اپل می گوید که بیشتر این پول بودن “تسهیل” توسط فروشگاه برنامه خود را نه از طریق این شرکت آن را به عنوان پرده برداری از تحقیقات جدید به مقیاس اقتصاد دیجیتال.

فروشگاه نرم افزار و کمک به تسهیل برخی از $519 میلیارد دلار در بیلینگز و فروش در سال گذشته تجزیه و تحلیل جدید نشان داد.

بسیاری از این پول ها نمی تواند از طریق فروشگاه App خرید و یا در برنامه پرداخت آن گفت: اما نه به سادگی با تکیه بر نرم افزار برای اپل سیستم عامل را به کالا و خدمات در دسترس است.

در آن اطلاعیه در مورد فروشگاه App در گذشته اپل با تمرکز در درجه اول در مقدار زیادی از پول آن را پرداخت کرده است به توسعه دهندگان به طور مستقیم از طریق فروش نرم افزار و در برنامه خریدهای بر روی آن سیستم عامل است. اما گزارش جدید تلاش برای برجسته تر تاثیر بر اقتصاد است که خود را دیجیتال فروشگاه با دادن یک حساب چگونه بسیاری از فروش “تسهیل” از طریق این برنامه ها به طور گسترده تر.

جدید اعلام می آید در میان سوالات این مقیاس از فروشگاه برنامه های اجرا شده توسط اپل و گوگل و شرکت های دیگر. هفته گذشته Axios گزارش داد که آمریکا ضد تراست محققان پرسید که آیا اپل مدیر اجرایی تیم کوک را به شهادت به عنوان بخشی از یک پروب به رقابت در میان شرکت های فن آوری.

اپل و آقای کوک بارها و بارها گفت که آنها خوش آمدید موشکافی فروشگاه App است که با افزایش سوال که آیا این ارائه می دهد یک بازی عادلانه زمینه به برنامه ها و شرکت هایی که با تکیه بر آن برای رسیدن به مشتریان است.

برخی از شرکت ها استدلال کرده اند که آنها ناعادلانه درمان در فروشگاه App که در آن هر گونه پرداخت شده مشمول 30 درصد برش از سیب. که منجر شده برخی از بزرگترین شرکت های به انتخاب کردن از ارائه در برنامه خریدهای به طور کامل با Netflix و آمازون برنامه های هدایت مشتریان خود را به وب سایت خود را اگر آنها می خواهند برای به اشتراک و یا خرید مثلا.

اپل تحقیقات جدید نشان داد که چنین خرید – کسانی که ساخته شده در خارج از App Store سیستم اما آن تسهیل شد توسط برنامه های دانلود شده از درون آن ساخته شده تا اکثریت قریب به اتفاق از فروش است که “تسهیل” در فروشگاه App.

بیش از 85 درصد از $519 میلیارد و در مجموع با بهرهگیری از فروشگاه App می رود به طور کامل به توسعه دهندگان شخص ثالث و کسب و کار آن گفت.

آن را اشاره به نمونه هایی از جمله شرکت هایی که فروش فیزیکی محصولات و خدمات است که هم نشان دهنده بزرگترین سهم از کل در $413 میلیارد.

کسانی که شامل مغازه های خرده فروشی مانند ASOS یا Etsy که برنامه های است که اجازه می دهد مشتریان به خرید لباس از طریق اینترنت و ساخته شده $268 میلیارد دلار از کل. انواع دیگر تجارت برنامه های ساخته شده تا بقیه کسانی که کالاهای فیزیکی و خدمات مانند حمل و نقل, برنامه, سوار-نقطه برنامه های مانند Uber و Lyft و تحویل مواد غذایی برنامه فقط خوردن.

به دور از کسانی که بدنی, برنامه, دیگر, دیجیتال, خدمات مانند موسیقی و ویدئو خدمات جریان است که در مجموع نشان داده شده $61 میلیارد دلار است. آن است که در منطقه ای که بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفتند از پرداخت از طریق فروشگاه App به طور کامل با عمده رقبای اپل مانند Spotify و Netflix بکشد به جای انتخاب را به مشتریان خود را ثبت نام خارج از برنامه های خود را و سپس استفاده از آن ورود به سیستم-در دستگاه های اپل خود را.

این شرکت ها استدلال کرده اند که اپل خدمات خود را – که شامل تلویزیون و جریان موسیقی خدمات است که رقبای مستقیم – قادر به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه است زیرا آنها می توانند مورد علاقه اپل و لازم نیست به از دست دادن هر برش گرفته شده در خرید از طریق فروشگاه App.

اپل نیز ارائه می دهد تنها راه گرفتن نرم افزار جدید بر روی خود اپل و سخت افزار های دیگر از آنجا که هیچ راهی برای دانلود و یا نصب نرم افزار از سیستم عامل های دیگر. برنامه های که فروش برنامه های دیگر ممنوع می باشد.

دور از کالاهای فیزیکی و خدمات و اشتراک دیجیتال, تبلیغات ساخته شده بیشتر از بقیه از مجموع با بازاریابی نشان داده شده در بازی به عنوان به خوبی به عنوان برنامه های رایگان مانند توییتر و پینترست در کنار کسانی که نشان می دهد برنامه های, اما نیز ارائه اشتراک مانند MLB برنامه.

چین نشان داده تقریبا نیمی از این $519 میلیارد شکل سیب گفت: با $246 میلیارد دلار از کل. است که در بخشی به دلیل این کشور بیشتر توسعه تجارت تلفن همراه اکوسیستم اپل گفت: با انواع خدمات در دسترس از طریق یک میزبان از برنامه های است که کار در خارج از شرکت اپل و سیستم های پرداخت.

آمریکا ساخته شده $138 میلیارد و اروپا به نمایندگی از $51 میلیارد و ژاپن اختصاص $37 میلیارد و باقی مانده $47 میلیارد دلار در آمد از بقیه جهان.

این مطالعه به سفارش اپل اما انجام مستقل اقتصادی شرکت مشاوره و تحلیل ،

این گزارش تنها به نگاه در داده از سال 2019 به این معنی است که آن را منعکس نمی تغییراتی که آمده اند در مورد به عنوان نتیجه coronavirus همه گیر و در نتیجه مستندات.

از آن پس این شرکت شاهد افزایش برنامه های اجتماعی مانند آموزش و پرورش و کسب و کار, چت, ابزار و همچنین به عنوان مواد غذایی و مواد غذایی برنامه های. در همان زمان برنامه های که با آن مواجه شده اند محدودیت و یا نیاز فرد در تعاملات کاهش یافته است خاموش اپل گفت.

اپل اعلام شد تنها چند روز قبل از آن در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس, که با استفاده از آن برای برجسته کردن کار از کسانی که برنامه های خود را برای سیستم عامل. در این سال است که برگزار خواهد شد به طور کامل آنلاین و مجازی رویداد شایع است به تغییرات عمده ای را به اپل و محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات