سینما باز باقی می ماند با وجود coronavirus نگرانی. اما آنها واقعا عجیب و غریب را ببینید.

آن را ایمن می گویند هر چند آن هرگز از طریق یک بیماری همه گیر.

در شب پنجشنبه تنها چند ساعت پس از دیزنی لند و برادوی خود را اعلام کرد تعطیلی با توجه به گسترش رمان coronavirus روستای شرق آماده بود و باز برای کسب و کار اگر از شدت وحشت زده و عصبی نوع است.

چندین دانشجویان جمع آوری شده در لابی هش که خیالی پادکست ایده های. یک زن و شوهر مسن بود در بلیط پنجره مربوط به خود را در خرید یک برنامه وفاداری برخی از پیچیدگی بوروکراتیک. طبقه پایین توسط بانک اصلی از تئاتر ترافیک پراکنده تشکیل شده از هاردی روح تنها است.

“من قصد ندارم به اجازه یک ویروس من متوقف شود. من در ‘معرض خطر’ اما چه می توانم انجام دهم ؟ ” گفت: ریک Dane, 69. “من می خواهم به نگه داشتن رفتن و لذت بردن از زندگی.” دیرین پزشک مرد آمده بود با همسر و فرزند خود را به دیدن “طبیعت انسان” یک فیلم مستند جدید در مورد ژن-ویرایش روش CRISPR و مرد قدرتمند توانایی استاد طبیعت است. او به نظر می رسید کمی خوشحال با طنز.

این روستا در شرق ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه در پیش روست که آمریکایی ها شروع سفر از طریق بیابان از coronavirus عدم قطعیت است. با یک کشور خاموش کردن آن در مقیاس بزرگ سرگرمی و ماشین آلات سینما باقی می ماند میان تنها holdouts محل مردم هنوز هم می تواند فرار برای به اشتراک گذاشتن یک تجربه مشترک و یا حداقل خود یادآوری است که انسان وجود داشته باشد خارج از توییتر.

AMC و ریگال این کشور در دو تا از بزرگترین زنجیره های باز باقی می ماند حداقل در بسیاری از ایالت ها اگر با کاهش ظرفیت به جای دولت مورد نیاز است. همچنین فروش بلیط های در حال کوچکتر لباس مانند خواندن بین المللی شل کنسرسیوم منطقه ای تئاتر که به روستای شرق تعلق دارد. صنعت و تجارت گروه, انجمن ملی تئاتر صاحبان گفته اعضای آن قصد مطابق با محلی و ایالتی حکم اما بسیاری از باز باقی خواهد ماند. سخنگوی کاهش یافته است به نظر یکشنبه.

مردم را تبدیل به فیلم در این آخر هفته اما در به طور چشمگیری کاهش می یابد اعداد. کلی جعبه کار می رود که در فقط در حدود 55 میلیون دلار کمتر از نیمی از همان آخر هفته از یک سال پیش. از پیکسار فیلم انیمیشن “بعد” در مورد دو برادران جن دنبال به صرف یک روز آخر با پدر خود برنده دفتر جعبه را با یک لاشی $10.5 میلیون پایین 73 درصد نسبت به آخر هفته گذشته. اکثر مشابه منتشر شده اند از لحاظ تاریخی کاهش یافته است و بین 45 تا 60 درصد است.

تئاتر صاحبان در حال شمارش را بر ادامه حضور و غیاب از “بعد” مخاطبان یا دیگران مانند ریک Dane. اما او ممکن است بیشتر استثنا از قاعده است. گذشته جمعی تروماها (در نیویورک روز پس از 9/11 به ذهن می آیند) را دیدم تشویق به نگاهی به خیابان ها برای ناهار خوردن به moviego به فروشگاه به “رفتن با زندگی خود را.” هدایت در اینجا مقدمه ای برای فاجعه به جای در پس مخالف است. اقامت در قرنطینه خرید مواد غذایی کنسرو شده به نوبه خود در سی ان ان.

که واقعیت آشکار بود در روستای شرق. در یک سالن نمایش فیلم, تریلر, بازی های برگزار شده پیش از “سنت فرانسیس.” این فیلم یک فیلم مستقل در مورد درهم و برهم 34 ساله که در می یابد تکه ای از انسانیت در بعید است یک پرستار بچه. به غیر از وفاداری-برنامه زن و شوهر هیچ کدام احساس را متقاعد توسط این قضیه به نوبه خود تا.

درست قبل از جاذبه های اصلی شروع یک مرد حدود 75 راه می رفت در برگزاری زیادی کیسه خرید. به عنوان فرار از واقعیات, “سنت فرانسیس” به نظر می رسید یک انتخاب عجیب و غریب; به عنوان جمعیتی بازتاب آن نامتجانس. چرا او آمده بود ؟

“من فقط انتخاب این به خاطر آن بود که آخرین بار گفت:” مرد که به نام او به عنوان فردریک. او تا به حال واقعا در خلق و خوی برای دیدن یک فیلم در همه. “اما آنها لغو اپرای من تا به حال بلیط, به,” او گفت:, “و این بچه ها باز شد.”

باز با این حال همیشه نمی برابر دعوت. به طور معمول یک محل بسیار قدیمی جهان درخواست روستای شرق تبدیل شده بود ناخواسته خانه وحشت. برای تماشای یک فیلم وجود دارد به خود برخواهد داشت یک سری از عصبی interrogatives. زن و شوهر مسن سرفه و آنها coronavirus? احساس سرفه اشک در خود قفسه سینه ؛ زن و شوهر مسن بود با توجه coronavirus? سوالات قرار داده مرضی پیچ و تاب و در پنجره راهرو هواپیما دوگانگی — آیا شما به جای ناراحت شود و یا ناراحتی دیگران ؟

در تعدادی از صندلی های تئاتر در ضمن نشسته زیادی پودر سفید splotches, تمیز کردن دوز به معنای اطمینان. “من فکر می کنم آن را سفید ؟” یک کارگر توضیح داد unreassuringly.

در یکی دیگر از تئاتر بریتانیا dramedy بازی به عنوان یک حامی خندید با صدای بلند. ناکجاآباد می تواند شبیه به این — نه براد پیت دفع حملات زامبی در آپارتمان پشت بام اما یکی مقصور در نزدیکی خالی سینما در یک زمان.

جعبه که سازمان ملل متحد دروغ داور جمعی تمایل به ترک خانه ممکن است بگویید این داستان. این آخر هفته در حال حاضر به 22 سال کم- پایین تر حتی از اولین تعطیلات آخر هفته پس از 9/11. “با در سراسر جهان coronavirus اپیدمی … همه عناوین دیده می شود بزرگتر از حد انتظار قطره های” دیزنی در بیانیه ای گفت: صبح روز یکشنبه به عنوان آن را تضعیف اعداد.

آنها می تواند به سقوط بیشتر به استودیو خود را بکشید منتشر شده است. “یک مکان آرام بخش دوم” و “مولان” دو پیش بینی ترین فیلم از ماه مارس در تقویم با فرود مقصد ناشناخته است. در زمان رای استودیو قلاب, تئاتر می تواند به کاهش فهرستی از کاهش استعداد یک نوع سینمایی, New York Jets. تئاتر صاحبان ممکن است می گویند آنها برای کسب و کار باز است اما مشخص نیست که مصرف کنندگان می خواهند به آنها بدهد ایشان.

در پیاده رو در خارج از روستا در شرق دیجیتال کیوسک دیدم یک پیام از امید, قدرتمند عهد به نیویورک و توانایی انسان برای غلبه بر اصل ارائه شده توسط فریدا کالو. این سخت است به این باور در این شهرستان ساخته شده توسط انسان به نظر می رسد مانند سحر و جادو” آن گفت: اعتقاد این هنرمند مکزیکی.

سپس کیوسک دیدم طریق به پیام بعدی.

“Coronavirus پیشگیری نکته: اگر قطار بیش از حد شلوغ صبر کنید برای یک بعدی.”

وجود دارد شاید امید آنلاین ؟ فیلم و تلویزیون می تواند به تماشای در یک نوع از غم تنهایی, اما آنها حداقل می تواند توان به راحتی تماشا.

نزدیک محرم پیشنهاد “تاج.” اما نمی کند که از ویژگی های جنگ و مرگ ؟ لارا Chwat یک وکیل از وودمیر, n. y., پیامک موقع انتخاب حسن نیت ارائه میدهد از شوهرش جرمی — “الكلاب” یک جرم و جنایت-درام حدود سال 2010. در آن شخصیت های اصلی الکلی نقاهت و جنایی هستند که در مواجهه با واقعیت وحشتناک در حالی که به سختی نگه داشتن زندگی خود را با هم.

شاید چیزی بیشتر شاد بود به نام برای.

برخی امیدوار روح در توییتر در اینجا برای کمک به. “تلویزیون/فیلم که به شما کمک کند قرار داده وجودی وحشت در خلیج!” خواندن یک لیست توسط Cailin لوری سابق موسیقی-تولید کننده ویدئو. پادزهر مناسب به نظر می رسید با بسیاری از نور و امید و پر از فیلم را انتخاب کنید.

لوری لیست موجود اطمینان 143 انتخاب از “10 Things I Hate About You” به “you’ve Got Mail.” پس از همه, که بهتر از تام هنکس آمریکایی راحتی مواد غذایی در قالب انسان است برای منحرف کردن اذهان از تاریکی. جز او را ندارد coronavirus?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>