نرخ وام مسکن شیرجه رفتن به پایین ضبط

30 سال با نرخ ثابت در پایین آن ثبت شده از سطح فردی مک شروع به ردیابی نرخ وام مسکن در سال 1971. این پیشی قبلی کم 3.15 درصد تعیین شده در پایان ماه گذشته. این چهارمین بار است که 30 سال با نرخ ثابت کاهش یافته و به پایین ترین سطح در چند ماه گذشته.

فردی مک فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن, مصالح, نرخ از 125 دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با اعتبار بی عیب و نقص نمرات. این نرخ در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال ثابت نرخ متوسط کاهش یافت و به 2.58 درصد با میانگین 0.8 نقطه. آن 2.62 درصد در هفته پیش و 3.25 درصد از یک سال پیش. پنج سال تنظیم نرخ متوسط تضعیف به 3.09 درصد با میانگین 0.4 نقطه. آن 3.10 درصد در هفته پیش و 3.48 درصد از یک سال پیش.

“ادامه روند نزولی در حرکت است که وی برای بخشی بهتر از یک هفته میزان کاهش یافت و به پایین به عنوان upticks در coronavirus موارد در سراسر کشور چپ فعالان بازار نسبت به بهبود اقتصادی را پایداری” گفت: Matthew Speakman یک Zillow اقتصاددان. “به نظر می رسد که ما به یک نقطه عطف از انواع برای نرخ وام مسکن. بیشتر اخبار بد در مورد چشم انداز مثبت در coronavirus موارد احتمال ارسال نرخ بازگشت نزولی احتمالا به پایین ترین نرخ های جدید. این نرخ می تواند فقط به عنوان به راحتی شروع به روند صعودی دوباره به خصوص اگر کلید های اقتصادی و یا اقدامات برای جلوگیری و یا درمان این ویروس نشان می دهد بهبود معنی دار.”

یکی دیگر از بخشی از آنچه است که پایین آوردن نرخ وام مسکن است که وام دهندگان بهتر با داشتن توانایی پردازش سونامی از برنامه های آنها را دریافت کرده ام. نرخ احتمالا می توانست کمتر از آنها ماه گذشته است. اما از آنجا که وام دهندگان نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا نگهداری آنها نرخ مصنوعی بالاتر از نیروهای بازار نشان می دهد آنها باید شده اند.

“بیش از گذشته 45 تا 60 روز دهندگان ساخته شده است تا ظرفیت” گفت: لایحه Banfield معاون اجرایی رئیس جمهور از بازار سرمایه در Quicken Loans. “آنها شده است قادر به دست آوردن تامین مالی اضافی اگر آنها مورد نیاز است و آنها در حال جذب و استخدام.”

با نرخ ثابت 30 ساله به طور مداوم پیدا کردن پایین ترین نرخ های جدید چند ماه گذشته معلوم نیست که در آن پایین است و یا اگر آن رسیده است. Bankrate.com که قرار می دهد از یک هفته نرخ وام مسکن روند شاخص داشت نزدیک به دو سوم از کارشناسان آن را مورد بررسی انتظار می رود نرخ اقامت در مورد مشابه در هفته های آینده.

“بازار همچنان شبیه به یک همستر در حال اجرا بر روی یک چرخ در قفس خود را در حال حرکت در اطراف بسیاری اما هیچ جا در دراز مدت گفت:” دیک Lepre ارشد مسئول وام در RPM وام مسکن در آلامو کالیفرنیا. “ما را ببینید بزرگ روز به روز حرکت می کند با کمی خالص جنبش در طول هفته است. عدم قطعیت رانده اخبار و نظرات در مورد این بیماری همه گیر است که موثر بر بازار. این است که نه تنها در مورد داده های واقعی اما چگونه گزارش های رسانه ای آن است.”

در ضمن موجی از خریداران خانه راند های کاربردی وام مسکن بالاتر دوباره هفته گذشته است. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 8 درصد از هفته قبل است.

با بازگشت خریداران به بازار پس از ماه در حاشیه خرید شاخص خود را ادامه داد صعود مداوم. آن را تا 4 درصد از هفته گذشته و 21 درصد بالاتر از سال بیش از سال. این تشکیلات جدید بکار تجاری و شاخص 10 درصد و 106 درصد بالاتر از یک سال پیش. این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 63.2 درصد از برنامه های کاربردی.

“بازار مسکن در چشمگیر نه هفته رگه هایی از افزایش خرید وام مسکن برنامه ها و فعالیت های است که در حال حاضر در بالاترین سطح از اوایل سال 2009 گفت:” باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “رکورد-نرخ وام مسکن کم و مقید کردن تقاضا از اوایل بهار امسال در حال تشویق خریداران آینده نگر خود را آغاز جستجوی خانه و با وجود عدم اطمینان اقتصادی و بیکاری بالا, خرید برنامه های کاربردی بیش از سال پیش سطح در چهار هفته متوالی. کاهش نرخ وام مسکن نیز منجر به دیگری قابل ملاحظه هفتگی و سالانه افزایش refinances به عنوان وام دهندگان وام مسکن همچنان تقاضای قابل توجهی از مالکان به دنبال پایین تر خود را ماهانه پرداخت وام مسکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات