نرخ وام مسکن شیرجه رفتن به نزدیک به رکورد پایین

فردی مک فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن, مصالح, نرخ از 125 دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با اعتبار بی عیب و نقص نمرات. این نرخ در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال ثابت-میانگین رای تضعیف به 2.7 درصد با میانگین 0.7 نقطه. آن 2.72 درصد در هفته پیش و 3.51 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم دمای آغشته به 3.17 درصد با میانگین 0.4 نقطه. آن 3.18 درصد از یک هفته پیش و 3.68 درصد از یک سال پیش.

“نرخ وام مسکن کاهش یافت و به پایین ترین نرخ های جدید در این هفته به عنوان گسترده و عدم قطعیت در بازار همچنان رو به پایین فشار بر نرخ” گفت: Matthew Speakman یک Zillow اقتصاددان. “حتی به عنوان بازار سهام بهبود یافته در هفته های اخیر — به طور معمول باعث یک حرکت رو به بالا در نرخ وام مسکن — هنوز نامشخص چشم انداز اقتصاد و به ظاهر کم خطر تورم نگه داشته است بازده اوراق قرضه در بررسی با نرخ وام مسکن زیر کت و شلوار.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری منتقل کمی بالاتر به 0.73 درصد در روز دوشنبه در اخبار بالقوه واکسن برای رمان coronavirus. اما پس از آن کاهش یافت و به 0.68 درصد تا چهارشنبه. نرخ وام مسکن تمایل به پیروی از همان مسیر به عنوان بلند مدت اوراق قرضه اما است که کمتر مورد به تازگی.

“با وجود پیشرفت های اخیر نرخ هنوز هم تقریبا به عنوان کم به عنوان بازار اوراق قرضه نشان می دهد که آنها باید” Speakman گفت. “این است که در قسمت تنگ محدودیت در اعطای وام وام مسکن میباشد. وام گیرندگان با اعتبار که به دنبال یک ساده وام هستند که به نقل از در به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ های کمتر معتبر وام گیرندگان و در نتیجه طیف وسیعی از نرخ است که می گوید گسترده تر داستان از متوسط. به دنبال پیش رو بعید است که این پویا از کم به طور کلی نرخ و طیف گسترده ای از نقل قول ها را تغییر دهید تا زمانی که وجود دارد این است که بیشتر پیشرفت های قابل توجهی با کروناویروس و گسترده تر از اقتصاد است.”

فدرال رزرو منتشر دقیقه از آن در مارس جلسه این هفته ارائه شده است که تلخ ارزیابی اقتصادی دشوار مسیر رو به جلو است. حتی به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع آرامش بخش coronavirus خاموش شدن ناگهانی فدرال رزرو همچنان نگران چگونه ورشکستگی و بیکاری باعث آسیب پایدار به اقتصاد است.

“اکثر متحده کاسته قرنطینه محدودیت های این هفته ارائه بسیار مورد نیاز و نفس تازه به مصرف کنندگان و کسب و کار مبارزه با گذشته 10 سال از خاموش شدن” گفت: جورج Ratiu ارشد اقتصاد در Realtor.com. “تعداد بیمه بیکاری ادعای افزایش یافت توسط یکی دیگر از زن و شوهر میلیون به احتمال زیاد هل دادن نرخ بیکاری برای ماه مه بیش از 20 درصد است. بعد از دو تا سه هفته ارائه خواهد شد یک محک برای قدرت بازیابی به عنوان فعالیت های کسب و کار حرکت به عقب به یک آزمایشی حس طبیعی است.”

“نرخ باید rangebound به سادگی بر اساس شرایط اقتصادی فعلی گفت:” جیم Sahnger رهن و برنامه ریز در C2 مالی در پالم بیچ گاردنز فلوریدا. “سهام به نظر می رسد بی اعتنا به بیکاری و آسیب های وارده به عنوان S&P است تا نزدیک به 35 درصد از پایینترین سطح از ماه مارس به عنوان کوچکترین اشاره ای به پزشکی دستیابی به موفقیت آنها بالاتر است. نرخ فوق العاده در سطوح و بسیاری از کارگزاران وام مسکن به نقل از حالات در [2 درصد محدوده] برای وام.”

در ضمن برنامه های کاربردی وام مسکن کاهش یافته است در هفته گذشته حتی به عنوان خرید فعالیت ادامه به انتخاب کنید تا. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه کل درخواست وام حجم — کاهش 2.6 درصد از هفته قبل است. خرید شاخص رشد کرد برای پنجمین هفته متوالی افزایش 6 درصد و کمتر از 2 درصد پایین تر از آن بود که یک سال پیش. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه سقوط 6 درصد بود اما 160 درصد بالاتر از آن را همان زمان در سال گذشته است. این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 64.3 درصد از برنامه های کاربردی.

“ترکیبی از پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن قوی مقید کردن تقاضا از قبل از همه گیر و بیشتر متحده کاهش اقامت در خانه محدودیت هایی است که منجر به تشویق چرخش برای بازار مسکن گفت:” باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“با نرخ انتظار می رود به پایین باقی می ماند تشکیلات جدید بکار تجاری فرصت های خود ادامه خواهد داد برای تسکین اقتصادی به بسیاری از خانواده ها به دنبال کاهش پرداخت های ماهانه خود را.”

بیشتر املاک و مستغلات::

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>