وام مسکن نرخ جست و خیز کردن به عنوان وام دهندگان در صورت افزایش مشکلات

فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن نرخ مصالح از 125 دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با اعتبار بی عیب و نقص نمرات. این مهم است که توجه داشته باشید که نرخ های اعلام شده در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال ثابت نرخ متوسط کاهش یافته و به 2.82 درصد با میانگین 0.6 نقطه. آن 2.92 درصد در هفته پیش و 3.56 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم به طور متوسط افزایش یافت به 3.40 درصد با متوسط 0.3 نقطه. آن 3.34 درصد از یک هفته پیش و 3.66 درصد از یک سال پیش.

نرخ وام مسکن ادامه داد: “یک دامداری کشش از نوسانات که رفته است برای بخشی بهتر از سه هفته گذشته گفت:” متی Speakman یک Zillow اقتصاددان. “مداخلات تهاجمی توسط فدرال رزرو در ابتدا به کمک آدرس برخی از نوسانات در نرخ بر آورده اساسی نژادها در بازار ثانویه برای وام مسکن. و اقدامات صورت گرفته توسط دیگر سازمان های دولتی ارائه پشتیبانی برای بسیاری از وام گیرندگان که در معرض خطر از دست رفته پرداخت های ماهانه به دلیل [coronavirus] اثرات. اما این حسن نیت اقدامات ممکن است تولید چالش های جدید برای وام دهندگان وام مسکن و کنندگان که چشم انداز کوتاه مدت کمبود پول نقد با توجه به پرداخت های از دست رفته و اختلال معمولا قابل اعتماد خطر هجز.”

عدم قطعیت در اطراف شیوع کروناویروس است تربیت نوسانات در نرخ وام مسکن. معمول شاخص های که در آن نرخ رهبری هستند — یعنی عملکرد 10 ساله خزانه داری — دیگر قابل پيش بينی کننده. به جای آن چه چیزی است که با داشتن یک اثر بیشتر در نرخ وام مسکن است که ظرفیت وام دهندگان که مسئولیت رسیدگی به حجم عظیمی از refinances در آورده با نرخ پایین تر و افزایش میزان وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار فدرال رزرو است.

وام مسکن مورد حمایت امنیتی و یا MBS به عنوان آن است که اغلب شناخته شده است یک بسته نرم افزاری از وام مسکن است که داد و ستد در بازار ثانویه است. آن را مانند بسیاری خزانه داری. یک نرخ وام مسکن است که تا حد زیادی بر اساس MBS قیمت. بالاتر و قیمت پایین تر از نرخ. این مادربورد در بازار معمولا یکی از نقدترین معنی دارایی های آن می توان به خرید و فروش بدون ایجاد تغییرات قیمت. تا زمانی که فدرال رزرو پا در عدم خریداران باعث شده بود تا بازار به دست گرفتن است.

در حالی که بانک فدرال اقدام حل فوری مشکل جدیدی ظهور کرده است ، نامنظم تغییرات قیمت را ناشی از حاشیه خواستار وام مسکن وام دهندگان برای رسیدن به سطح رکورد. حاشیه تماس تهی وام دهندگان سرمایه در گردش و به خطر انداختن کسب و کار خود را.

“وام دهندگان در حال برخورد با مسائل متعدد در این نقطه” نوشته مایکل بکر مدیر شعبه در Sierra Pacific وام مسکن در Lutherville, Md. “ظرفیت تحمل این حجم از برنامه های کاربردی وام; نقدینگی محدودیت آورده تماس حاشیه تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از تغذیه خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار; و مهمتر از همه عدم قطعیت در رابطه با پتانسیل تحمل پرداخت وام مسکن و آسیب هایی که در حال انجام است تا ارزش وام مسکن سرویس حقوق. در این محیط از آن سخت است برای پیش بینی جهت نرخ وام مسکن وجود دارد نوسانات روز به روز و از وام دهنده به وام دهنده.”

“اخبار انتظار می رود که به بدتر هر دو از لحاظ اقتصادی و در غیر این صورت نگه داشتن بازده اوراق قرضه و نرخ وام مسکن کم” گفت: گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com. “عملکرد بازارهای اعتباری نیز کلید به نرخ باقی مانده کم است.”

در ضمن برنامه های کاربردی وام مسکن برداشت در هفته گذشته. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 15.3 درصد از هفته قبل است. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص شروع به پریدن کرد 26 درصد در حالی که خرید شاخص 11 درصد کاهش یافته است. آن را 24 درصد کاهش نسبت به همین هفته سال پیش.

این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 75.9 درصد از برنامه های کاربردی.

“برنامه های کاربردی وام مسکن معکوس البته پس از دو هفته متوالی ریزش با refinances صعودی 26 درصد و بیش از سه چهارم از تمام فعالیت” گفت: باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “در همین حال كردن coronavirus است تقلیل چه خواهد شد بسیار قوی بهار خرید فصل. اقتصادی قطعیت زیان کار و اقامت-در-محل سفارشات اعمال شده در سراسر کشور منجر به قابل توجهی کاهش خرید فعالیت هفتگی و سالانه بر اساس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im