فقط یک مشکل وجود دارد: هر کس متنفر است که شخصیت.

Maister برتر Mr. Game & Watch بازیکن در جهان است و تنها بازی و ساعت اصلی برای به رخ کشیدن نتایج عمده در درجه اول با شخصیت. این عنوان با سهم عادلانه خود را از travails. چه Maister دریافت کرده است و در بازگشت برای بهترین بودن بازی و ساعت در جهان است که تمسخر از همسالان خود به ظاهر بی پایان جریان آنلاین نفرت و مشکلات تامین اسپانسر.

در نگاه اول آقای Game & Watch نظر می رسد ممکن است کنجکاو هدف خشم. او شبیه یک چمباتمه زدن چوب شکل بیشتر است و یک ادای احترام به برخی از نینتندو اولین منتشر شده در: یک سری از 59 کنسول دستی هر از قبل لود شده با یک تک بازی است. بازی و ساعت برای تلفن های موبایل مانند یک مودم و بوت شدن خود انیمیشن حرکت در یک نرخ فریم پایین; او مات سیاه و سفید تشکیل می گذارد تخت در برابر سر و صدا را lusciously دقیق پس زمینه. او یک دو بعدی ناهنجاری در سر و صدا رنگارنگ فهرستی از دقیقا رندر کاراکتر است.

است که می گویند که بازی و تماشای فاقد شخصیت ، حرکت خود را عمدتا اغراق آمیز pantomimes از وظایف روزانه و یا سخت کار: یکی از حملات خود را می بیند او را پرتاب بیکن در دشمن خود را; در دیگر او flips یک کوره تحت حریف. این کمدی بزن و بکوب. تماشای او در مبارزه با یکی دیگر از شخصیت است که تقریبا مانند تماشای یک 8 بیتی “Three Stooges” معمول است.

این دقیقا همان است که شخصیت منحصر به فرد که درو Maister به شخصیت در وهله اول. “وقتی که من بچه بودم با خودم فکر کردم “من این شخصیت هیچ چهره'” Maister می گوید. “او هیچ صدا یا. آن را فقط بوق boop و آن. … من فکر می کردم که سرد بود.”

در سر و صدا 4, Maister بود معمولا دیده می شود به عنوان یک لایه قهرمان سرسخت جنگجو که ارادت به شخصیت او فقط ساخته شده برای گاه به گاه لحظات هیجان انگیز باید در این مسابقات براکت ستاره چین. اما در سوپر سر و صدا وارنر نهایی, آخرین علاوه بر سر و صدا حق رای دادن او را یک تهدید مشروع در تمام سطوح به مهارت و واکنش جامعه نمی تواند متفاوت تر.

بررسی توییتر هنگامی که Maister باعث بالا 8 نهایی براکت سر و صدا مسابقات (آن را مکرر این روزها). به عنوان به زودی به عنوان او را در جریان این جدول زمانی سیل با شکایت در مورد Game & Watch و چگونه Maister نقش بازی. برخی ادعا می کنند که او را “انجام” توسط شخصیت خود را — و آن ناکامی نیست و تنها بیان بیچهره ترول اینترنت.

فراتر از این نشست دعوتی مسابقات شناخته شده است برای ترکیب خلاق skits به عنوان بخشی از سرگرمی. در تازه ترین رویداد سر و صدا نهایی اجلاس 2 pro بازیکنان قلاب شد تا به یک دروغ سنج ماشین و پرسید که آیا Maister سزاوار بود در این مسابقات است. برخی مانند eUnited را عزرا “Samsora” موریس رتبه دوم را در جهان و شناخته شده برای خود را احشایی نفرت از بازی و تماشای صراحت پاسخ داد: “نه” به این سوال. پاندا جهانی اریک “ESAM” لیو سر و صدا جانباز در حال حاضر در رتبه 13 در جهان تنظیم کردن زنگ هشدار زمانی که او پاسخ مثبت است.

آشکارسازهای دروغ نیست ادم. اما که چنین skit بود و حتی در نظر گرفته شده است که اتصالات محک چگونه بحث Maister بازی است که حتی در میان نهایی این کرم محصول. Maister ثابت کرده است که مهارت های خود را — او قرار داده شده چهارم در سر و صدا نهایی اجلاس 2 و به تازگی بسته Samsora به طور کامل در اول به 10 showmatch. بنابراین آنچه در آن است در مورد بازی و ساعت است که مجموعه بازیکنان در لبه ؟

هر سر و صدا شخصیت دارای مجموعه ای از بیش از 30 حملات معمولا کشیده از بازی اصلی خود را. هنگامی که در ترکیب با شخصیت’ ویژگی های دیگر مانند سرعت و وزن و اندازه آنها تعریف هر یک از شخصیت دعوا و تعامل با مخالفان خود را.

به طور کلی بازی و تماشای شکایت برجسته دو حوزه از خود moveset: خود را ویژه و سریع سر و صدا حملات. بازی و تماشا به ویژه که او در آن چشمه به سمت بالا کردن ترامپلاین را پوشش می دهد یک منطقه گسترده ای در اطراف او. هنگامی که استفاده می شود در حالی که محافظ آن را مجازات و حتی دقیقهای misspaced حملات و خسته کننده و مخالفان را به هیچ پایان.

علاوه بر این بازی و پخش غیر منتظره ای کم پایان تاخیر در سر و صدا حملات قدرتمند حرکت می کند که نیاز به یک دوره بهبود و یا استراحت به عنوان یک تجارت ، با یک استراحت کوتاه دوره Maister رایگان است برای استفاده از برخی از قدرتمند ترین حملات در کمی به هیچ خطر بسیار زیاد نتیجه نهایی یک تاکتیک است که rankles بسیاری از تماشاچیان و به نظر می رسد “spammy.”

برای Maister بخشی از شکایات در مورد بازی و تماشای زحمت او را.

“من واقعا نمی مراقبت بیش از حد در مورد بازی و تماشای نفرت خود را,” او می گوید. یک اسکرول از طریق توییت قدیمی نشان می دهد یک حس سالم از طنز در این موضوع چیزی است که او نسبت به درس های زندگی از پدر و مادر خود را. و برای همه نفرت نسبت به شخصیت او حتی Maister اذعان می کند بازی و تماشای آزار دهنده است.

“من شروع به استفاده از او به دلیل یک ترول شخصیت” Maister می گوید. “من می توانم درک چرا آنها احساس ناراحت یا آنها احساس بد در هنگام از دست دادن در برابر او. چون من می دانم او آزار دهنده است و من می دانم که او بسیاری از مسائل که p—es مردم است.”

چه ناراحت Maister است که نفرت است که به سمت کارگردانی او به عنوان یک فرد. “من احساس می کنم مردم نمی دانند که چگونه برای جدا کردن نفرت یک شخصیت از نفرت یک بازیکن,” او می گوید. مقدار زیادی از کلسیم آنلاین اهداف Maister به طور مستقیم — و هنگامی که او آن را می بیند او هم پاسخ نمی دهد.

“من احساس می کنم برای من سخت تر است به پرداخت توجه به آنها به خاطر من به این همه” او می گوید. “من فقط استفاده نمی شود و در عین حال به همه این نفرت است.”

هر نرم افزار چهره ازدحام آنلاین مخالفان. اما برای Maister این نفرت بیش از یک دلخوری — او نگران آن ممکن است صدمه زدن به شانس خود را به بازی سر و صدا تمام وقت.

در حالی که Maister بود که قبلا امضا شده به دو سازمان هرگز Esports و انهواک Esports آنها گریه به دور از ردیف یکی از حامیان رقبای خود (انهواک بود فقط خود دانشگاه esports بخش). در حال حاضر Maister باقی می ماند تنها عامل رایگان در نهایی بالا 10 یک واقعیت است که بسیار او را به هیچ پایان.

“من می خواهم به اسپانسر شده از طرف یک سازمان بزرگ و نشان دادن آنها در خارج وجود دارد در مرحله بزرگ به پوشیدن پیراهن — همیشه رویای بزرگ من بوده است,” او می گوید. “و در حال حاضر که من خیلی به آن, من, مانند, ‘چرا ؟ چرا ؟ من آن را دریافت نمی.'”

پاسخ ممکن است سخت به نظر می آیند اما به نظر می رسد آشکار است. Game & Watch اتحاد رو Maister به بالا. او دارای بزرگترین جهش در رتبه بندی تا کنون ثبت شده در سر و صدا بوده و یک جریان سالم با 350 مشترکین و بیش از 20 ، 000 پیروان توییتر. آخر هفته گذشته او قرار می گیرد پنجم در پیدایش 7 یکی از معتبر ترین مسابقات. اما بازی و ساعت نیز ممکن است آنچه را به نگه داشتن او را از بزرگترین آرمان.

“من نفرت را به آن می گویند. … احساس می کنم مثل شاید حامیان آن نگاه کنید و ببینید من به عنوان یک تصویر بد برای سر و صدا صحنه” Maister می گوید از ادامه جستجو برای یک تیم است. “آنها مانند,” اوه, آره خب… او خوب است و همه, اما او به نظر می رسد برای به دست آوردن بسیاری از آنها بدم میاید بنابراین ما نمی خواهیم نفرت به بخشی از سازمان ما است.'”

بدون یک حامی برای کمک به او از نظر مالی فشار که Maister در حال حاضر احساس می کند به خوبی انجام دهد و در مسابقات و گرفتن جایزه و پول است که تنها تقویت شده.

“آن نبوده است خوب در همه,” او می گوید: او معمولا خوشگذران تن تیره. “هر مسابقات من بازی از هم اکنون بسیار استرس زا باشد. پولی که من از جریان چیزی است که من رو زنده نگه در حال حاضر.”

وجود دارد دلیلی برای امید ، حتی کسانی که جوانب مثبت که در اصل انتقاد Maister باید پس از رشد به احترام او. Maister حتی دوست Samsora که به تازگی تأیید کرد که اگر او متنفر بازی و تماشای او فکر می کند Maister است که “لرز و خنده دار است.” اخیر خود جریان با هم یک شوخی Samsora تنفر برای بازی و تماشا. Maister مهارت است که به رسمیت شناخته شده نیز هست; پس Maister پیدایش اجرا گونزالو “صفر” باریوس به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان بزرگترین سر و صدا 4 بازیکن تمام دوران توییتی تحسین خود را از بازی و تماشای اصلی, به tweeting, “هنگامی که تجزیه و تحلیل خود روش بازی است که در واقع بسیار هوشمند است.”

رفتن به جلو Maister متعهد به تمرکز بر خوب. “البته من می دانم که بیشتر هواداران از haters,” Maister می گوید. “من افتخار می کنم در مورد که در واقع. … من در واقع شروع به توجه به متنفر مگر اینکه آن را چیزی بیش از حد شخصی. آن را فقط سمی و آن را خوب است برای من.”

Maister نشان داده شده است او یک نیروی محسوب می شود حتی بدون بازی و تماشا: در یک سر و صدا نهایی اجلاس جانبی رویداد بینندگان و مفسران به طور یکسان شد و شگفت زده قدرت خود را در بازی با شخصیت های دیگر مانند Pichu و بذله گو. پس چرا توقف بازی Game & Watch ؟

“چون من عاشق او می گوید:” Maister. “من دوست دارم همه چیز در مورد او.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im