نرخ وام مسکن سطح سرمایه گذاران به ارزیابی مجدد تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد

15 سال ثابت نرخ متوسط بدون تغییر بود, برگزاری مداوم در 2.97 درصد با میانگین 0.8 نقطه. آن 3.81 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم به طور متوسط تضعیف به 3.28 درصد با متوسط 0.3 نقطه. آن 3.32 درصد از یک هفته پیش و 3.88 درصد از یک سال پیش.

“نرخ وام مسکن برگزار نسبتا ثابت دوباره این هفته به بازار به نظر می رسد reevaluating سطح خطر ناشی از کروناویروس گفت:” دانیل هیل اقتصاددان ارشد برای Realtor.com. “علاوه بر این شهادت را از [فدرال] رئیس [جروم H.] پاول به کنگره تقویت انتظار است که نرخ تورم از مرتب کردن بر اساس است که ضرورت افزایش نرخ بهره است در افق.”

پاول شهادت قبل از کنگره در روز سه شنبه که او پیش بینی رکود اقتصادی در آینده نزدیک. او گفت اقتصاد ایالات متحده است که در یک “مکان بسیار خوب است.” او انتظار دارد که رشد جامد و نرخ بهره پایین به ادامه اما هشدار داد coronavirus ممکن است اخلال در اقتصاد جهانی است. او همچنین هشدار نمایندگان مجلس در مورد اندازه فدرال کسری بودجه.

“اشتغال قوی است تورم پایین است. سهام در سراسر جهان در حال گرفتن یک افزایش با تشکر از چین سیگنالینگ بیشتر محرک برای ترویج رشد گفت:” الیزابت رز خبره وام مسکن برنامه ریزی متخصص با AmCap وام خانه در پلانو Tex. “آن را به ارزش به خاطر سپردن است که اوراق قرضه هنوز تجارت خود را در بهترین سطح از سپتامبر گذشته. آن را به نظر نمی رسد آنها را بهبود بخشد هر از اینجا در آینده نزدیک است.”

پس از سقوط به 1.54 درصد به شروع ماه عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری را به اطراف منعکس رسیدن به عنوان بالا به عنوان 1.66 درصد است. آن را حل و فصل در 1.62 درصد در روز چهارشنبه. 10 سال عملکرد خزانه داری است که اغلب بهترین پیش بینی کننده که در آن نرخ وام مسکن به عهده دارد. هنگامی که بازده حرکت بالاتر از نرخ وام مسکن تمایل به دنبال.

“تغذیه در انتظار اقتصاد در شکل خوب و coronavirus به نظر می رسد بعید است که یک تاثیر مواد بر اقتصاد ایالات متحده گفت:” گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر Bankrate.com. “با این افت اندکی به سمت بالا رانش در نرخ وام مسکن به احتمال زیاد است.”

در ضمن refinances ادامه داد: به خار های کاربردی وام مسکن. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 1.1 درصد در هفته گذشته. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص افزایش یافت 5 درصد در حالی که خرید شاخص رفت 6 درصد است.

این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 65.5 درصد از برنامه های کاربردی.

“برنامه های کاربردی وام مسکن افزایش یافته و برای سومین هفتۀ متوالی با تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص افزایش 5 درصد به بالاترین سطح خود در تقریبا هفت سال گفت:” باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “وام دهندگان در بسیاری از نقاط کشور گزارش داد که نرخ وام مسکن کم و در زمستان معتدل آب و نیز آوردن خریداران آینده نگر است. اگر چه خرید برنامه های کاربردی کاهش در هفته گذشته به طور کلی فعالیت های است که هنوز هم چشمگیر 16 درصد از یک سال پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>