جولای 6, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

اکثر MLS تیم انتظار برای قرار دادن تبلیغات اضافی در کشباف در طول بازگشت-به-بازی بازی های رویداد

“MLS می خواستم به ارائه فرصت ها برای همکاران برای ارتباط با باشگاه در MLS برگشت مسابقات” لیگ در بیانیه ای گفت. “با تمام مسابقات بازی ها در شبکه های ملی و به عنوان MLS می شود یکی از اولین لیگ در عمده تیم های ورزشی برای بازگشت به بازی این فرصت ها به خصوص دارایی قدرتمند برای شرکای محلی.”

این مسابقات برنامه ریزی شده است برای شروع جولای 8 در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو. تمام 26 تیم در حال زندگی در یک “محیط بسته” در توچال دیزنی و تمرین خواهد شد و بازی بدون تماشاگر در ورزش مرکز تا اواخر به عنوان Aug. 11. تمام مسابقات ظاهر خواهد شد در ESPN, Fox Sports و Univision رسانه ها.

لیگ را از دست بدهند تا به 1 میلیارد دلار در طول فصل به طور منظم shutdown, کمیسر دان گاربر گفت: در این ماه. بازی به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس دو هفته به این فصل است. وجود دارد آزمایشی برنامه به ادامه در صفحه اصلی بازار بعد از این تابستان یا در پاییز اما در تمام احتمال آن خواهد بود بدون تماشاگر و یا تعداد محدودی.

برخی از حامیان مالی پرداخت نکردن به تیم به عنوان آنها بیش از حد مقابله با مشکلات مالی پس از شیوع کروناویروس. MLS در تلاش است برای کمک به باشگاه ها را خوب در آن معاملات اجازه می دهد تبلیغات اضافی بر روی لباس.

دی سی یونایتد در حال حاضر Leidos یک پیمانکار دولتی در سراسر قفسه سینه و Caesars Entertainment در آستین راست. این برنامه برای اضافه کردن Gainbridge یک شرکت بیمه در آستین چپ و EventsDC محلی ورزش و سرگرمی اقتدار در کوتاه متعدد افراد نزدیک به مذاکرات گفت. هر دو در حال حاضر حامیان مالی.

از سال 2007 تیم شده اند مجاز به کسب درآمد از مقابل نیوجرسی بسیار شبیه ترین تیم های فوتبال در سراسر جهان است. این لیگ مجاز حمایت کوچک تکه آستین راست.

در فلوریدا مسابقات تیم های داده شده دو فرصت برای اضافه کردن آرم حامی به لباس. برای کسانی که در حال حاضر نیست که یک آگهی در آستین آنها اعمال می شود یکی در هر آستین. برای پنج تیم که در حال حاضر یک آستین حامی — آتلانتا, ایالات, d. C., United, Sporting Kansas City, Los Angeles, FC و تورنتو FC — آنها می توانند اضافه کردن آرم به دیگر آستین و پشت شورت.

یک استثنا وجود دارد: اگر یک تیم راحت نیست با ترکیبی از آستین همکاران — برای مثال الکل و مراقبت های بهداشتی — از آن می تواند حرکت یک به کوتاه.

اگر به طور منظم فصل رزومه آرم روی کوتاه می تواند برداشته شود. تیم های که با استفاده از آستین راست در این مسابقات برای یک زمان محلی حامی را برای حذف آن به صورت فصل به طور منظم آن می تواند نشانه یک اسپانسر جدید برای آن فضا است.

در پیش بینی از تیم اضافه نیوجرسی حامیان مالی لیگ برنامه ای برای حذف MLS آرم بر روی آستین چپ برای بقیه سال.

ملی فوتبال زنان لیگ اجازه می دهد تا تیم به جای چهار اسپانسر آرم بر روی لباس: جلو بالاتنه پشت و کمر و آستین. واشنگتن روح لباس نمایش CVS مترقی شوخ طبع و شنی بهار بانک.

ایالات متحده آمریکا لیگ فوتبال به مراتب پشت Liga MX, مکزیک را بالا پرواز مردانه مدار. این فصل اکثر باشگاه ها تا به حال حداقل شش مدرسه حامیان رهبری لئون با 11.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول