وام مسکن نرخ ثابت نگه با وجود قوی اقتصادی گزارش

15 سال با نرخ ثابت به طور متوسط کمی بالاتر بود در 2.99 درصد با میانگین 0.8 نقطه. آن 2.97 درصد در هفته پیش و 3.78 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم به طور متوسط تضعیف به 3.25 درصد با میانگین 0.2 نقطه. آن 3.28 درصد در هفته پیش و 3.84 درصد از یک سال پیش.

“در ماه ژانویه کاهش single-family home construction آمد از قوی دسامبر بود که با کمک آب و هوای گرمتر” گفت: لایحه Banfield معاون اجرایی رئیس جمهور از بازار سرمایه در Quicken Loans. “با دو قوی ماه روشن است و هوا گرمتر کمک کرده است بازار مسکن برخی از کسب اعتبار اضافی امتیاز. این می تواند کمک به ایجاد حرکت مثبت به عنوان بهار خرید و فروش خانه و فصل است.”

چنین خوب اقتصادی اخبار به طور معمول ارسال خواهد وام مسکن را به نرخ بالاتر اما سرمایه گذاران نگران تاثیر شیوع کروناویروس را باید در اقتصاد است.

“Coronavirus و تاثیر آن هنوز به احساس به حد کمال خود — اگر چه اپل هشدار داده است که از آن خواهد شد که تاثیر آن شماره” گفت: جیم Sahnger رهن و برنامه ریز با C2 مالی در ژوپیتر فلوریدا. “تا زمانی که ما ببینید که چگونه است که نقش نرخ باید پایدار باقی می ماند. وجود ندارد و این ویروس در حال حاضر نرخ خواهد بود نوردی.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری بازم به 1.56 درصد شنبه است اما چسبیده به یک محدوده باریک ترین ماه.

“به نظر می رسد بازارهای سهام و اوراق قرضه بازارهای نظرات متفاوت در مورد مهار coronavirus و پتانسیل خود را برای کاهش جهانی اقتصاد” گفت: Michael بکر یک مدیر شعبه با Sierra Pacific وام مسکن در Lutherville, Md. “بازارهای سهام بسیج با S&P تا 5 درصد از شیب آن در ماه ژانویه در حالی که بازار اوراق قرضه را دیده اند وزارت خزانه داری بازده را در نزدیکی خود چندین ساله پایین.”

چرا که نرخ وام مسکن تمایل به تقلید حرکت بلند مدت اوراق قرضه 10 ساله عملکرد بیشتر از نزدیک تماشا شاخص که در آن نرخ به عهده دارد. Bankrate.com که قرار می دهد از یک هفته نرخ وام مسکن روند شاخص داشت نزدیک به دو سوم از کارشناسان آن را بررسی پیش بینی نرخ باقی خواهد ماند نسبتا بدون تغییر در هفته های آینده.

“منتظر من فکر می کنم روشن است که بازار اوراق قرضه در حال رفتن به یک بیشتر صبر کنید و ببینید نگرش وقتی که می آید به اقتصادی خطرات ناشی از شیوع کروناویروس,” بکر گفت. “از آنجا که من فکر می کنم نرخ وام مسکن را نگه دارید ثابت در هفته آینده.”

در ضمن برنامه های کاربردی وام مسکن عقب نشینی به عنوان نرخ رشد کرد. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه کل درخواست وام حجم — کاهش 6.4 درصد در هفته گذشته. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص رفت 8 درصد در حالی که خرید شاخص تضعیف 3 درصد است.

این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 63.2 درصد از برنامه های کاربردی.

“تدریجی سربازان ارتش در نرخ وام مسکن منجر به عقب نشینی در برنامه های کاربردی وام مسکن در هفته گذشته اما افزایش سالانه برای هر دو refinances و خرید فعالیت باقی می ماند قوی در 165 درصد و 10 درصد بود” گفت: باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “با بهار خرید و فروش خانه های نجومی در اطراف گوشه عرضه مسکن در بسیاری از نقاط کشور در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است. خوشبختانه ساخت و ساز مسکونی برداشت تا در ماه های اخیر و باید کمک به افزایش گزینه های در دسترس برای خریداران آینده نگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de