وام مسکن تسکین ارائه شد اما در قیمت بالا

برای واجد شرایط برای تحمل وام به فدرال متعلق به و یا حمایت از یکی از این آژانس های فدرال و یا اشخاص: فنی فردی مک وزارت مسکن و شهرسازی اداره مسکن فدرال وزارت کشاورزی (USDA مستقیم و تضمین شده وام) و یا وزارت امور سربازان بازنشسته (VA وام).

ظاهرا جزئیات مراقبت عمل کردم در ترجمه از دست داده.

وام گیرندگان به جای ارائه 90 روز از منکر و — در اینجا چیزی است که خشم بسیاری از کنندگان به آنها گفت که در گذشته به علت پرداخت وام مسکن را باید در یکجا پرداخت پس از تحمل به پایان رسید.

“ما در تماس با این شرکت است که دارای وام مسکن ما و گفتند که ما می تواند تسلیم ما پرداخت برای سه ماه اما پس از آن سه پرداخت خواهد بود با توجه به همه در یک بار همراه با زیر ماه پرداخت” میشیگان خوان نوشت. “اگر ما نمی تواند ما را ماهانه پرداخت در حال حاضر, چرا یک شرکت وام مسکن فکر می کنم ما می توانیم چهار ماه پرداخت در یک بار؟”

دیگران ایمیل با داستان های مشابه پس از به دنبال وام مسکن تسکین از وام دهندگان خود را.

“آنها به من گفتند که ما نمی تواند آن را پرداخت تا سه ماه اما پس از آن هر سه ماه خواهد بود و دلیل در یک زمان” یکی دیگر از خواننده ایمیل فرستاده. “اگر من می توانم یک پرداخت کامل در حال حاضر چگونه هک می تواند من را از سه ماه از پرداخت؟”

مردم شکایت در مورد داده نشده بودن هر گزینه های دیگر از ساخت مبلغ یکجا پرداخت.

تقریبا 4 میلیون صاحب خانه در تحمل برنامه های وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) گزارش هفته گذشته است.

به عنوان مدعیان بیکاری شات کل وام در تحمل افزایش یافته و به 7.91 درصد به عنوان از آوریل 3 تا از 7.54 درصد از هفته قبل است. در مقایسه تنها 0.25 درصد از کل وام در تحمل برای هفته مارس 2, MBA گفت.

“وحشتناک مارس شغل گزارش حاکی از کاهش بیش از 20 میلیون شغل و افزایش نرخ بیکاری به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ” گفت: Mike Fratantoni MBA ارشد اقتصاد. “آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر تحمل اعداد در ادامه به افزایش است.”

با بیشتر افرادی که به دنبال معافیت پرداخت در وام مسکن خود را, آن را بسیار مهم است که وام دهندگان ارائه اطلاعات دقیق به مالکان نگران است که آنها را از دست دادن خانه های خود.

کاتلین Kraninger مدیر مالی مصرف کننده حفاظت اداره اذعان کرد: در یک تماس است که صاحب خانه نیست با توجه به اطلاعات صحیح.

“یکی از چالش های اولیه با توجه به تحمل شد نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از تعویق دوره” Kraninger گفت. “تعدادی از کنندگان بودند گفتن مصرف کنندگان که آنها مورد نیاز خواهد بود به پرداخت یکجا پرداخت که معوق شد و پس از تحمل دوره است. … است که این مورد نیست.”

Kraninger گفت: وام مسکن کنندگان که اداره فدرال حمایت از وام های داده شده به روز شده اسکریپت برای اطمینان از وام گیرنده با وام تحت پوشش مراقبت عمل می کنند که آنها باید تعدادی از گزینه های پرداخت پس از تعویق دوره به پایان می رسد.

راهنمای فراهم می کند لینک به اسکریپت مورد استفاده های مختلف سازمان های فدرال. این مفید است اگر شما نیاز به یک وقفه در پرداخت وام مسکن خود را به بررسی کنید که آیا آنچه به شما گفته در مورد خود را تحمل گزینه های منطبق با اطلاعات شما باید دریافت.

“در اغلب موارد شما باید گزینه های متعدد برای بازپرداخت ماهانه پرداخت که پرداخت نشده در طول تحمل بیش از زمان” راهنمای می گوید.

یک گزینه ممکن است یک وام فرمت که در آن بزهکار تعادل خواهد بود اضافه شده به عقب پایان از وام. گذشته به علت پرداخت خواهد به طور موثر گسترش طول مدت وام.

یکی دیگر از گزینه خواهد بود یک طرح بازپرداخت است که اجازه می دهد تا وام گیرنده به گسترش پرداخت های از دست رفته بیش از یک تعداد مشخصی از ماه اضافه شده به فرد به طور منظم وام مسکن.

“اگر شما نمی توانید استطاعت مقدار اضافی, اما شما می توانید رزومه خود را ماهانه پرداخت ما می توانیم اهرم راه های جایگزین از پرداخت و برگشت به حالت تعلیق در پرداخت به شیوه ای است که مقرون به صرفه ،” فردی مک اسکریپت نشان می دهد یک servicer ممکن است می گویند به لحاظ مالی مضطرب گیرنده.

خصوصی برگزار شد وام واجد شرایط نیست برای تحمل امداد تحت مراقبت عمل می کنند. سرمایه گذاران که خود این وام های مسکن به مجموعه ای از شرایط از هر گونه کمک. اما وام گیرندگان باید هنوز دهنده تماس بگیرید برای پیدا کردن آنچه که به کمک وام مسکن در دسترس است.

مصرف کننده حمایت مالی اداره همچنین به ایجاد یک صفحه وب با اطلاعات و coronavirus-منابع مرتبط در اطراف مسائل مالی.

در ماه ژوئن یا ژوئیه بسیاری از مالکان خواهد بود که به پایان خود را 90 روز تحمل دوره است. اگر شما نیاز اضافی وام مسکن تسکین درک گزینه های خود را می تواند کمک به شما در مذاکره بیشتر طرح بازپرداخت مقرون به صرفه.

چت زنده

لطفا با عضویت در پنجشنبه 21 مه در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به [email protected] در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

س: اگر یک کسب و کار کوچک راه اندازی شد تا به عنوان یک LLC برای جدا کردن آن از مالک دارایی های شخصی و کسب و کار ورشکسته می رود به عنوان یک نتیجه از covid-19 و دولت فدرال کم خونی پاسخ به حمایت از کسب و کارهای کوچک می تواند طلبکاران آمده پس از صاحب کسب و کار برای خود دارایی های شخصی (خانه 401(k) دانشکده صندوق ،

یک: “این کسب و کار کوچک فرد محافظت می شود اگر LLC واصل شد” گفت: Andrea نوارهای Stark, کارکنان, وکیل ملی حقوق مصرف کنندگان مرکز با تمرکز بر نمایشگاه شیوه های جمع آوری بدهی. “اما احتیاط در اینجا این است که تامین مالی برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک اغلب شامل شخصی تضمین های داده شده توسط صاحب کسب و کار است و ممکن است امن حق رهن به صاحب خانه و یا دارایی های دیگر. تضمین ادامه خواهد داد به اجرا در برابر فرد و دارایی های خود را.”

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: من علاقه مند هستم در تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری به خصوص در این بیماری همه گیر. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به [email protected] لطفا نام شهر و دولت. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

بسیاری از خوانندگان در ادامه بپرسید هنگامی که خود را $1,200 محرک پرداخت ارسال خواهد شد.

“من 66 بازنشسته و دریافت اجتماعی, امنیت, اما دریافت نکرده اند پرداخت” یکی از خوانندگان نوشت. “من یک پرداخت؟”

دیگری نوشت: “من یک زن بیوه دریافت و امنیت اجتماعی. من دریافت یک محرک بررسی نشده است. من نمی فهمم که در آن است؟”

اداره تامین اجتماعی ارسال شده است یک راهنمای فراهم می کند که محرک اطلاعات پرداخت برای امنیت اجتماعی گیرندگان دریافت بازنشستگی بازماندگان ناتوانی و درآمد تامینی تکمیلی) مزایای.

در اینجا برخی از تاثیر اقتصادی پرداخت پوشش است که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا شما ممکن است دریافت کرده اند پرداخت نشده است:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>