نرخ وام مسکن معکوس دوره به عنوان 30 سال صعود به بالاتر از 3 درصد

فردی مک فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن, مصالح, نرخ از حدود 80 وام دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با هفته ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با کیفیت بالا که تمایل به قوی نمرات اعتباری و بزرگ پرداخت شود. این نرخ در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال با نرخ ثابت به طور متوسط افزایش یافته و به 2.54 درصد با میانگین 0.7 نقطه. آن 2.48 درصد از یک هفته پیش و 3.18 درصد از یک سال پیش. پنج سال تنظیم نرخ میانگین رشد به 3.09 درصد با متوسط 0.3 نقطه. آن 3.06 درصد در هفته پیش و 3.47 درصد از یک سال پیش.

با وجود چشم انداز مثبت نرخ باقی می ماند در نزدیکی پایین تاریخی.

“نرخ شده اند قابل ملاحظه ای مسطح به تازگی در برگزاری و یا کم سابقه در نزدیکی سطح اساسا کل ماه ژوئیه گفت:” متی Speakman یک Zillow اقتصاددان. “دلیل این است که تحولات اخیر با بیماری همه گیر کوروناویروس. سرمایه گذاران همچنان به برگزاری پت انتظار برای روشن تر نشانه ای از آسیب به اقتصاد به عنوان یک نتیجه از افزایش های اخیر در موارد و یا شواهدی از جامعه پذیری و توانایی برای حفظ برخی از فرم عادی.”

نرخ پایین را تحریک بازار مسکن یکی از نقاط روشن در اقتصاد ایالات متحده.

“کاهش نرخ کاملا خبر خوب برای هر کسی که می خواهد به خرید یک خانه به عنوان آن را افزایش می دهد خریدار قدرت خرید” گفت: Brian Koss معاون اجرایی رئیس جمهور از وام مسکن شبکه. “در سمت تلنگر, نرخ پایین ایجاد افزایش تقاضا برای مسکن است که به طور بالقوه می تواند درایو قیمت. این واقعا بستگی دارد چه در قرض بازار محلی.”

ترغیب با نرخ پایین خریداران بازگشت و در نیروی در ماه گذشته. موجود-صفحه اصلی فروش فلک کشیده و نزدیک به 21 درصد در ماه ژوئن به بالاترین ماهانه به دست آوردن رکورد. اما حتی با قوی دوباره بجای اول برگشتن از تیز کاهش در ماه های قبل به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی فروش شد و هنوز هم بیش از 11 درصد در سال است.

“موجود-صفحه اصلی فروش جدیدترین عمده متریک برای صعود از دست دادن ستون به عنوان reopenings در ماه مه و ژوئن افزایش قرارداد خریدهای که منجر به قوی ژوئن فروش شماره” رابرت گفت: Frick, شرکت, اقتصاد, Navy Federal Credit Union. “این پیشرفت اما سالانه تعداد گزارش [یکشنبه] در ماه ژوئن است که هنوز هم بسیار پایین تر از واقعی 5.34 میلیون فروخته شده در سال 2019. فروش هنوز هم مانع از ضعف اقتصاد است که باعث می شود کمتر آمریکایی به حرکت برای شغل و غیره را نگه می دارد عرضه خانه های موجود در بازار کم و همچنین به عنوان خریداران بالقوه تمایل به تور خانه با توجه به covid-19.”

هر وام گیرنده می توانید با استفاده از این نرخ پایین اما.

“وام گیرندگان نیاز به نشان دادن آنها امن ریسک اعتباری و توانایی خود را در پرداخت” Koss گفت. “از آنجا که وام دهندگان در صورت افزایش خطر ابتلا به وام گیرندگان درخواست شکیبایی با توجه به اقتصاد و کسانی که با اعتباری فقیر بدهی بالا و متناقض درآمد باید یک زمان سخت تر شدن واجد شرایط است.”

“بسیاری از وام دهندگان وام مسکن رنج می برند از وام مسکن خستگی گفت:” جف Lazerson رئیس جمهور MortgageGrader در Laguna Niguel, کالیفرنیا. “اگر آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به وام مسکن وام و حجم آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد این است که انگیزه صفر به افت نرخ بیشتر است.”

Koss موافق است.

“وام دهندگان شده اند عامل در بالاترین سطح بیش از ظرفیت برای طولانی ترین دوره از زمان با شکستن,” او گفت:. “بسیاری از به سادگی نمی تواند در کسب و کار بیشتر. … بار است که مصرف کننده خود را برای دریافت وام دهنده توجه و برای تکمیل مدارک وام در یک مد به موقع پس خود را قرض دهنده می داند که آنها جدی هستند.”

اما جیمز Sahnger رهن و برنامه ریز در C2 مالی در مشتری, Fla., پیش بینی نرخ ادامه خواهد داد به سقوط.

“تا زمانی که این ویروس شروع به کاهش سرعت در رشد و یا یک واکسن یا درمان کشف شده است, آن را سخت به تصور کنید که نرخ خروش بازگشت” Sahnger گفت. “آنها باید همچنان به رویم پایین تر است. این همه covid-19 ، [فدرال رزرو] در دیدار هفته آینده با تعداد زیادی را در نظر بگیرید از جمله افزایش چین تنش جهانی و رکود اقتصادی و با دقت پیش بینی که در آن ما می رویم در چند ماه آینده و همچنین 2021.”

در ضمن refinances سوخت های کاربردی وام مسکن در هفته گذشته. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 4.1 درصد از هفته قبل است.

خرید شاخص کمی بالاتر بود تا 2 درصد از هفته گذشته و تا 19 درصد سال بیش از سال. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص افزایش 5 درصد و 122 درصد بالاتر از یک سال پیش. این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 64.8 درصد از برنامه های کاربردی.

“گیرنده تقاضا است گرم می شود تا به پیشرفت بسیار قوی در سطح هر دو تشکیلات جدید بکار تجاری و خرید فعالیت” گفت: باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “Refinances هستند تا بیش از 100 درصد از سال گذشته و خرید برنامه های کاربردی … در حال حاضر افزایش یافته است به صورت سالانه برای نه هفته متوالی. مداوم و عدم اطمینان اقتصادی و تجدید حیات covid-19 نفر در بخش هایی از کشور در حال حاضر سر بادها برای بازار مسکن ، MBA است و پیش بینی 2.2 درصد افزایش در خرید خانه originations در سال 2020 است.”

بیشتر املاک و مستغلات::

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de