MTV و Comedy Central مکث به افتخار جورج فلوید, اما هالیوود همچنان در حاشیه

قطعه یک بخش ادای احترام یک-بخش تصویری هنر افتخار جورج فلوید, مینه سوتا مردی که در دست پلیس و ملی موج Black Lives Matter تظاهرات مرگ او پرش-آغاز شده است. آن را به طول انجامید همان مقدار از زمان 8 دقیقه و 46 ثانیه — که افسر پلیس درک چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن. ده ViacomCBS کانال های کابل از جمله Comedy Central, MTV و CMT انجام این پیام.

در عین حال بسیاری از کسانی که نظارت بر هالیوود ابتکارات در مسابقه می گویند این رویداد ایستاده بود دقیقا به این خاطر که چند سرگرمی دیگر برندها انجام شد هر چیزی مانند آن. ترین فیلم و تلویزیون شرکت ها و همچنین به عنوان ستاره که تا کنون انجام می شود کمی بیشتر از پیشنهاد های اجتماعی-رسانه, پیام, پشتیبانی, خودداری از ساخت هر گونه برنامه نویسی یا دلار تعهدات به مسائل نژادی و بی عدالتی در پی تظاهرات.

“واضح است که بازیکنان بزرگ در هالیوود آیا آنها شرکت های بزرگ و یا بخش های از شرکت های بزرگ نیاز به نگاه خود را در آینه در حال حاضر و از خود می پرسند در مورد درجه که آنها بخشی از مشکل و یا بخشی از راه حل” گفت: Darnell, شکار مدیر دانشگاه UCLA رالف J. Bunche مرکز آمریکایی مطالعات و نیروی عمده گزارش سالانه تنوع در هالیوود است. جدید ترین نسخه از این گزارش به این نتیجه رسیدند که در حالی که مردم از رنگ را تا 40 درصد از آنها فقط 27.6 درصد از فیلم منجر می شود و 15 درصد از کارگردانان فیلم سال گذشته است.

در مقابل به نظر می رسد در حال ظهور بین صنعت موسیقی و هالیوود وقتی که می آید به گرفتن ابتکار عمل کردن تظاهرات.

صنعت موسیقی است که خواستار یک “خاموشی” سه شنبه که در آن بسیاری از برچسب رکورد تولید کنندگان و هنرمندان خواهد مکث کار در یک گرند اگر تا حدودی مبهم حرکت. و برخی از موسیقی جهان بزرگترین ستاره از جمله Ariana Grande به نظر می رسد در تظاهرات.

در حالی که انتخاب بازیگران مانند Michael B. Jordan و تیموتی Chalamet نیز به خیابان آمدند و بسیاری از فیلم های دنیا بهترین و شناخته شده با نام تا کنون باقی ماند. هر چند برخی از سازمان ها و کوچکتر هالیوود شرکت امضا کرده اند به موسیقی, مکث, که از شنبه شب تنها ViacomCBS شد پیوستن به میان عمده استودیوهای هالیوود.

“چه نقش هالیوود در گردش تصویر از خشونت و تهدید thuggish سیاه نر پرسید:” تاد بوید استاد از نژاد و فرهنگ عامه در دانشگاه جنوب کالیفرنیا که به شرح زیر هالیوود از نزدیک. “در طول تاریخ چه تصویر فیلم آمریکایی صنعت قرار داده است ؟ هالیوود نیست بی گناه در بسیاری از آنچه که در آمدن. من فکر می کنم که چرا این مسئولیت نه تنها به اظهارات اما برای شرکت در یک تعهد دراز مدت برای پایان دادن به گردش تصاویری که سوخت این برداشت.

“هنگامی که شما ببینید مردم اختصاص پول و اعتبار و سپس شما می توانید به بحث در مورد پیشرفت,” او اضافه شده اشاره کرد یکی دیگر از منطقه که در آن او می خواهم برای دیدن ابتکار.

ViacomCBS گاهی اوقات گرفته شده سرب در راه های دیگر. در دوشنبه, Comedy Central شخصیت Trevor Noah منتشر 18 دقیقه ویدئو با تشریح سیستماتیک بی عدالتی و محرومیت از آمریکایی های آفریقایی تبار که منجر به ناآرامی.

اما حتی در شرکت CBS تلاش بودند محدود به یک بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در آن نوشته شده حساب های رسانه های اجتماعی. شبکه امواج رادیو و تلویزیون رفت و با آن برنامه نویسی عادی در زمان نخست در روز دوشنبه. من هم سه نفر دیگر از شبکه های پخش.

“من نمی توانم نفس بکشم” ادای احترام — آن را نیز پخش برترین خالص, پاپ, VH1, تلویزیون, زمین و لوگو شرط و CBS Sports — آمد و به عنوان یک نتیجه از کریس مک کارتی رئیس جمهور از شرکت سرگرمی و گروه جوانان, که گفت که او احساس نیاز به یک بیانیه بزرگتر برای مبارزه با نفرت.

“در حالی که من یک فرد از رنگ و هرگز نمی تواند به طور کامل درک این تجربه من جرم نژادپرستی نظاممند و می خواهید را به ایستادگی در کنار هم با جوامع ما از رنگ صدمه دیده و درد” او نوشت: در یک یادداشت به کارکنان. “همه ما باید انجام بخشی از ما — تبعیض علیه یک از ما تبعیض علیه همه ما است.”

مک کارتی دارای سابقه فشار از درون: او همچنین هماهنگ رفتن-dark کمپین در پی تیراندازی در Marjory Stoneman, Douglas, دبیرستان, در, پارک, Fla., و shepherded یک تنوع بیشتر فکر برنامه نویسی فهرستی به طور سنتی در نان سفید CMT.

بوید گفت: در حالی که حرکت مورد استقبال مدیران مانند مک کارتی نیاز به فکر کردن در مورد تغییر به بیش از فقط یک ماده از یک مکان خوب است اما مسئولیت مالی.

“چقدر پول ViacomCBS ساخته فرهنگ سیاه و سفید? و چه مقدار از آن باید به آنها داده شود ؟ ” او گفت:. “این فقط در مورد اینکه خیرخواه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>