نرخ وام مسکن در رسیدن به نزدیکی پایین تاریخی; خرید بازار شروع به انتخاب کنید تا

فردی مک فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن, مصالح, نرخ از 125 دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با اعتبار بی عیب و نقص نمرات. این نرخ در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال ثابت-میانگین رای تضعیف به 2.72 درصد با میانگین 0.7 نقطه. آن 2.73 درصد در هفته پیش و 3.53 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم دمای علامت به 3.18 درصد با متوسط 0.3 نقطه. آن 3.17 درصد از یک هفته پیش و 3.66 درصد از یک سال پیش.

“وام مسکن نرخ ثابت برگزار نزدیکی تاریخی سطوح پایین این هفته گفت:” دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com. “در حالی که خرید وام مسکن داده ها نشان داد در هفته-به-هفته بهبود — امکان نشانه خریدار خانه اعتماد به نفس به دست آوردن زمین — [فدرال] صندلی [جروم H.] پاول مشتعل نگرانی های تازه با نظرات خود در مورد پتانسیل برای یک مدت طولانی و آهسته جاده به بهبود اقتصادی.”

صحبت کردن در یک کنفرانس ویدئویی با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد پاول هشدار داد از یک مدت طولانی و دردناک رکود اقتصادی اگر کنگره و کاخ سفید نمی کنند به بنیادی خرید اینترنتی از رمان coronavirus بیماری همه گیر. بازارهای مالی ایالات متحده پس از غرق پاول اظهارات با میانگین صنعتی داو جونز ریختن 517 امتیاز پنج شنبه.

اوراق قرضۀ دولتی نیز کاهش یافت. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافته است به 0.64 درصد همان محل شروع به در است. نرخ وام مسکن به طور معمول به دنبال همان راه به عنوان در دراز مدت اوراق قرضه اما آن را به مورد نبوده است به تازگی.

“هیچ کس نمی داند که در آن به سرمایه گذاری پول خود را به دلیل گسترده عدم قطعیت تولید شده توسط covid-19” گفت: دیک Lepre ارشد وام مشاور در RPM وام مسکن در آلامو کالیفرنیا. “آنچه ما می توانیم در هفته های آینده است فروش سهام با پول در حال حرکت به خزانه و [وام مسکن مورد حمایت امنیتی] بدهی است که می تواند به کاهش نرخ وام مسکن.”

اگر چه نرخ سرگردان شده است به سمت بالا به تازگی هیل پیش بینی آنها را به پایین حرکت می کند در آینده است.

“به دنبال به جلو در حالی که نرخ ممکن است افزایش از هفته به هفته انتظار داریم که به طور کلی روند نزولی با نرخ کشویی زیر 3 درصد تا پایان سال 2020” او گفت:.

برخی از وام دهندگان در حال حاضر ارائه زیر 3 درصد نرخ. HousingWire گزارش داد اوایل این هفته که ایالات فروشی وام مسکن, ملت, بزرگترین عمده فروشی وام دهنده است که ارائه نرخ به عنوان کم به عنوان 2.5 درصد است. UWM نمی وام به طور مستقیم به وام گیرندگان اما با این نسخهها کار با کارگزاران وام مسکن است که با تصویب در کنار رای دادن به مشتریان خود را.

“برخی از مردم گفت: ما هرگز دیدن کاهش نرخ بهره به زیر 3 [درصد] در 30 سال وام مسکن, اما آن را در حال حاضر در دسترس در هنگام کار با وام گیرندگان وام مسکن مستقل کارگزار” UWM رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت حصیر Ishbia گفت HousingWire.

“اوراق وام مسکن به نظر می رسد به پیدا کرده اند و در حال ساخت یک کمی بالاتر گزاف گویی کردن یک انتقادی سطح حمایت” گفت: الیزابت رز خبره وام مسکن برنامه ریزی متخصص با AmCap وام خانه در پلانو Tex. پاول را “نظرات بلاتکلیفی و رکود طولانی مدت در حال کمک به اوراق قرضه بهبود می یابند. با وجود این بازار در حال آب گرفتگی باند جدید عرضه این هفته [سه شنبه] حراج شد, ملاقات با تقاضای تجدید — نشانه خوبی برای نرخ بهره است.”

در ضمن برنامه های کاربردی وام مسکن صاف شد در هفته گذشته حتی به عنوان خرید فعالیت ادامه به انتخاب کنید تا. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 0.3 درصد از هفته قبل است. خرید رشد شاخص 11 درصد بود اما 10 درصد پایین تر از آن بود که یک سال پیش. این تشکیلات جدید بکار تجاری کاهش یافت و شاخص 3 درصد بود اما 201 درصد بالاتر از آن را همان زمان در سال گذشته است. این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 67 درصد از برنامه های کاربردی.

“برنامه های کاربردی وام مسکن افزایش برای دومین هفته متوالی به عنوان متحده در سراسر کشور به تدریج بازگشایی و بیشتر وام گیرندگان بالقوه امکان استفاده از ضبط-نرخ وام مسکن کم” گفت: باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “این بیماری همه گیر در حال انجام و متعاقب آن کاهش در فعالیت های اقتصادی هستند تأثیر بازار مسکن اما با خرید فعالیت در حال حاضر برای چهارمین هفتۀ متوالی صفحه اصلی خریدار تقاضا با ثبات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>