didier Lallement خود را ابراز غضب است که مردم به سادگی گوش دادن به دولت سفارشات. “برخی از مناطق پایتخت باقی می ماند بیش از حد آباد توسط واکر و جاگر” آنها نوشت: در بیانیه مشترک روز شنبه با اشاره به ویژه در بانک ها از رودخانه سن the Champ de Mars پارک برج ایفل و Invalides, گردشگاه.

پلیس اساسا ممنوع در حال اجرا و ورزش همراه بانک ها از سن روز جمعه و فرانسه از وزارت ورزش نیز روشن است که یک بار پیاده روی روزانه و یا اجرا می شود “برای کشش پاها” باید مختصر و باید اتفاق می افتد در مجاورت خانه آدرس. “شما را مجبور به انتخاب بین خرید رفتن و رفتن برای اجرا ،

[این شبیه سازی نشان می دهد که چگونه برای صاف coronavirus منحنی رشد]

اما معناداری وجود دارد و نقاط ضعف در اجرای این قانون. فرانسه نیاز به تمام کسانی که به ترک خانه های خود برای حمل یک دولت-صدور “گواهی” فرم صدور گواهینامه ماهیت اساسی خود را روزانه بازدید خارج است. اما اشکال هیچ وقت-مهر و افسران پلیس که بخواهید به دیدن آنها هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از زمان یک فرد بوده است و یا تا چه حد او و یا او ممکن است سرگردان اند.

پل Zinken

dpa/AP

پلیس ایستاده شنبه در مقابل دروازه براندنبورگ در برلین.

آلمان در عین حال تهدید کرده است که به تحمیل اجباری منع رفت و آمد اگر مردم را اجتماعی فاصله به طور جدی پس از شلوغ پارک در طول بهار و آفتاب در هفته گذشته.

مقامات بهداشتی در حال حاضر با استفاده از ناشناس همراه دیتا برای پیگیری اینکه آیا اقدامات لازم برای جلوگیری از تجمع مردم در حال کار و گفته اند این آخر هفته خواهد بود یک کلید آزمون. پیش بینی کاهش دما نیز ممکن است کمک به مردم را تشویق به ماندن در خانه.

با 16 ایالت فدرال که هر یک از آنها سلامت خود مقامات فاصله اقدامات شده اند ناهموار در سراسر کشور — اما همه توافق کرده اند که به کافه ها و کاباره ها غیر ضروری مغازه ها و رستوران ها نیز در شب بسته.

[نقشه برداری گسترش کروناویروس در آمریکا و در سراسر جهان]

برخی از اجتماعی فاصله اقدامات شده اند سخت تر برای به اجرا درآوردن از دیگران با ممنوعیت زمین های بازی کودکان دریافت خاص مقاومت مواجه.

نوار قرمز در اطراف زمین های بازی در برلین تخریب شد هفته گذشته و برخی از آنها با خانواده ها حتی پس از محدودیت آمد به محل. روز جمعه رسانه های آلمان گزارش داد که مقامات محلی در یک شهر در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع بدترین آمار دولت آلمان در حال شروع به برچیدن مجموعه نوسان و نیمکت پس از دستور به ترک زمین بازی نادیده گرفته شد.

“زمین های بازی در منطقه شهر هنوز کامل” دورستن شهردار Tobias Stockhoff به نقل از به نقل از روزنامه Bild آلمان. “ما امروز تصمیم به از بین بردن آنچه که می توان از میان بردند. ما در حال ارسال یک سیگنال روشن است.”

هانا مک کی

ایسنا

مردم در میخانه پس از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کافه ها و بارها و رستوران ها در سراسر کشور خواهد دید شب جمعه.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون جمعه اعلام کرد بسته شدن همه میخانه ها, رستوران ها, میله, ورزشگاه ها و کاباره ها شروع شنبه. در اطلاعیه خود او نیز به دادگاه تجدید نظر به کسانی که با توجه به بیرون رفتن برای آخرین بار قبل از بسته شدن در آمد به اثر.

“لطفا” جانسون گفت. “شما ممکن است فکر می کنم شما شکست ناپذیر هستند اما هیچ تضمینی وجود ندارد شما علائم خفیف و شما هنوز هم می تواند حامل این بیماری و انتقال آن به دیگران است.”

بسیاری از گوش دادن به توصیه های خود را, اما بسیاری از نیست. حتی پس از سفارش به نزدیک بارها در سراسر انگلستان بودند پر مصرف کنندگان در آخرین دور در شب جمعه.

پلیس متروپولیتن لندن و constabularies در سراسر انگلیس در حال آماده به کار, آماده به اجرای نزدیک به پایین منظور اگر لازم, مقامات گفت.

بارها در کرن و دوان شد به دور آبجو جمعه شب پس از جانسون دستور داد که موسسات توقیف.

مایک نیوتون کنترل اتاق سرپرست برای پلیس محلی گفت: DevonLive اخبار سایت: “امشب برای رفتن به یکی از دو راه. متاسفانه آن بوده است ابلهانه مشغول است.”

استفانو Pitrelli در رم Loveday موریس در برلین و ویلیام غرفه در لندن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

خواهد شد که ایالات متحده به دنبال تهمت یا دکتر ؟

اطلاعاتی ایالات متحده گزارش پیش بینی همه گیر در اوایل ژانویه

نقشه گسترش coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>