آمریکایی ها به شدت بر این باورند که اقتصاد در شکل بد است. اما بسیاری از آنها بیشتر نگران مستندات ناشی از coronavirus را بلند خیلی زود اجازه می دهد این بیماری به resurge از آنها در مورد طولانی تر شدن آسیب های اقتصادی در میان است.

که پیدا کردن می آید حسن نیت ارائه میدهد از جدید وال استریت ژورنال-NBC News نظرسنجی: 58 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها نگران هستند که ایالات متحده را لغو محدودیت سرعت بیش از حددر حالی که 32 درصد گفت: آنها بیشتر نگران محدودیت های گذشته بیش از حد طولانی است.

رئیس جمهور تهمت خطوط با اقلیت احساسات: او تشویق و دفاع از معترضان که جمع آوری کرده اند در خارج از دولت به ساختمان های دولتی به مخالفت با تنگی. کثرت خواهان انجام بیش از حد. توسط 48 درصد به 32 درصد جمهوری خواهان می گویند آنها بیشتر نگران در مورد حفظ اقتصاد در یخ.

(از طریق NBC)

این بررسی نشان داد که کشور در خلق و خوی.

مردم جذب این دو پدیده شوم از این همه گیر و شوک اقتصادی را به ارمغان آورده است با آن. بیش از سه چهارم از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند اقتصاد در نمایشگاه و یا در وضعیت بدی; تقریبا به عنوان بسیاری می گویند که آنها بسیار یا تا حدودی نگران آنها و یا کسی در خانواده خواهد قرارداد این ویروس. جای تعجب نیست پس از آن است که 77 درصد نیز می گویند این بیماری همه گیر تا به حال تاثیر قابل توجهی در خود روز به روز به زندگی است.

نظرسنجی یافته های عقب تا دیگر بررسی های اخیر. “در یک نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه توسط مرکز تحقیقات پیو, سه چهارم از بزرگسالان ایالات متحده گفت: بدترین و در عین حال به آمده با کروناویروس و دو سوم نگران بودند که محدودیت خواهد بود برداشته بیش از حد به زودی,” Ashley Parker می نویسد. “و یافته ها منتشر شد جمعه توسط دانشگاه میشیگان با نفوذ ماهانه مصرف کننده بررسی نشان داد که 61 درصد آنها بیشتر نگران تهدید به سلامت خود از این ویروس بیش از انزوا و تاثیر مالی.”

(از طریق وال استریت ژورنال)

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز باقی مانده تا حد زیادی بدون تغییر از پیش همه گیر با 46 درصد تصویب و 51 درصد مخالف و تنها 36 درصد اعتماد به آنچه او می گوید: در مورد کوروناویروس.

اکثر آمریکایی ها می خواهند واشنگتن به انجام بیشتر.

به عنوان برگ برنده دولت و کنگره رویکرد توافق در حدود 470 میلیارد دلار بسته جدید اقتصادی امداد رسانی به بیش از شش در 10 پاسخ دهندگان نشان داد دولت فدرال نیاز به انجام بیشتر برای اطمینان تست و امن تجهیزات پزشکی برای پزشکان و پرستاران. توسط تقریبا که حاشیه آنها تایید واشنگتن در نظر گرفتن یک نقش بزرگتر در اقتصاد به عنوان آن را در پاسخ به بحران است.

“در همان زمان 48% ابراز نگرانی کرد که آمریکا هزینه های بیش از حد و رانندگی خواهد بود تا کسری بودجه, در حالی که 40 درصد گفت: نگرانی بزرگتر این بود که دولت را صرف کمی بیش از حد و طولانی رکود اقتصادی” وال استریت ژورنال کاترین hannah fraser می نویسد. “جمهوری خواهان به خصوص در مورد هزینه با 60% نگران است که دولت را صرف بیش از حد در مقایسه با 29% که نگران بیش از حد کمی هزینه. در میان دموکرات ها, کسانی که سهام اساسا معکوس شود.”

بیشتر فکر می کنم محدودیت نمی آسانسور برای ماه.

بیش از سه چهارم آمریکایی ها فکر می کنم بازگشایی اقتصاد و “بازگشت به حالت عادی” هستند حداقل هفته نه هفته با توجه به نظر سنجی.

بسیاری از اقتصاددانان معتقدند. “با وجود [تهمت] و امیدهای اولیه برای ‘انفجار بزرگ’ بازگشایی آن را تبدیل شدن به روشن است که زمانی که در حال خاموش شدن ناگهانی در نهایت کاسته خواهد بود در انجام تدریجی و مرحله به مرحله شیوه” اقتصاد سرمایه اقتصاددان ارشد نیل قیچی می نویسد: در یک توجه داشته باشید.

و پانتئون اقتصاد کلان اقتصاددان ارشد ایان Shepherdson یادداشت “متاسفانه سه نفر از بالاترین درآمد متحده آمریکا با جمعیت زیادی در نیویورک—New York, New Jersey و ماساچوست—را بسیار بالا میزان عفونت و مورد رشد خونتان بالا است. بازگشایی اقتصاد در این کشورها لزوما خواهد بود آهسته و تدریجی.”

“در مقابل دو پرجمعیت ترین ایالت در کشور کالیفرنیا و تگزاس را بسیار کوچکتر شیوع بیماری به احتمال زیاد در بخشی به دلیل تراکم جمعیت بسیار پایین تر است در شمال شرقی و استفاده از حمل و نقل عمومی است که به مراتب پایین تر است. این دولت قادر خواهد بود برای دوباره باز کردن بسیار دیر اما حتی در اینجا ما فکر می کنیم صحبت از بازگشت سریع به حالت عادی به نظر می رسد خیالی است.”

هم کاخ سفید و رهبران کنگره می گویند یک معامله کسب و کار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آنها “نزدیک به یک معامله”: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبران کنگره بسته در روز شنبه در حدود 470 میلیارد معامله برای تمدید کمک های مالی برای کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول تحت خرد کردن تقاضا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با هدف تصویب این توافق نامه به صورت قانون در روز” اریکا ورنر و جف استین گزارش.

“معامله نیز افزایش هزینه های بیمارستان و coronavirus تست در حدود 100 میلیارد دلار. مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خوش بینی یکشنبه شب در مورد عقد قرارداد با [امروز] … در بیشتر نشانه ای از پیشرفت در, خانه, رهبر اکثریت Steny D. Hoyer (D-Md.) به اطلاع اعضای خانه یکشنبه شب به صورت آماده برای بازگشت به پایتخت در روز چهارشنبه به رای در حال ظهور توافقنامه است.”

 • جزئیات:

  “حدود 310 میلیارد به چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک که غرق شدهاند و تقاضا را در سه ماه پس از کنگره ایجاد شده آن را به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بیل. آن را هم اضافه 60 میلیارد دلار به یک جداگانه اضطراری برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک است که از پول بیش از حد رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) گفت: در سی ان ان است.”

 • این امر همچنین آدرس برخی از عمده خواستههای دموکراتیک:

  “75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای تست … برخی از 60 میلیارد دلار در بودجه جدید برای چک حفاظت از برنامه خواهد بود هدفمند به طور خاص برای کوچکتر موسسات مالی برای اطمینان از وام برای اقلیت و پایین در خدمت مناطق گفت: افراد آشنا با این طرح صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف آن است.”

در ایالات متحده:

 • مرگ و میر گذشت 40,000:

  40,683 نفر کشته شده اند و حداقل 759,000 موارد گزارش شده در هر پست تعداد.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید وجود خواهد داشت بیشتر فدرال کمک برای تست پس از فرمانداران صحبت کردن:

  “فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات شدند و به اتفاق آرا در قرار دادن تعهد در دولت فدرال برای کمک به تامین امنیت حیاتی تست قطعات از جمله سواب و معرف های شیمیایی راه حل های مورد نیاز برای اجرای این آزمون که فرمانداران گفته شده است در تامین کوتاه مدت” شین هریس, Felicia Sonmez و مایک DeBonis گزارش.

 • رئیس جمهور می گوید او جناغی استفاده از دفاع تولید عمل برای سواب:

  “او از ارائه جزئیات در مورد آنچه که شرکت او با اشاره به, و یا زمانی که دولت خواهد استناد عمل می کنند. و دستیاران خود را بلافاصله پاسخ زمانی که خواسته به ارائه جزئیات بیشتر” گزارش نیویورک تایمز.

 • فعالان طرفدار تفنگ استفاده از Facebook برای ترویج تظاهرات:

  “سه نفر از راست طرفدار تفنگ تحریک است که در پشت برخی از بزرگترین Facebook گروه تماس برای ضد قرنطینه تظاهرات در سراسر کشور ارائه آخرین تصویر که برخی از به ظاهر آلی تظاهرات هستند که مهندسی توسط شبکه ای از محافظه کار فعالان” اسحاق استنلی-بکر و تونی Romm گزارش.

برای رفتن کیسه دیده می شود از طریق پنجره Shake Shack, Inc. رستوران در بروکلین. (استفانی کیت/بلومبرگ)

شرکت ها تاثیر:

 • خارج شده و در تلاش برای باز بماند:

  مردم در حال تبدیل به سوپر مارکت های غول پیکر, ملت, بزرگترین کارفرما مانند قبل از هرگز. این شرکت در پاسخ استخدام 150,000 مردم با برنامه های به استخدام 50,000 بیشتر. در همان زمان خارج شده تا به حال برای قرار دادن 10 درصد از نیروی کار خود را ترک و 18 کارکنان فوت کرده اند که در آن مدیران بحث چگونه به بهترین حفاظت از کارکنان خود را و خریداران در فروشگاه های وال استریت ژورنال سارا Nassauer گزارش.

 • Neiman Marcus ممکن است فایل برای ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان این هفته:

  دالاس-شرکت بر اساس “تبدیل شدن به اولین عمده ایالات متحده فروشگاه اپراتور به تسلیم اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس مردم آشنا با این موضوع گفت:” رویترز مایک Spector و جسیکا DiNapoli گزارش.

 • 24 ساعت تناسب اندام برنامه ورشکستگی:

  “بدنسازی زنجیره ای 24 ساعت تناسب اندام در حال همکاری با مشاوران در بانک سرمایه گذاری Lazard و حقوقی ویل Gotshal & Manges به وزن گزینه ها از جمله ورشکستگی است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان چند ماه آینده مردم آشنا با این موضوع بگویید CNBC” لورن هرش گزارش. “زنجیره ای است که دست و پنجه نرم کردن با بدهی های سنگین بار رو به وخامت عملکرد و یک بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور به تعطیل آن بیش از 400 باشگاه است.”

 • رو به واکنش تکان تکان می گوید آن را بازپرداخت آن 10 میلیون دلار وام

  . برگر های زنجیره ای یکی از بیش از یک دوجین عموم معامله شرکت با درآمد بیش از 100 میلیون دلار برای تضمین بخشایش وام در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک, عصر ایران یافت می شود. “”ما خدا را شکر که برای ما تصمیم به بازگشت کل مبلغ 10 میلیون PPP وام دریافتی در هفته گذشته, به طوری که آن دسته از رستوران ها که به آن نیاز دارید می توانید آن را در حال حاضر” شرکت مدیران برتر در بیانیه ای گفت.

 • آبجو نوشابه و آب معدنی در صورت کمبود CO2:

  “تخمیر و نرم-نوشیدنی سازندگان با استفاده از دی اکسید کربن یا CO2 برای کربناته که به آبجو و نوشابه fizz. اتانول تولید کنندگان کلیدی در ارائه CO2 به صنایع غذایی و … اما اتانول است که مخلوط را به این کشور بنزین عرضه شده دیده می شود تولید به شدت سقوط با توجه به کاهش تقاضاي بنزين به عنوان یک نتیجه از covid-19 همه گیر” رویترز را استفانی کلی و لیزا Baertlein گزارش.

 • وین استراحتگاه مدیر عامل شرکت تماس به صورت نوار به بخشی از بازگشایی ماه آینده:

  “وین استراحتگاه اجرایی مت Maddox … نام در فرمانداری ایالت نوادا برای شروع به بازگشایی لاس وگاس در اواسط تا اواخر ماه مه با گسترده اقدامات ایمنی در محل با فرض دولت این است که در خط با برخی از معیار های اطراف گسترش coronavirus” رویترز را هلن Coster گزارش.

مردم با پوشیدن ماسک محافظ در خارج از نشستن در یک کافه در سئول, کره جنوبی. (SeongJoon Cho/بلومبرگ)

در سراسر جهان:

 • ناآرامی امتیاز به مرحله جدید:

  “در حال حاضر اعتراضات موجب فروپاشی از فعالیت های اقتصادی باید فوران پراکنده در سراسر جهان است. ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر رشته بدون کار و یا راه خانه صحنه تظاهرات هفته گذشته در شهر بمبئی ازدحام با هم در سرپیچی از اجتماعی فاصله قوانین” لیز حیله گر گزارش از بیروت.

 • اروپا آغاز می شود به احتیاط بازگشایی:

  “دانمارک و جمهوری چک را بازگشایی فروشگاه های کوچک در روز دوشنبه در حالی که نروژ است که اجازه می دهد کودکان را به مهد کودک و لهستان را در پارک ها و جنگل ها در دسترس دوباره. منطقه یورو بزرگترین اقتصاد آلمان نیز راه برای بازگشایی بسیاری از غیر ضروری کسب و کار از جمله اتومبیل نمایندگی مجاز و فروش کتاب, فروشگاه باغ وحش ها و خرده فروشان الکترونیک-اما رستوران ها, کافه ها و بیشتر بزرگتر فروشگاه ها بسته باقی خواهد ماند,” ریک Noack گزارش از برلین.

 • کره جنوبی شل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین:

  “کره جنوبی یکی از اولین کشورهای جهان به جفتک انداختن روند جهانی از ویروس محور مستند و بلند بسته شدن سفارشات در معرض خطر مکانهای مانند کلیساها میله و امکانات ورزشی,” Min Joo Kim گزارش سئول.

 • استرالیا نیروی Google و Facebook به اشتراک گذاشتن سود با اخبار شرکت:

  “در میان ویرانگر کاهش در روزنامه آگهی درآمد استرالیا در نظر دارد به نیروی Facebook و گوگل برای به اشتراک گذاشتن سود با رسانه های این کشور خزانه دار گفت:” آنتونیا فرزان,گزارش

سوخت پمپ های ایستاده در خارج از کیسی به طور کلی Stores, Inc. ایستگاه گاز در پرینستون ایالت ایلینوی است. (دانیل Acker/بلومبرگ)

قیمت نفت در حال توفنده به پایین ترین نرخ های جدید.

عرضه بیش از تقاضا است و با وزن روی کالا: “روغن فرو برد زیر 15 دلار در هر بشکه در نیویورک, تازه 21 سال اخیر به عنوان موجودی انبار افزایش می یابد چرا که عرضه و تقاضا عدم تطابق که ایجاد شده توسط coronavirus” بلومبرگ الیزابت پایین و الکس Longley گزارش. “فوری ترین وست تگزاس اینترمدیت قرارداد کاهش یافت تا آنجا که 22 درصد به $14.19 در هر بشکه رسید. در حالی که بخش عمده ای از رکود است چرا که ممکن است قرارداد آتی منقضی می شود در روز سه شنبه سقوط با اینحال نشان دهنده رشد سریع تقاضا نفت و به سرعت در حال گسترش ذخایر در کوشینگ اوکلاهما آمریکا قیمت گذاری hub…

“خریداران در تگزاس در حال ارائه به عنوان کمی به عنوان $2 در هر بشکه برای برخی از روغن جریانهای بالا بردن این احتمال که آمریکا تولید کنندگان ممکن است به زودی مجبور به پرداخت مشتریان به خام کردن دست خود را, به خصوص به عنوان محصور در خشکی تولید کنندگان در تلاش برای پیدا کردن خانه برای نفت خود را.”

پیاده گذشته بازار بورس نیویورک (NYSE) در تقریبا خالی وال استریت در مارس 30. (Gabby جونز/بلومبرگ)

معامله گران همچنان به شرط در برابر بازار در میان یک سال است.

اینها برخی از تهاجمی ترین موقعیت های گرفته شده در سال: “شرط در برابر SPDR S&P 500 اعتماد بزرگترین صندوق ارز داد و ستد ردیابی گسترده ای شاخص افزایش یافت به $68.1 میلیارد دلار در هفته گذشته به بالاترین سطح در دیتا رفتن به ماه ژانویه سال 2016 با توجه به تجزیه و تحلیل مالی شرکت S3 همکاران. که تا از $41.7 میلیارد دلار در آغاز سال 2020 و $41.2 میلیارد سال پیش ، ” وال استریت ژورنال را کارن لنگلی گزارش.

“کوتاه فروشندگان قرض گرفتن سهام و فروش آنها را امیدوار به خرید مجدد آنها را در قیمت های پایین تر و نگه داشتن تفاوت به عنوان سود. در میان شرکت های فردی آنها را هدف قرار داده اند در هفته های اخیر هستند مربوط به سفر شرکت, از جمله کارناوال Corp., Royal Caribbean Cruises Ltd. Marriott International, Inc. و وین استراحتگاه Ltd … سرمایه گذاران نیروبخش برای امکان بیشتر نوسانات این هفته به عنوان سود گزارش از شرکت ها از جمله کوکا کولا شرکت ، Netflix, Inc. و Delta Air Lines, Inc. به دیگری نگاه اجمالی در چگونه coronavirus شکل دهی مجدد چشم انداز برای کسب و کار ایالات متحده.”

S&P 500 شرکت خواهد بریده بریده صرف یک سوم گلدمن پیش بینی کرد. “ما پیش بینی S&P 500 هزینه های نقدی کاهش خواهد یافت توسط یک رکورد سالانه 33 درصد در سال 2020 به عنوان شرکت های اولویت بندی نقدینگی در بدتر شدن محیط اقتصادی. Capex را کاهش 27 ٪ R&D 9% و کسب هزینه های 49 درصد منجر به 26 درصد غوطه در سرمایه گذاری برای رشد” شرکت می نویسد: در یک توجه داشته باشید. “Buybacks و سود سهام نیز کاهش شدید در سال 2020 سقوط 50 درصد و 23 درصد بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نتیجه از بین بردن بایدن بهتر است از شعار رئیس جمهور است.

نه هر کس در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان موافق با این حرکت: “این تصمیم توسط برترین مشاوران کمپین که به ملاقات پوش بک از برخی از مقامات کاخ سفید و اهدا کنندگان نشان دهنده نظرسنجی نشان کاهش تصویب امتیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان گروه های کلیدی و رو به رشد بودن به حمایت بایدن در هفته های اخیر به گفته مقامات آشنا با اطلاعات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات” مایکل شرر جاش Dawsey آنی Linskey و Toluse Olorunnipa گزارش از تلاش برای کراوات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به چین است.

“تغییر نشان دهنده قابل قبول توسط مشاوران برای خود توصیف ‘زمان جنگ رئیس جمهور,’ پیشرو در آنچه ممکن است یک رالی-around-the-flag لحظه به طور موثر در تصمیم گیری بهتر است برای رفتن در این حمله بیش از تمرکز بر خود دستاوردهای. کمپین نظرسنجی که بیش از سه چهارم رای دهندگان سرزنش چین برای coronavirus شیوع تأکید بر منافع بالقوه از تساوی presumptive دموکراتیک مهاجرت به پکن. برنامه ریزی شده چین فشار است که در حال حاضر شده است در آغوش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از گروه می آید که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن مبارزات انتخاباتی شده اند نگرانی recalibrating برنامه های خود را در پاسخ به ترین فاجعه بار اقتصادی و بحران بهداشتی در ایالات متحده در نسل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن برخی از تعرفه پرداخت.

این حرکت در می رود و می افتد کوتاه از آنچه برخی از گروه های کسب و کار می خواستم. “تحت یک قانون اعلام شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی شرکت باید اول ‘نشان می دهد قابل توجه مشکلات مالی’ و نشان می دهد آنها را تحت تاثیر قرار بود توسط دولت دستور توقف فعالیت های کسب و کار” تئو Armus گزارش. “کسانی که واجد شرایط می تواند تاخیر در پرداخت تعرفه — اساسا مالیات جمع آوری شده در مرز — در برخی کالاها در آینده به آمریکا در ماه مارس و آوریل به مدت 90 روز. وارد نمی خواهد که به پرداخت بهره در این دوره…

“مغلوب ساختن پیشی جستن ویژه تعرفه های فولاد و آلومینیوم و واردات کالاهای چینی حذف شدند از این اقدام به عنوان دیگر تعرفه های تنبیهی ریخته و یارانه محصولات است.”

از LPL مالی را Ryan Detrick:

امروز:

شنبه:

 • Coca-Cola, Netflix, JetBlue Airways, مسافران, Revlon, Phillip Morris بین المللی و ضربه محکم و ناگهانی در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

چهار شنبه:

 • Biogen Quest Diagnostics, AT&T, Delta Air Lines o’reilly خودرو, روح, شرکت های هواپیمایی, کشف, خدمات مالی, Las Vegas Sands بوستون آبجو و Alcoa در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

پنج شنبه:

 • الی لیلی, Southwest Airlines, domino’s Pizza آرون اتحادیه اقیانوس آرام, Intel, استون و یکی از سرمایه مالی در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

جمعه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات